Foci »Üzbegisztán » Üzbég Kupa » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÜZBEGISZTÁN: Üzbég Kupa¬ZEE÷009uJxSJ¬ZB÷202¬ZY÷Üzbegisztán¬ZC÷x0vafbCU¬ZD÷p¬ZE÷WWdKYC6H¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷202_009uJxSJ¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/uzbegisztan/uzbeg-kupa/¬ZX÷00Üzbegisztán 011isztán0010000000157000Üzbég Kupa 010g Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Üzbegisztán¬~AA÷Gr72F0lO¬AD÷1489932000¬ADE÷1489932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qarshi-Barsa¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEF¬AE÷Qarshi-Barsa¬WU÷qarshi-barsa¬AG÷1¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Jarkurgan¬WV÷neftchi-jarkurgan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷fZ56EK3U¬AD÷1489917600¬ADE÷1489917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiklol Fergana¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istiklol Fergana¬WU÷istiklol-fergana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷YAN¬AF÷FK Yangiyer¬WV÷fk-yangiyer¬AH÷4¬AN÷n¬~
1
1490350760
2
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÜZBEGISZTÁN: Üzbég Kupa¬ZEE÷009uJxSJ¬ZB÷202¬ZY÷Üzbegisztán¬ZC÷x0vafbCU¬ZD÷p¬ZE÷WWdKYC6H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷202_009uJxSJ¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/uzbegisztan/uzbeg-kupa/¬ZX÷00Üzbegisztán 011isztán0010000000157000Üzbég Kupa 010g Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Üzbegisztán¬~AA÷YgY6sJXG¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Khotira 79¬ER÷1/16 döntő¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490349992¬BX÷¬WM÷KHO¬AE÷Khotira 79¬WU÷khotira-79¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shortan Guzor¬WV÷shortan-guzor¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷4Oq4Ncto¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Lokomotiv BFK¬ER÷1/16 döntő¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490349517¬BX÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv BFK¬WU÷lokomotiv-bfk¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasaf Qarshi¬WV÷nasaf-qarshi¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷fkfUTa3H¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uz Dong Ju¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷UDJ¬AE÷Uz Dong Ju¬WU÷uz-dong-ju-andijon¬WN÷BUX¬AF÷Buxoro¬WV÷buxoro¬AN÷n¬~AA÷EgRfpLmb¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Yozavon Lochinglari¬ER÷1/16 döntő¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490349811¬BX÷¬WM÷YOZ¬AE÷Yozavon Lochinglari¬WU÷yozavon-lochinglari¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷OBO¬AF÷Obod¬WV÷obod-tashkent¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷6TNnnsJo¬AD÷1490349600¬ADE÷1490349600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Zaamin¬ER÷1/16 döntő¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1490349808¬BX÷¬WN÷SAM¬AF÷Din. Samarkand¬WV÷din-samarkand¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷ZAA¬AE÷Zaamin¬WU÷zaamin¬AG÷1¬BA÷1¬AN÷n¬~AA÷z3hvtfnb¬AD÷1490364000¬ADE÷1490364000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Istiklol Fergana¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istiklol Fergana¬WU÷istiklol-fergana¬WN÷MAS¬AF÷Mashal Muborak¬WV÷mashal-muborak¬AN÷n¬~AA÷zmvTVLY4¬AD÷1490364000¬ADE÷1490364000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Naryn Khakkulabad¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAR¬AE÷Naryn Khakkulabad¬WU÷naryn¬WN÷FKK¬AF÷Kyzyl¬WV÷kyzyl¬AN÷n¬~AA÷6TmzszXi¬AD÷1490364000¬ADE÷1490364000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftchi Jarkurgan¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEF¬AE÷Neftchi Jarkurgan¬WU÷neftchi-jarkurgan¬WN÷KPV¬AF÷Kokand 1912¬WV÷kokand-1912¬AN÷n¬~AA÷EwwXUulB¬AD÷1490364000¬ADE÷1490364000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orol Nukus¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORO¬AE÷Orol Nukus¬WU÷orol-nukus¬WN÷DCS¬AF÷Sogdiana¬WV÷sogdiana¬AN÷n¬~AA÷hpQbqu34¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Andijan¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Fargona¬WV÷neftchi-fargona¬WM÷AND¬AE÷Andijan¬WU÷andijan¬AN÷n¬~AA÷YugYSJIN¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osiyo Tashkent¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSI¬AE÷Osiyo Tashkent¬WU÷osiyo-tashkent¬WN÷BEK¬AF÷Met. Bekobod¬WV÷met-bekobod¬AN÷n¬~AA÷pKMjo1Yi¬AD÷1490436000¬ADE÷1490436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sementchi Kuvasoy¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEM¬AE÷Sementchi Kuvasoy¬WU÷sementchi-kuvasoy¬WN÷OLI¬AF÷Olmaliq¬WV÷olmaliq-fk¬AN÷n¬~AA÷z9F3raIA¬AD÷1490450400¬ADE÷1490450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xorazm Urganch¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷XOR¬AE÷Xorazm Urganch¬WU÷xorazm-urganch¬WN÷NAV¬AF÷Navbahor Namangan¬WV÷navbahor-namangan¬AN÷n¬~AA÷S2hxSwYT¬AD÷1491814800¬ADE÷1491814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nurafshon Bukhara¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUR¬AE÷Nurafshon Bukhara¬WU÷nurafshon¬WN÷PAK¬AF÷Pakhtakor¬WV÷pakhtakor¬AN÷n¬~~
1
1490350760
14
Segítség: Ez a(z) Üzbég Kupa 2017 eredményeinek oldala a Foci/Üzbegisztán szekcióban. Üzbég Kupa 2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Üzbég Kupa 2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Üzbég Kupa 2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Üzbég Kupa 2017 eredmények élőben, real-time frissítve.