Foci »Spanyolország » Spanyol Kupa » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SPANYOLORSZÁG: Spanyol Kupa¬ZEE÷lnb8EJRp¬ZB÷176¬ZY÷Spanyolország¬ZC÷QyygZFDH¬ZD÷p¬ZE÷E5c0zUdd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_lnb8EJRp¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/spanyolorszag/spanyol-kupa/¬ZX÷00Spanyolorszá013ország0100000000153000Spanyol Kupa012l Kupa000¬ZCC÷0¬~AA÷4E47oeeq¬AD÷1482256800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villarreal¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villarreal¬WU÷villarreal¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬WV÷toledo¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷l2OWmlHs¬AD÷1482260400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Sociedad¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSO¬AE÷Real Sociedad¬WU÷real-sociedad¬WN÷VAL¬AF÷Valladolid¬WV÷valladolid¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷vXdKrgu2¬AD÷1482264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Madrid¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Madrid¬WU÷atletico-madrid¬WN÷GUI¬AF÷Guijuelo¬WV÷guijuelo¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 6-0. ¬AN÷n¬~AA÷dSRvnSof¬AD÷1482264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Palmas¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Las Palmas¬WU÷ud-las-palmas¬WN÷HUE¬AF÷Huesca¬WV÷huesca¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷Cx135GnF¬AD÷1482264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malaga¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAL¬AE÷Malaga¬WU÷malaga¬WN÷COR¬AF÷Cordoba¬WV÷cordoba¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷IsGmp6G6¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eibar¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gijon¬WV÷sporting-gijon¬WM÷EIB¬AE÷Eibar¬WU÷eibar¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷r53BpFAk¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sevilla¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEV¬AE÷Sevilla¬WU÷sevilla¬WN÷FOR¬AF÷Formentera¬WV÷formentera¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 5-1. ¬AN÷n¬~AA÷SCcv7TNJ¬AD÷1482350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo La Coruna¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BET¬AF÷Betis¬WV÷betis¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo La Coruna¬WU÷deportivo-la-coruna¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷nHKiqQVC¬AD÷1482350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osasuna¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSA¬AE÷Osasuna¬WU÷osasuna¬WN÷GRA¬AF÷Granada¬WV÷granada¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷Q7JerpoJ¬AD÷1482350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valencia¬WU÷valencia¬WN÷LEG¬AF÷Leganes¬WV÷leganes¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷QThGqZPe¬AD÷1482354000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barcelona¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona¬WU÷barcelona¬WN÷HER¬AF÷Hercules¬WV÷hercules¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷rPNzm8Wm¬AD÷1482433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alaves¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alaves¬WU÷alaves¬WN÷GIM¬AF÷Gimnastic¬WV÷gimnastic¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷WQq66dX8¬AD÷1482433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Celta Vigo¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEL¬AE÷Celta Vigo¬WU÷celta-vigo¬WN÷UCM¬AF÷UCAM Murcia¬WV÷ucam-murcia¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷hzo27xI2¬AD÷1482436800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Athletic Bilbao¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATH¬AE÷Athletic Bilbao¬WU÷athletic-bilbao¬WN÷RAC¬AF÷Racing Santander¬WV÷racing-santander¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷viHqon10¬AD÷1482436800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Espanyol¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESP¬AE÷Espanyol¬WU÷espanyol¬WN÷ALC¬AF÷Alcorcon¬WV÷alcorcon¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-1. ¬AN÷n¬~
1
1480926539
167
15
Itt megtalálhatod a(z) Spanyol Kupa sorsolását, a holnapi meccseket és a teljes Spanyol Kupa szezon menetrendjét. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a(z) Spanyol Kupa meccsei, élő eredménykövetés, végeredmények, a meccsek állása, egymás elleni statiszikák és az oddsok összehasonlítása. A(z) Spanyol Kupa meccsei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit is megtalálhatod az Eredmenyek.com oldalain.