Foci »Írország » Ligakupa » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ÍRORSZÁG: Ligakupa¬ZEE÷hrgrswHh¬ZB÷96¬ZY÷Írország¬ZC÷MHqM9F24¬ZD÷p¬ZE÷zuSAWOoD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_hrgrswHh¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/irorszag/ligakupa/¬ZX÷00Írország 008ország0040000000153000Ligakupa 008gakupa000¬ZCC÷0¬~AA÷8OUk9g9S¬AD÷1474129800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limerick¬ER÷Döntő¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷KEr4rkjj¬AD÷1470681900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷b5s8s95d¬AD÷1470077100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derry City¬ER÷Elődöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬WU÷derry-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rBUzTUZn¬AD÷1462299300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limerick¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llVWTAKt¬AD÷1462214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cork City¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷M1TvSlkg¬AD÷1462204800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shelbourne¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CSw5YjCP¬AD÷1462197600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bray Wanderers¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Bray Wanderers¬WU÷bray-wanderers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t0VmuSqC¬AD÷1461091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bray Wanderers¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BLU¬AF÷Bluebell Utd¬WV÷bluebell-utd¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BRA¬AE÷Bray Wanderers¬WU÷bray-wanderers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pYyuslFa¬AD÷1461091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derry City¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬WU÷derry-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SLI¬AF÷Sligo Rovers¬WV÷sligo-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ncYew6EO¬AD÷1461091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CKwXrApm¬AD÷1461089700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limerick¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷WEX¬AF÷Wexford¬WV÷wexford¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SzMa3oV0¬AD÷1461005100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cork City¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬WV÷waterford¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zNUivnaI¬AD÷1461005100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dundalk¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷29Wqt8U5¬AD÷1461005100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Galway¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Galway¬WU÷galway¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬WV÷finn-harps¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l2Cv2kiP¬AD÷1461005100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬WV÷bohemians¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1481198145
23
fixtures
1
1481198145
0
Segítség: Ez a(z) Ligakupa 2016 eredményeinek oldala a Foci/Írország szekcióban. Ligakupa 2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Ligakupa 2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ligakupa 2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ligakupa 2016 eredmények élőben, real-time frissítve.