Foci »Világ » Barátságos mérkőzés » 2016

Barátságos mérkőzés
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷v5KOlhEF¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷00Világ.......005......0040000000125000Barátságos m019rkőzés000¬~AA÷G6P8sxtQ¬AD÷1464271200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aris (Gre)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Aris (Gre)¬WU÷aris¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷KAV¬AF÷Kavala (Gre)¬WV÷kavala¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SIpk7Xwo¬AD÷1464269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trier (Ger)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Trier (Ger)¬WU÷trier¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KOL¬AF÷Köln (Ger)¬WV÷1-fc-koln¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q9bNBDVT¬AD÷1464228000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷New York Cosmos (Usa)¬AX÷0¬AV÷1464253787|¬BX÷-1¬WN÷EIB¬AF÷Eibar (Esp)¬WV÷eibar¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷NYC¬AE÷New York Cosmos (Usa)¬WU÷new-york-cosmos¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷j1sQvjLa¬AD÷1464197400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sparta Gerderath (Ger)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷SPA¬AE÷Sparta Gerderath (Ger)¬WU÷sparta-gerderath¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WEG¬AF÷Wegberg-Beeck (Ger)¬WV÷fc-wegberg-beeck¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷QNN8JoBp¬AD÷1464131700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬AX÷0¬AV÷1464165409|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RSO¬AF÷Real Sociedad (Esp)¬WV÷real-sociedad¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷UkVDkgfh¬AD÷1463950800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Fury (Usa)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fury (Usa)¬WU÷philadelphia-fury¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EIB¬AF÷Eibar (Esp)¬WV÷eibar¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷thVZlIgD¬AD÷1463925600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wismar (Ger)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamburger SV (Ger)¬WV÷hamburger-sv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷PLO¬AE÷Wismar (Ger)¬WU÷wismar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷21WVkbv7¬AD÷1463871600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bolivar (Bol)¬AX÷0¬AV÷1463915273|¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolivar (Bol)¬WU÷bolivar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ESP¬AF÷Espanyol (Esp)¬WV÷espanyol¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rVpdf1u6¬AD÷1463842800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rostock (Ger)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷Union Berlin (Ger)¬WV÷union-berlin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ROS¬AE÷Rostock (Ger)¬WU÷rostock¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷rgem4h9o¬AD÷1463832000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wolfsburg (Ger)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷Wolfsburg (Ger)¬WU÷wolfsburg¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EIN¬AF÷PSV Eindhoven (Ned)¬WV÷psv-eindhoven¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Semleges helyszín.¬AN÷n¬~AA÷hWhINfD4¬AD÷1463769000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recreativo Huelva (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REC¬AE÷Recreativo Huelva (Esp)¬WU÷recreativo-huelva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BET¬AF÷Betis (Esp)¬WV÷betis¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷lKH2mj0I¬AD÷1463760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Ahly (Egy)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AHL¬AE÷Al Ahly (Egy)¬WU÷al-ahly¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ROM¬AF÷AS Roma (Ita)¬WV÷as-roma¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8CYxMqEB¬AD÷1463682600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novelda CF (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novelda CF (Esp)¬WU÷novelda-cf¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villarreal (Esp)¬WV÷villarreal¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷f5EkWwV7¬AD÷1463678100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Gallen (Sui)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷St. Gallen (Sui)¬WU÷st-gallen¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Mönchengladbach (Ger)¬WV÷b-monchengladbach¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pUutOR2T¬AD÷1463625000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes (Usa)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes (Usa)¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RSO¬AF÷Real Sociedad (Esp)¬WV÷real-sociedad¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1464293754
