Netball »Ausztrália és Óceánia » ANZ Championship » 2016

results
SA÷29¬~ZA÷AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: ANZ Championship¬ZEE÷vaplJ5Vl¬ZB÷7¬ZY÷Ausztrália és Óceánia¬ZC÷QTdUVzrB¬ZD÷p¬ZE÷2oWbSwJr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷7_vaplJ5Vl¬ZJ÷2¬ZL÷/netball/ausztralia-es-oceania/anz-championship/¬ZX÷26Ausztrália é021ceánia0060000000153000ANZ Champion016onship000¬ZCC÷0¬~AA÷AyH1z52K¬AD÷1467617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Pulse N¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Pulse N¬WU÷central-pulse¬AG÷53¬BA÷14¬BC÷12¬BE÷10¬BG÷17¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Vixens N¬WV÷melbourne-vixens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷WpIcyomE¬AD÷1467518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷9¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Thunderbirds N¬WV÷adelaide-thunderbirds¬AH÷55¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷UuvFC1AD¬AD÷1467511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷WES¬AF÷West Coast Fever N¬WV÷west-coast-fever¬AH÷52¬BB÷12¬BD÷10¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷GxzBDse7¬AD÷1467442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New South Wales Swifts N¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New South Wales Swifts N¬WU÷new-south-wales-swifts¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷59¬BA÷16¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel N¬WV÷southern-steel¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷59¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷MFz7ENu1¬AD÷1467432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Mystics N¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics N¬WU÷northern-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Tactix N¬WV÷canterbury-tactix¬AH÷54¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷11¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷rPy3F3Qf¬AD÷1467012600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷13. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Firebirds N¬WV÷queensland-firebirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷18¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AG÷47¬BA÷10¬BC÷11¬BE÷14¬BG÷12¬AN÷n¬~AA÷QmsbGqBl¬AD÷1466913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Mystics N¬ER÷13. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics N¬WU÷northern-mystics¬AG÷53¬BA÷12¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷12¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷59¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷ncrfHPer¬AD÷1466906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Thunderbirds N¬ER÷13. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Thunderbirds N¬WU÷adelaide-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Tactix N¬WV÷canterbury-tactix¬AH÷55¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷12¬BH÷13¬AN÷n¬~ZA÷AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: ANZ Championship - Play Off¬ZEE÷vaplJ5Vl¬ZB÷7¬ZY÷Ausztrália és Óceánia¬ZC÷rX7yKfcH¬ZD÷p¬ZE÷2oWbSwJr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷7_vaplJ5Vl¬ZJ÷11¬ZL÷/netball/ausztralia-es-oceania/anz-championship/¬ZX÷26Ausztrália é021ceánia0060000000208000ANZ Champion027ay Off000¬ZCC÷0¬~AA÷21jVamB3¬AD÷1469930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷69¬AT÷54¬BI÷15¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷12¬BG÷13¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AZ÷0¬AH÷67¬AU÷54¬BJ÷13¬BB÷15¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷rNhfWMPg¬AD÷1469431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷Elődöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷EmljX2Am¬AD÷1469325600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Elődöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷15¬BG÷20¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel N¬WV÷southern-steel¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷xz7GtNVs¬AD÷1468832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Firebirds N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Firebirds N¬WU÷queensland-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷16¬BC÷16¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷NEW¬AF÷New South Wales Swifts N¬WV÷new-south-wales-swifts¬AH÷52¬BB÷12¬BD÷15¬BF÷10¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷zRKlo3NQ¬AD÷1468728900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Steel N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel N¬WU÷southern-steel¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷59¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷zBEV5nKH¬AD÷1468123200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic N¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷19¬WN÷NOR¬AF÷Northern Mystics N¬WV÷northern-mystics¬AH÷47¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷M7AR6S4B¬AD÷1468116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New South Wales Swifts N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New South Wales Swifts N¬WU÷new-south-wales-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Vixens N¬WV÷melbourne-vixens¬AH÷53¬BB÷13¬BD÷12¬BF÷10¬BH÷18¬AN÷n¬~
29
1480962844
72
fixtures
29
1480962844
0
Segítség: Ez a(z) ANZ Championship 2016 eredményeinek oldala a Netball/Ausztrália és Óceánia szekcióban. Az Eredmenyek.com kínálatában megtalálhatóak a(z) ANZ Championship 2016 netball bajnokságok eredményei. A(z) ANZ Championship 2016 eredményein kívül további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát is követheted az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról. Kattints a sport nevére a felső menüben vagy kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot. ANZ Championship 2016 eredmények élőben, real-time frissítve.