Jégkorong »Oroszország » KHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷fmVwJtSb¬AD÷1481284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metallurg Novokuznyeck¬AX÷1¬AV÷1481288726|;1481289760|;1481290092|;1481290510|¬BX÷-1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Novokuznyeck¬WU÷metallurg-novokuznyeck¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hY3ACdvF¬AD÷1481218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷1¬AV÷1481219964|;1481223187|;1481227315|;1481227354|;1481293915|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tpRZJMCh¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSZKA Moszkva¬AX÷1¬AV÷1481217071|;1481220249|;1481220261|;1481222476|;1481222478|;1481223359|;1481223535|¬BX÷-1¬WM÷CSZ¬AE÷CSZKA Moszkva¬WU÷cszka-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬WV÷vityaz-podolszk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bLyVK2cn¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HK Szocsi¬AX÷1¬AV÷1481216066|;1481216725|;1481220163|;1481241962|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬WV÷ak-barsz-kazany¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADU6hymq¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬AX÷1¬AV÷1481216676|;1481218595|;1481218787|;1481220099|;1481241983|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U5cH1ucO¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷SZKA Szentpétervár¬AX÷1¬AV÷1481217088|;1481226695|¬BX÷-1¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬WV÷dinamo-moszkva¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ddL0aCU¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷1¬AV÷1481216020|;1481223410|;1481223429|;1481223449|¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KUxRLrrt¬AD÷1481212800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷1¬AV÷1481215208|;1481220593|;1481241999|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ns8C2LsI¬AD÷1481212800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬AX÷1¬AV÷1481216690|;1481217782|;1481219248|;1481219343|;1481220858|;1481242017|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tp544sD5¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷1¬AV÷1481208006|;1481210252|;1481210269|;1481211083|;1481214447|;1481214515|;1481215417|;1481273231|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d6lWbwAF¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Szalavat Ufa¬AX÷1¬AV÷1481208043|;1481210135|;1481210153|;1481210168|;1481210185|;1481210199|;1481211379|;1481215373|;1481273244|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z74831SB¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷1¬AV÷1481207961|;1481213621|;1481213658|;1481214201|;1481241936|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬WV÷amur-habarovszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ltoO0au3¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬AX÷1¬AV÷1481120235|;1481121606|;1481123236|;1481123700|;1481124188|;1481124641|;1481126807|;1481138154|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2g605Nca¬AD÷1481113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬AX÷1¬AV÷1481114814|;1481119579|;1481121685|;1481123087|;1481128634|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬WU÷szibir-novoszibirszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481296712
569
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷OKQsflOm¬AD÷1481293800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481295378|¬AO÷1481295811¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AH÷1¬BB÷1¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬AG÷0¬BA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KnKjhSh0¬AD÷1481369400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷S0ToHKdB¬AD÷1481369400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xOUog8wf¬AD÷1481371200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IozJ9xko¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tQriEItU¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬WV÷ak-barsz-kazany¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8CpqGvCH¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷n3qmFbRN¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UXkXLlsm¬AD÷1481380200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IsnH8mws¬AD÷1481382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KjE1YLRo¬AD÷1481455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷E9uQ6R7g¬AD÷1481464800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷h0vU5oNa¬AD÷1481542200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lW5IUwRA¬AD÷1481644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬WV÷ak-barsz-kazany¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481296712
301
Segítség: Ez a(z) KHL 2016/2017 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2016/2017 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2016/2017 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.