Foci »Spanyolország » Primera Division » 2015/2016

results
1
1438597946
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SPANYOLORSZÁG: Primera Division¬ZB÷176¬ZC÷IclHToOB¬ZD÷t¬ZE÷plbWD5hI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_QVmLl54o¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/spanyolorszag/primera-division/¬ZX÷00Spanyolorszá013ország00000116000Primera Divi016vision¬~AA÷Mq44e2Ct¬AD÷1440181800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malaga¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷MAL¬AE÷Malaga¬WU÷malaga¬OA÷team¬WN÷SEV¬AF÷Sevilla¬WV÷sevilla¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷z9J9h0da¬AD÷1440261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo La Coruna¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo La Coruna¬WU÷deportivo-la-coruna¬OA÷team¬WN÷RSO¬AF÷Real Sociedad¬WV÷real-sociedad¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷rJYgyaRO¬AD÷1440261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Espanyol¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ESP¬AE÷Espanyol¬WU÷espanyol¬OA÷team¬WN÷GET¬AF÷Getafe¬WV÷getafe¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8MHHjvRB¬AD÷1440268200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Madrid¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Madrid¬WU÷atletico-madrid¬OA÷team¬WN÷PAL¬AF÷Las Palmas¬WV÷las-palmas¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4SZkxuCI¬AD÷1440275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vallecano¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷VAL¬AE÷Vallecano¬WU÷vallecano¬OA÷team¬WN÷VAL¬AF÷Valencia¬WV÷valencia¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zgVowLdC¬AD÷1440347400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Athletic Bilbao¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ATH¬AE÷Athletic Bilbao¬WU÷athletic-bilbao¬OA÷team¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona¬WV÷barcelona¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷pOCx0r4P¬AD÷1440354600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Gijon¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Gijon¬WU÷sporting-gijon¬OA÷team¬WN÷REA¬AF÷Real Madrid¬WV÷real-madrid¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷fc2Cgtsg¬AD÷1440361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Betis¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷BET¬AE÷Betis¬WU÷betis¬OA÷team¬WN÷VIL¬AF÷Villarreal¬WV÷villarreal¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷G638fMRn¬AD÷1440361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levante¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levante¬WU÷levante¬OA÷team¬WN÷CEL¬AF÷Celta Vigo¬WV÷celta-vigo¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EaIDiKB5¬AD÷1440441000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Granada¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Granada¬WU÷granada¬OA÷team¬WN÷EIB¬AF÷Eibar¬WV÷eibar¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷fDjz9Ltt¬AD÷1440786600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villarreal¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷VIL¬AE÷Villarreal¬WU÷villarreal¬OA÷team¬WN÷ESP¬AF÷Espanyol¬WV÷espanyol¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ruAUmxBU¬AD÷1440865800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Celta Vigo¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷CEL¬AE÷Celta Vigo¬WU÷celta-vigo¬OA÷team¬WN÷VAL¬AF÷Vallecano¬WV÷vallecano¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4lBQlIeO¬AD÷1440865800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Sociedad¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷RSO¬AE÷Real Sociedad¬WU÷real-sociedad¬OA÷team¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gijon¬WV÷sporting-gijon¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Y3kv8udn¬AD÷1440873000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barcelona¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona¬WU÷barcelona¬OA÷team¬WN÷MAL¬AF÷Malaga¬WV÷malaga¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MPsi5wt5¬AD÷1440880200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Madrid¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Madrid¬WU÷real-madrid¬OA÷team¬WN÷BET¬AF÷Betis¬WV÷betis¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1438597946
380
Segítség: Ez a(z) Primera Division 2015/2016 eredményeinek oldala a Foci/Spanyolország szekcióban. Primera Division 2015/2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera Division 2015/2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera Division 2015/2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera Division 2015/2016 eredmények élőben, real-time frissítve.