Foci »Argentína » Primera B Nacional » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentína 009entína0010000000157000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷x0rioxfd¬AD÷1493082000¬ADE÷1493082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KOZ¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷rw7ed22c¬AD÷1493078700¬ADE÷1493078700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQhHivHS¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4n8icrmi¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷v5MZ9LWd¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZvqmbPq¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AkbChK1M¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OdvmnIvj¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q1d0eMH3¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xx04ftX9¬AD÷1492964100¬ADE÷1492964100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Juniors¬WV÷argentinos-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wba8g0nG¬AD÷1492959900¬ADE÷1492959900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷29. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷vV5QrqYc¬AD÷1492732800¬ADE÷1492732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷28. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IL4Us3m4¬AD÷1492725900¬ADE÷1492725900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷28. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1493318929
318
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentína 009entína0010000000157000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷IJaM0Hgq¬AD÷1493481900¬ADE÷1493481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷4CJo7JGF¬AD÷1493487900¬ADE÷1493487900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷QLKs8a19¬AD÷1493490600¬ADE÷1493490600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷KOZ¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷hxhZcFw2¬AD÷1493507100¬ADE÷1493507100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷ny9j6wWL¬AD÷1493577600¬ADE÷1493577600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷dAbQay9k¬AD÷1493577900¬ADE÷1493577900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Juniors¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Juniors¬WU÷argentinos-juniors¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷4QbKLIV8¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷0vDf5coS¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷6utHMbG2¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷IeLw9un3¬AD÷1493589600¬ADE÷1493589600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷EogVbeOe¬AD÷1493769600¬ADE÷1493769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷30. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷hjX7CEhe¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷Q3VFAhN7¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fFiXIGFR¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷4nzeYeFE¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷dOwaEzOr¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷QeyiZy08¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOZ¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷nklPKxoF¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷nDWBBY71¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷vmT3Dfwk¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Juniors¬WV÷argentinos-juniors¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷drbOGTqs¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷QumTJd0L¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷31. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~
1
1493318929
188
Segítség: Ez a(z) Primera B Nacional 2016/2017 eredményeinek oldala a Foci/Argentína szekcióban. Primera B Nacional 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera B Nacional 2016/2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera B Nacional 2016/2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera B Nacional 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.