Torneo Federal A 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci »Argentína » Torneo Federal A » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷tQE8zPzc¬AD÷1539636300¬ADE÷1539636300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷dbGKumeg¬WU÷chaco-for-ever¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷zkFOv7Aa¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷2H03PbSe¬AD÷1539633600¬ADE÷1539633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷4tiYfJ0c¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷jwmUeaoi¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷8Qs8sOUc¬AD÷1539631800¬ADE÷1539631800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷KAvL9xIe¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷b1wP8dX1¬WV÷douglas-haig¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IPrjm2K2¬AD÷1539561600¬ADE÷1539561600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷I56whHpG¬WU÷boca-unidos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷dd5siy0M¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bmUarbGp¬AD÷1539558900¬ADE÷1539558900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷t6rjybUJ¬WU÷sportivo-belgrano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷KdsfzIqQ¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷WMqX5qeP¬AD÷1539558000¬ADE÷1539558000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷rBGXhJ1a¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷M1FyhwH5¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MToCtrp4¬AD÷1539556200¬ADE÷1539556200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷nHW6XuA2¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷Q7VAWaP8¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷25z30NIn¬AD÷1539550800¬ADE÷1539550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷APWDYlGp¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷OSzIX8Vj¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IgnXnv8T¬AD÷1539550800¬ADE÷1539550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷2NwBDfxD¬WU÷sportivo-estudiantes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷tExFCEiJ¬WV÷desamparados¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷ptlPl0wH¬AD÷1539547200¬ADE÷1539547200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷YsnfHxwl¬WU÷san-lorenzo-alem¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷CYpbGdhf¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷v3mTmKhN¬AD÷1539545400¬ADE÷1539545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷fcz3FG70¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷80v7EzN6¬WV÷racing-cordoba¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8rya133t¬AD÷1539545400¬ADE÷1539545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷jyKuicWB¬WU÷villa-mitre¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷URIqjHoI¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Q1h3r4Fi¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷xnkGAI2k¬WV÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷QBoCBbmq¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷GjoGu2aA¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷8WKFVJvF¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷MZOJUwfL¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷UH5ls0IO¬AD÷1539543600¬ADE÷1539543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷lCNOfuXn¬WU÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷0nRSgang¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lAKSV0kS¬AD÷1539302400¬ADE÷1539302400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷Aqk1hQva¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷MJh5ipf5¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ficeRKcq¬AD÷1539219600¬ADE÷1539219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷4rrAj49B¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷rZtEkOOH¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷2cd8hrvh¬AD÷1539218700¬ADE÷1539218700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷YT6L2wOf¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷CK5P1cw1¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lEfGjM84¬AD÷1539217800¬ADE÷1539217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷MkmGOKpE¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷Kz6JNv0K¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷ANeCi2gb¬AD÷1539217800¬ADE÷1539217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷Ue0U0Hh7¬WU÷racing-cordoba¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷8naYay8D¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WxpLktOA¬AD÷1539216900¬ADE÷1539216900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷2aeOMbFQ¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷48sjIINs¬WV÷san-lorenzo-alem¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nBgaqp0o¬AD÷1539216900¬ADE÷1539216900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷Uu0tHKPL¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷8WbpGvuS¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AJLOWtzM¬AD÷1539216600¬ADE÷1539216600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷GMkcg6Ph¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷xWjgfnAn¬WU÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷K45HK0Np¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷YD6XIte9¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷C45yI0AF¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rurlxThI¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷vi7TJMu3¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷Qm3PK2Qd¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷jR6prt3I¬AD÷1539216000¬ADE÷1539216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷htxg019P¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷fkOKeLHt¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1539922533
126
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷8f1aQvDk¬AD÷1539975600¬ADE÷1539975600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷AsAsYegp¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷lY8oXF8j¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷t8a7OIs2¬AD÷1539995400¬ADE÷1539995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷8. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷b3jxfwG3¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷xfktgcV9¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷8lQfYJip¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷YmNtpJg8¬WU÷atletico-parana¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷CvMpqw9E¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷CIvPwtUM¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷pStnOyXl¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷OIujNene¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷WpSJduIB¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷SMIqn8pp¬WV÷ferro-gen-pico¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷QDWHjlxT¬WU÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷jsHo618i¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷Y3NUTFMg¬WU÷desamparados¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷CfMYSZy0¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷j9wTx0qT¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷WrqbLZG7¬WV÷camioneros-buenos-aires¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷IuufMF11¬WU÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷xvT3sIVj¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷xxULVyhs¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷juYPUe7m¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷tdZ6asYh¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷xWOadh8i¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷GMN3eCNc¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷ptAf4uw4¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷2qFoQXLI¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷ChsF85jo¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷2HKk5LNc¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷tUQxSgi6¬WU÷racing-cordoba¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷KKPtRD6C¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷xOSFcL25¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷Uow9hA7G¬WU÷sansinena¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷rksDiUMM¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷bXTBb1ma¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷dYv1fWx4¬WU÷sol-de-mayo¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷zPw5gjhA¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷fspKvMEG¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷GdONTc9R¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷I5AkPHHr¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷2Dp2p04L¬AD÷1540324800¬ADE÷1540324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷xAw48xVd¬WU÷ah-zapla¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷G0x87dp3¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷dGsfnMZ8¬AD÷1540324800¬ADE÷1540324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷jJ4ojeFS¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷SvdDoFNq¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷jwsbotkF¬AD÷1540324800¬ADE÷1540324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷A3oIpZxj¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷lfpMqghd¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷pxz7qKJR¬AD÷1540324800¬ADE÷1540324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷9. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷bPRC6Ga9¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷dApG5zFF¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~~
1
1539922533
162
Segítség: Ez a(z) Torneo Federal A 2018/2019 eredményeinek oldala a Foci/Argentína szekcióban. Torneo Federal A 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, Torneo Federal A 2018/2019 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Torneo Federal A 2018/2019 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Torneo Federal A 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.