KHL 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Jégkorong Oroszország KHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷481Db9Z3¬AD÷1548178200¬ADE÷1548178200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷C6Y5qphq¬WU÷dinamo-riga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷jcX9r47k¬WV÷slovan-bratislava¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8nBvoymE¬AD÷1548174600¬ADE÷1548174600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬JB÷bXohUqCb¬WV÷cszka-moszkva¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷KtmlVPdh¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷Ao29akKc¬AD÷1548174600¬ADE÷1548174600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬JA÷8vwzk6UL¬WU÷szka-szentpetervar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷6PewlQqS¬WV÷dinamo-minszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷6sXeMiAD¬AD÷1548165600¬ADE÷1548165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷OEguXoSu¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷xIcqW5sn¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷C0q60V4i¬AD÷1548165600¬ADE÷1548165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷zRvSjSa9¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷EHwWknFF¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Ae5NynSj¬AD÷1548156600¬ADE÷1548156600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷vaoJhlVd¬WU÷hc-kunlun-red-star¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷IkpNi8p3¬WV÷szalavat-ufa¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷bHTmODu1¬AD÷1548147600¬ADE÷1548147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷Sj2YDORH¬WV÷avangard-omszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷l03UE4CB¬WU÷vlagyivosztok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷hvTiNXf7¬AD÷1548147600¬ADE÷1548147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷82JVCrsO¬WU÷amur-habarovszk¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷ngIZB2dU¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷KQUqPgQf¬AD÷1548088200¬ADE÷1548088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷tz0MGQsa¬WU÷dinamo-moszkva¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷fw4QFpc5¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷W46JxSCp¬AD÷1548088200¬ADE÷1548088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷ChgXUpwj¬WU÷jokerit-helsinki¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NYE¬AF÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷QecyU4hd¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷2kzuQZAl¬AD÷1548088200¬ADE÷1548088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷KKBDInDn¬WU÷szpartak-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷bBAHH6Sh¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL - All Stars¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷2BThiAP2¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷17¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000326000KHL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷8bqlT1hb¬AD÷1547998200¬ADE÷1547998200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernyshev Division¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernyshev Division¬JA÷jsebCfM8¬WU÷chernyshev-division¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷BOB¬AF÷Bobrov Division¬JB÷p4f2BEyF¬WV÷bobrov-division¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷2x10 perces mérkőzés.¬AW÷1¬~AA÷nkrhSL74¬AD÷1547994600¬ADE÷1547994600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kharlamov Division¬ER÷3. hely¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Kharlamov Division¬JA÷Ofg6AYjL¬WU÷kharlamov-division¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷8¬AT÷7¬BI÷3¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷TAR¬AF÷Tarasov Division¬JB÷46A39h6R¬WV÷tarasov-division¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BJ÷1¬BB÷3¬BD÷4¬AM÷2x10 perces mérkőzés.¬AW÷1¬~AA÷UqEQ5wKg¬AD÷1547993400¬ADE÷1547993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tarasov Division¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Tarasov Division¬JA÷S6vnemYB¬WU÷tarasov-division¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOB¬AF÷Bobrov Division¬JB÷vsrjf7mI¬WV÷bobrov-division¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AM÷2x10 perces mérkőzés.¬AW÷1¬~AA÷zNEM6J4m¬AD÷1547990700¬ADE÷1547990700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernyshev Division¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernyshev Division¬JA÷fgtvc93a¬WU÷chernyshev-division¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷KHA¬AF÷Kharlamov Division¬JB÷YqurdTI5¬WV÷kharlamov-division¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷2x10 perces mérkőzés.¬AW÷1¬~
4
1548227401
643
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷dCeEvZPs¬AD÷1548261000¬ADE÷1548261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷fJsDPLQT¬WU÷hk-szocsi¬WN÷NYE¬AF÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷dSTvLuZp¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ra0HcTlA¬AD÷1548261000¬ADE÷1548261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷bNzItrx2¬WV÷ak-barsz-kazany¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷KWyEsOMe¬WU÷jokerit-helsinki¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f39nqFHQ¬AD÷1548261000¬ADE÷1548261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷lMv5RsdH¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷0dr9Q1BN¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nwArpe2K¬AD÷1548261000¬ADE÷1548261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷S6jdT3R4¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷6ck0SNtB¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vyoJwgul¬AD÷1548320400¬ADE÷1548320400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷YqDNqPBo¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷CzCRrqRi¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hvkNxDff¬AD÷1548320400¬ADE÷1548320400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷6cBVs3tb¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷K0FZtNe4¬WV÷avangard-omszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0zeMdm4G¬AD÷1548329400¬ADE÷1548329400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷0SE05RE2¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷EVI44oU8¬WV÷szalavat-ufa¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n1lRyX90¬AD÷1548338400¬ADE÷1548338400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷2P4vtsBA¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷tG3ru1QG¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷x0IkuLYr¬AD÷1548347400¬ADE÷1548347400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷8hI835qF¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷nqHC2PbL¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"1":[{"TVI":186,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/","BN":"Sport 2 (Magyarorsz\u00e1g)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WMHgvulk¬AD÷1548347400¬ADE÷1548347400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬JA÷SfY91qER¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷U3Kyc3Mr¬WV÷barisz-asztana¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pQLcwa3e¬AD÷1548351000¬ADE÷1548351000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷OQJudNyk¬WU÷dinamo-riga¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷xUNqesie¬WV÷dinamo-minszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QimVziP6¬AD÷1548432000¬ADE÷1548432000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷EsHkwueT¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WM÷NYE¬AE÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JA÷ziIovLuN¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJtvZUgJ¬AD÷1548433800¬ADE÷1548433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷nVo4d2ei¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷QLp8eMAc¬WV÷szpartak-moszkva¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SlB2xJI1¬AD÷1548433800¬ADE÷1548433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷KhDlf161¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷bqChgLL7¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rTszzBvD¬AD÷1548433800¬ADE÷1548433800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷KOgIYb3p¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷YRcMXIIj¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1548227401
136
Segítség: Ez a(z) KHL 2018/2019 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Következő meccsek: 23.01. HK Szocsi - Nyeftehimik Nyizsnyekamszk, Jokerit Helsinki - Ak Barsz Kazany, Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec, Vityaz Podolszk - Nyizsnyij Novgorod, 24.01. Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk, Amur Habarovszk - Avangard Omszk, Kunlun - Szalavat Ufa, Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk, Lokomotiv Jaroszlavl - Slovan Bratislava, SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana, Dinamo Riga - Dinamo Minszk, 25.01. Nyeftehimik Nyizsnyekamszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg. Kövesd nálunk KHL 2018/2019 livescore, eredmények, meccsek és KHL tabella.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!