Kézilabda »Lengyelország » Polish Cup » 2016/2017

results
SA÷7¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷jky1arTn¬ZD÷p¬ZE÷d4Ptye7h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/kezilabda/lengyelorszag/polish-cup/¬ZX÷04Lengyelorszá013ország0010000000153000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷ABFKc4XN¬AD÷1487500200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szczecin¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬WV÷legionowo¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬WM÷SZC¬AE÷Szczecin¬WU÷szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷zgN706m5¬AD÷1486314000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬AG÷27¬BA÷16¬BC÷11¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬WV÷wisla-plock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷17¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷2uPa2SIh¬AD÷1486234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Opole¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬WV÷stal-mielec¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Opole¬WU÷gwardia-opole¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷tWN31nYb¬AD÷1486227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬WU÷przemysl¬AG÷26¬BA÷8¬BC÷18¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬WV÷vive-kielce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷19¬BD÷21¬AN÷n¬~AA÷WKGGbpIH¬AD÷1486225800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wybrzeze Gdansk¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAL¬AF÷Kalisz¬WV÷kalisz¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬WM÷GDA¬AE÷Wybrzeze Gdansk¬WU÷wybrzeze-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷18¬BC÷17¬AN÷n¬~AA÷MT72383n¬AD÷1486224000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meble Elblag Wojcik¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷Meble Elblag Wojcik¬WU÷elblag-wojcik¬AG÷21¬BA÷10¬BC÷11¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy¬WV÷azoty-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷15¬BD÷15¬AN÷n¬~
7
1487656920
6
fixtures
SA÷7¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷jky1arTn¬ZD÷p¬ZE÷d4Ptye7h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/kezilabda/lengyelorszag/polish-cup/¬ZX÷04Lengyelorszá013ország0010000000153000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷ldRBaQ2B¬AD÷1488303000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traveland-Spolem¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traveland-Spolem¬WU÷traveland-spolem¬WN÷GOR¬AF÷Gorzów Wlkp.¬WV÷gorzow-wlkp¬AN÷n¬~AA÷rw9b4llt¬AD÷1488715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kwidzyn¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIO¬AF÷Piotrków Tryb.¬WV÷piotrkow-tryb¬WM÷KWI¬AE÷Kwidzyn¬WU÷kwidzyn¬AN÷n¬~
7
1487656920
2
Segítség: Ez a(z) Polish Cup 2016/2017 eredményeinek oldala a Kézilabda/Lengyelország szekcióban. Polish Cup 2016/2017 részeredmények és végeredmények, Polish Cup 2016/2017 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Polish Cup 2016/2017 eredményei mellett több mint 100 kézilabda versenysorozat eredményeit követheted a világ számos országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). Polish Cup 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.