1102
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷v5KOlhEF¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷00Világ.......005......0040000000125000Barátságos m019rkőzés000¬~AA÷WCbNwAz6¬AD÷1464366600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BFC Dynamo (Ger)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DYN¬AE÷BFC Dynamo (Ger)¬WU÷bfc-dynamo¬WN÷FUR¬AF÷Furstenwalde (Ger)¬WV÷furstenwalde¬AN÷y¬~AA÷hCpZ3Vi4¬AD÷1464462000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit (Usa)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬WU÷detroit-city¬WN÷UNI¬AF÷United of Manchester (Eng)¬WV÷united-of-manchester¬AN÷n¬~AA÷2FHilE0I¬AD÷1465918200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavia Praha (Cze)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praha (Cze)¬WU÷slavia-praha¬WN÷RUZ¬AF÷Ruzomberok (Svk)¬WV÷ruzomberok¬AM÷Semleges helyszín.¬AN÷n¬~AA÷UJ2ZFmyn¬AD÷1465984800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admira (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admira (Aut)¬WU÷admira¬WN÷CUK¬AF÷Cukaricki (Srb)¬WV÷cukaricki¬AN÷n¬~AA÷tj2Ejh9Q¬AD÷1466002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sturm Graz (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Sturm Graz (Aut)¬WU÷sturm-graz¬WN÷CEL¬AF÷Celje (Slo)¬WV÷celje¬AN÷n¬~AA÷8SKT2tt0¬AD÷1466008200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Margarethen (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Margarethen (Aut)¬WU÷margarethen¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Wien (Aut)¬WV÷rapid-wien¬AN÷n¬~AA÷nLQCHUMP¬AD÷1466010000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Verdal (Nor)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Verdal (Nor)¬WU÷verdal¬WN÷ROS¬AF÷Rosenborg (Nor)¬WV÷rosenborg¬AN÷n¬~AA÷CrhvF7jh¬AD÷1466179200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admira (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admira (Aut)¬WU÷admira¬WN÷NEU¬AF÷Neustadt (Aut)¬WV÷neustadt¬AN÷n¬~AA÷zX1oFLgj¬AD÷1466184600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kemzeke (Bel)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEM¬AE÷Kemzeke (Bel)¬WU÷kemzeke¬WN÷WAA¬AF÷Waasland-Beveren (Bel)¬WV÷waasland-beveren¬AN÷n¬~AA÷raltnCHs¬AD÷1466244000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sturm Graz (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Sturm Graz (Aut)¬WU÷sturm-graz¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬WV÷o-ljubljana¬AN÷n¬~AA÷h23uDlVt¬AD÷1466247600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosenborg (Nor)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosenborg (Nor)¬WU÷rosenborg¬WN÷AAL¬AF÷Aalborg (Den)¬WV÷aalborg¬AN÷n¬~AA÷t6GemYFO¬AD÷1466263800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavia Praha (Cze)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praha (Cze)¬WU÷slavia-praha¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava (Svk)¬WV÷slovan-bratislava¬AM÷Semleges helyszín.¬AN÷n¬~AA÷xMmpoWWm¬AD÷1466267400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AC Wolfsberger (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷AC Wolfsberger (Aut)¬WU÷ac-wolfsberger¬WN÷SHK¬AF÷Shkendija (Mac)¬WV÷shkendija¬AN÷n¬~AA÷jiAY10e6¬AD÷1466348400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spitall (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPI¬AE÷Spitall (Aut)¬WU÷spitall¬WN÷AUS¬AF÷Austria Wien (Aut)¬WV÷austria-wien¬AN÷n¬~AA÷Us9x1KAC¬AD÷1466514000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austria Wien (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austria Wien (Aut)¬WU÷austria-wien¬WN÷SKE¬AF÷Skenderbeu (Alb)¬WV÷skenderbeu-korca¬AN÷n¬~AA÷QodrER5b¬AD÷1466524800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admira (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admira (Aut)¬WU÷admira¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg (Aut)¬WV÷kapfenberg¬AN÷n¬~
1
1464293754
107
Segítség: Ez a(z) Barátságos mérkőzés 2016 eredményeinek oldala a Foci/Világ szekcióban. Barátságos mérkőzés 2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Barátságos mérkőzés 2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Barátságos mérkőzés 2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Barátságos mérkőzés 2016 eredmények élőben, real-time frissítve.