Jégkorong »Oroszország » KHL » 2017/2018

results
4
1502991169
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000169000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷IsEdEZqs¬AD÷1503333000¬ADE÷1503333000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpI0Dgam¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wt6RsWqq¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk¬WU÷avangard-omszk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h069BXTa¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E975CDEg¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Q5DAiq6¬AD÷1503417600¬ADE÷1503417600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AX4Vtjak¬AD÷1503419400¬ADE÷1503419400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vH4H9BbC¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MufM8VDI¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4f4ZuAEe¬AD÷1503505800¬ADE÷1503505800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬WV÷jokerit-helsinki¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nLAXFnLo¬AD÷1503505800¬ADE÷1503505800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHMki3ro¬AD÷1503505800¬ADE÷1503505800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GU7wuUT1¬AD÷1503505800¬ADE÷1503505800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZoM3D62¬AD÷1503577800¬ADE÷1503577800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QB9yF6zh¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk¬WU÷avangard-omszk¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dQpQ2XL8¬AD÷1503581400¬ADE÷1503581400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barisz Asztana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barisz Asztana¬WU÷barisz-asztana¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rm4tEQkb¬AD÷1503583200¬ADE÷1503583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QakU1iyF¬AD÷1503590400¬ADE÷1503590400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mw3pDp54¬AD÷1503590400¬ADE÷1503590400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G02lC4KA¬AD÷1503592200¬ADE÷1503592200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1502991169
756
Segítség: Ez a(z) KHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.