Foci »Észak- és Közép-Amerika » CONCACAF - Bajnokok Ligája » 2015/2016

CONCACAF - Bajnokok Ligája
Loading ...
results
1
1438488879
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA: CONCACAF - Bajnokok Ligája¬ZB÷2¬ZC÷lW99rgh9¬ZD÷p¬ZE÷OYclzVJu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_6F0lvLNC¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/eszak-es-kozep-amerika/concacaf-bajnokok-ligaja/¬ZX÷00Észak- és Kö023merika00100002000CONCACAF - B026Ligája¬~AA÷rTiK8qi7¬AD÷1438732800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queretaro¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷QUE¬AE÷Queretaro¬WU÷queretaro¬OA÷team¬WN÷FRA¬AF÷San Francisco¬WV÷san-francisco¬OB÷team¬~AA÷WCb2jszm¬AD÷1438740000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Municipal¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷MUN¬AE÷Municipal¬WU÷municipal¬OA÷team¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬OB÷team¬~AA÷jabxbSxk¬AD÷1438740000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos Laguna¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WN÷CON¬AF÷W Connection¬WV÷w-connection¬OB÷team¬WM÷SAN¬AE÷Santos Laguna¬WU÷santos-laguna¬OA÷team¬~AA÷4vpqUjJp¬AD÷1438819200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arabe Unido¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WN÷MON¬AF÷Montego Bay¬WV÷montego-bay¬OB÷team¬WM÷ARA¬AE÷Arabe Unido¬WU÷arabe-unido¬OA÷team¬~AA÷QBglqQSJ¬AD÷1438826400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club America¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷CLU¬AE÷Club America¬WU÷club-america¬OA÷team¬WN÷MOT¬AF÷Motagua¬WV÷motagua¬OB÷team¬~AA÷C8RyzMk6¬AD÷1438826400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬OA÷team¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬OB÷team¬~AA÷bNfYHmUK¬AD÷1438912800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Herediano¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷HER¬AE÷Herediano¬WU÷herediano¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metapan¬WV÷metapan¬OB÷team¬~AA÷jZEoP4yl¬AD÷1438912800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬OA÷team¬WN÷CEN¬AF÷Central FC¬WV÷central-fc¬OB÷team¬~AA÷xEgxH7qR¬AD÷1439942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigres¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷TIG¬AE÷Tigres¬WU÷tigres¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metapan¬WV÷metapan¬OB÷team¬~AA÷MJjO736D¬AD÷1439949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hankook¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WN÷QUE¬AF÷Queretaro¬WV÷queretaro¬OB÷team¬WM÷HAN¬AE÷Hankook¬WU÷hankook¬OA÷team¬~AA÷UPDkOOjf¬AD÷1439949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬OA÷team¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones¬WV÷comunicaciones¬OB÷team¬~AA÷rVrmTAYj¬AD÷1440028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arabe Unido¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷ARA¬AE÷Arabe Unido¬WU÷arabe-unido¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬OB÷team¬~AA÷42hhrprQ¬AD÷1440036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club America¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferretti¬WV÷ferretti¬OB÷team¬WM÷CLU¬AE÷Club America¬WU÷club-america¬OA÷team¬~AA÷jaQuZu5C¬AD÷1440036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬OA÷team¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia¬WV÷olimpia¬OB÷team¬~
1
1438488879
48
Segítség: Ez a(z) CONCACAF - Bajnokok Ligája 2015/2016 eredményeinek oldala a Foci/Észak- és Közép-Amerika szekcióban. CONCACAF - Bajnokok Ligája 2015/2016 livescore, részeredmények és végeredmények, CONCACAF - Bajnokok Ligája 2015/2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) CONCACAF - Bajnokok Ligája 2015/2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). CONCACAF - Bajnokok Ligája 2015/2016 eredmények élőben, real-time frissítve.