Foci »Szváziföld » MTN Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷SZVÁZIFÖLD: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Szváziföld¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/szvazifold/mtn-premier-league/¬ZX÷00Szváziföld 010ziföld0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szváziföld¬~AA÷6uWPkRD2¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VÖR¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷W8vzT36k¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬WU÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷4zhsRsy2¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YXbaZ5TL¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QqgwSNLe¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷hIuWTqiq¬AD÷1506166200¬ADE÷1506166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬WU÷vovovo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷h4MjKtSG¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷tUInLMCA¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷VÖR¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KEUwNrrb¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷b5TsM2c4¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AG÷2¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷juQZNOSi¬AD÷1505563200¬ADE÷1505563200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬WU÷vovovo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ClRVO4Do¬AD÷1505476800¬ADE÷1505476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Aqmm0Lzo¬AD÷1505476800¬ADE÷1505476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1506391146
20
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SZVÁZIFÖLD: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Szváziföld¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/szvazifold/mtn-premier-league/¬ZX÷00Szváziföld 010ziföld0000000000169000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szváziföld¬~AA÷WSnNIMFo¬AD÷1506443400¬ADE÷1506443400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AN÷n¬~AA÷COFd21V4¬AD÷1506450600¬ADE÷1506450600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AN÷n¬~AA÷jFE01LpB¬AD÷1506529800¬ADE÷1506529800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷pxE40u0H¬AD÷1506529800¬ADE÷1506529800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matsapha United¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬WU÷matsapha-united¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AN÷n¬~AA÷buI8aaFN¬AD÷1506537000¬ADE÷1506537000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AN÷n¬~AA÷t47DbJUT¬AD÷1506616200¬ADE÷1506616200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬WU÷malanti-chiefs¬WN÷VÖR¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AN÷n¬~AA÷rDgufwwo¬AD÷1506623400¬ADE÷1506623400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vovovo¬ER÷4. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬WU÷vovovo¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AN÷n¬~~
1
1506391146
7
Segítség: Ez a(z) MTN Premier League 2017/2018 eredményeinek oldala a Foci/Szváziföld szekcióban. MTN Premier League 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, MTN Premier League 2017/2018 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) MTN Premier League 2017/2018 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). MTN Premier League 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.