Kosárlabda »USA » NBA » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - Play Off¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷ERGWSbWG¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000212000NBA - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ldB0etyb¬AD÷1493244000¬ADE÷1493244000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷5. forduló. Az állás döntetlen, 2-2.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dbUJXzv7¬AD÷1493253000¬ADE÷1493253000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷5. forduló. Az állás döntetlen, 2-2.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷v1respU7¬AD÷1493334000¬ADE÷1493334000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. forduló. A(z) Toronto Raptors vezet, az állás: 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷prXf5H4M¬AD÷1493343000¬ADE÷1493343000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. forduló. A(z) San Antonio Spurs vezet, az állás: 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Yf0ROma¬AD÷1493420400¬ADE÷1493420400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. forduló. Az állás döntetlen, 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pnuDRpSF¬AD÷1493420400¬ADE÷1493420400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. forduló. Az állás döntetlen, 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v9vHQ4sM¬AD÷1493420400¬ADE÷1493420400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. forduló. A(z) Utah Jazz vezet, az állás: 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1493207132
167
7
Itt megtalálhatod a(z) NBA sorsolását, a holnapi meccseket és a teljes NBA szezon menetrendjét. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a(z) NBA meccsei, élő eredménykövetés, végeredmények, a meccsek állása, egymás elleni statiszikák és az oddsok összehasonlítása. A(z) NBA meccsei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit is megtalálhatod az Eredmenyek.com oldalain.