Foci »Szváziföld » MTN Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷SZVÁZIFÖLD: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Szváziföld¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/szvazifold/mtn-premier-league/¬ZX÷00Szváziföld 010ziföld0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szváziföld¬~AA÷8tKZXA0f¬AD÷1490450400¬ADE÷1490450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0zVavDNQ¬AD÷1490450400¬ADE÷1490450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷d6GVYjol¬AD÷1490443200¬ADE÷1490443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0ObEWgI7¬AD÷1489325400¬ADE÷1489325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fRe6YFme¬AD÷1489240800¬ADE÷1489240800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷ba2czxJr¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷Gzc2ZeYl¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MZvUi4lG¬AD÷1489233600¬ADE÷1489233600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VÖR¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hA9NpyRg¬AD÷1485698400¬ADE÷1485698400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Oz5JoHBm¬AD÷1485691200¬ADE÷1485691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pp6Fncds¬AD÷1485684000¬ADE÷1485684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷VÖR¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷v3TniwlQ¬AD÷1485612000¬ADE÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SSPrhJYJ¬AD÷1485608400¬ADE÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷EPy1TZeJ¬AD÷1485604800¬ADE÷1485604800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1490533391
104
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SZVÁZIFÖLD: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Szváziföld¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/szvazifold/mtn-premier-league/¬ZX÷00Szváziföld 010ziföld0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Szváziföld¬~AA÷ENSGdJyl¬AD÷1490520600¬ADE÷1490520600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VÖR¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AN÷n¬~AA÷K0TCcaMs¬AD÷1490527800¬ADE÷1490527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AN÷n¬~AA÷ruxo2uEQ¬AD÷1490535000¬ADE÷1490535000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Midas Mbabane City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AN÷n¬~AA÷lleAXZ21¬AD÷1490792400¬ADE÷1490792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AN÷n¬~~
1
1490533391
4
Segítség: Ez a(z) MTN Premier League 2016/2017 eredményeinek oldala a Foci/Szváziföld szekcióban. MTN Premier League 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, MTN Premier League 2016/2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) MTN Premier League 2016/2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). MTN Premier League 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.