Foci »Argentína » Primera División » 2016/2017

results
1
1472080235
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷xKb6ydSi¬ZD÷p¬ZE÷hzPBPy31¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína0000000000125000Primera Divi016visión000¬~AA÷hG6uG3lq¬AD÷1472248800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Q5bhD1Y1¬AD÷1472256900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷v9Q4M5BF¬AD÷1472317200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia LP¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia LP¬WU÷gimnasia-lp¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0OEDKqtS¬AD÷1472324400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Tucuman¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q5M0Nod9¬AD÷1472324400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario Central¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central¬WU÷rosario-central¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hhOhP7Rd¬AD÷1472331600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WrNdORt3¬AD÷1472338800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EVflEsJe¬AD÷1472403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷W65qFN3k¬AD÷1472403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷v9nzxoB2¬AD÷1472410800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zytqzPuF¬AD÷1472410800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷h0IH0Old¬AD÷1472418000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Iaovy5Q8¬AD÷1472425200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷E9JD14Zk¬AD÷1472508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MXF9LPQL¬AD÷1472516100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1472080235
450
Segítség: Ez a(z) Primera División 2016/2017 eredményeinek oldala a Foci/Argentína szekcióban. Primera División 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera División 2016/2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera División 2016/2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera División 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.