Jégkorong »Oroszország » KHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷IPCPJ2NE¬AD÷1484843400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷1¬AV÷1484846804|;1485023085|;1485023088|;1485023208|¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pMN9YkFg¬AD÷1484843400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HK Szocsi¬AX÷1¬AV÷1484845568|;1484846799|;1484848033|;1484849260|;1485023083|;1484855217|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CnCTIMxL¬AD÷1484843400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SZKA Szentpétervár¬AX÷1¬AV÷1484846777|;1484846802|;1484848028|;1484848030|;1484848635|;1484849876|;1485023044|;1484852324|;1484920291|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬WV÷jokerit-helsinki¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pVxdaV7¬AD÷1484841600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷1¬AV÷1484843255|;1484846766|;1484847409|;1484848637|;1484849884|;1484877794|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4A6CZVam¬AD÷1484841600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷1¬AV÷1484843257|;1484846269|;1484850569|;1485023038|¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6k9LKr88¬AD÷1484841600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬AX÷1¬AV÷1484843791|;1484849880|;1485023041|;1484855230|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YNquhvGE¬AD÷1484834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬AX÷1¬AV÷1484843730|;1484841925|;1484850809|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJ78zCps¬AD÷1484834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷1¬AV÷1484837039|;1484838861|;1484840104|;1484846769|;1484846774|;1484908886|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QgWYduG1¬AD÷1484834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷1¬AV÷1484837037|;1484844945|;1484841317|;1484842566|;1484850829|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKuygK08¬AD÷1484818200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷1¬AV÷1485023116|;1485023123|;1484855252|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AkbpWdge¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ak Barsz Kazany¬AX÷1¬AV÷1484908334|;1484908337|;1484908339|;1484908341|;1484908343|;1484908345|;1484908348|;1484908350|;1484908351|;1484766191|;1484908355|;1484830955|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IF1hUzO7¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷1¬AV÷1484762058|;1484798910|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vP2lVG81¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbatXxvk¬AD÷1484748000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷1¬AV÷1484908310|;1484908316|;1484908321|;1484908323|;1484755232|;1484908328|;1484908330|;1484908332|;1484766224|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dKRUcL0e¬AD÷1484740800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Novokuznyeck¬AX÷1¬AV÷1484908294|;1484908299|;1484908301|;1484908303|;1484908305|;1484908307|;1484788482|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Novokuznyeck¬WU÷metallurg-novokuznyeck¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITSQb1ok¬AD÷1484676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medvescak Zagreb¬AX÷1¬AV÷1484677308|;1484678750|;1484682048|;1484684605|;1484685269|;1484788377|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medvescak Zagreb¬WU÷medvescak-zagreb¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5wMasWr¬AD÷1484670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷1¬AV÷1484671743|;1484674570|;1484677692|;1484788365|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lzAyYIOr¬AD÷1484661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷1¬AV÷1484670579|¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1485026768
747
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷OCMDX9Ua¬AD÷1485183600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hhEUTRTO¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IZLHWTq6¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rHgvlVEt¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷E1FQU7EI¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QuqqmkUn¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷t87ChB6P¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WxQLVmaC¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WWh0D00r¬AD÷1485250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jwBXHthR¬AD÷1485250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ANi4CKFl¬AD÷1485275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4pi8BvVf¬AD÷1485275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ImeCAbp1¬AD÷1485279000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xGnmn9qg¬AD÷1485356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ATpepmE5¬AD÷1485360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Iw8sobO¬AD÷1485360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WxnioTba¬AD÷1485360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vq9I1lqt¬AD÷1485360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ev4rRrI¬AD÷1485361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZ7M08bn¬AD÷1485361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELsCt5DU¬AD÷1485361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S4u0q7TB¬AD÷1485361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL - All Stars¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷hbPakMgB¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷17¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000286000KHL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬~AA÷QVRucuDG¬AD÷1485082800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bobrov Division¬ER÷Elődöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOB¬AE÷Bobrov Division¬WU÷bobrov-division¬WN÷TAR¬AF÷Tarasov Division¬WV÷tarasov-division¬AM÷Egy harmadig tartó meccs - 4 a 4 ellen.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5WqdaSM¬AD÷1485086400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kharlamov Division¬ER÷Elődöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHA¬AE÷Kharlamov Division¬WU÷kharlamov-division¬WN÷CHE¬AF÷Chernyshev Division¬WV÷chernyshev-division¬AM÷Egy harmadig tartó meccs - 4 a 4 ellen.¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1485026768
125
Segítség: Ez a(z) KHL 2016/2017 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2016/2017 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2016/2017 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.