Foci »Argentína » Primera División » 2015

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷d83u2Cr1¬AD÷1433805000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GCz6IXSs¬AD÷1433797200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Tigre¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433867874|¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷pUqzOg5K¬AD÷1433723400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433867898|¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷v5OCyDZJ¬AD÷1433718000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷dMrEGBcf¬AD÷1433711700¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷byQAHirl¬AD÷1433707200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433719167|¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4Y6m0jDD¬AD÷1433703600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433715081|¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷E3lvNDKQ¬AD÷1433700000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Central¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433715066|¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central¬WU÷rosario-central¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷IH4y3hTf¬AD÷1433685600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433698089|¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nByRD9sD¬AD÷1433624400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷belgrano¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6woWOZkE¬AD÷1433621700¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433711228|¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jV2q1Wc7¬AD÷1433613600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433660575|¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HUR¬AF÷Atl. Huracan¬WV÷atl-huracan¬AS÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UZtMEkS6¬AD÷1433549400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Juniors¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬AV÷1433588890|¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Juniors¬WU÷argentinos-juniors¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jqrIFVC0¬AD÷1433545200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Q1zVCTdJ¬AD÷1433538000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia LP¬ER÷15. forduló¬AX÷1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia LP¬WU÷gimnasia-lp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷tz289fjR¬AD÷1433203800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷14. forduló¬AX÷1¬AV÷1433238371|¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷p88aBGLE¬AD÷1433203800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷14. forduló¬AX÷1¬AV÷1433238302|¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1436251452
224
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷4CZwb6ob¬AD÷1436397000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷13. forduló¬AX÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬OB÷team¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bk5qWjcs¬AD÷1436562000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬OA÷team¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia LP¬WV÷gimnasia-lp¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zavwDlEG¬AD÷1436573400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬OA÷team¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷p63iUURg¬AD÷1436637600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Juniors¬WV÷argentinos-juniors¬OB÷team¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷belgrano¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷8nmMGWEi¬AD÷1436644800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬OA÷team¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Od2eTls0¬AD÷1436652600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬OA÷team¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xt4mVACm¬AD÷1436652600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬OA÷team¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷d8uZDUbA¬AD÷1436657400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬OA÷team¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷29nQFjUc¬AD÷1436661000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬OA÷team¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EqjUEAq4¬AD÷1436720400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬OB÷team¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷UelIHCao¬AD÷1436724000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬OA÷team¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷KOe4RSBC¬AD÷1436731200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬OA÷team¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷h8SGzXlQ¬AD÷1436735700¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬OA÷team¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6Li0S8d6¬AD÷1436747400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬OA÷team¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jBIy9Keo¬AD÷1436821200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷16. forduló¬AX÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario Central¬WV÷rosario-central¬OB÷team¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬OA÷team¬AW÷1¬~
1
1436251452
226
Segítség: Ez a(z) Primera División 2015 eredményeinek oldala a Foci/Argentína szekcióban. Primera División 2015 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera División 2015 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera División 2015 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera División 2015 eredmények élőben, real-time frissítve.