Jégkorong »Oroszország » KHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000169000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷KUphOTPI¬AD÷1508778000¬ADE÷1508778000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slovan Bratislava¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬WV÷dinamo-moszkva¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CCPrXlk7¬AD÷1508776200¬ADE÷1508776200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬WU÷cszka-moszkva¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C4olP9AC¬AD÷1508776200¬ADE÷1508776200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDnpQke6¬AD÷1508776200¬ADE÷1508776200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xngySBQg¬AD÷1508776200¬ADE÷1508776200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬WV÷dinamo-minszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4nMzZAKf¬AD÷1508774400¬ADE÷1508774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkQvYUZ0¬AD÷1508774400¬ADE÷1508774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkcuRVu0¬AD÷1508772600¬ADE÷1508772600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rPgXSiBm¬AD÷1508758200¬ADE÷1508758200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Clo0uDsR¬AD÷1508680800¬ADE÷1508680800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MNWVZj5l¬AD÷1508680800¬ADE÷1508680800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rXXRzXkr¬AD÷1508680800¬ADE÷1508680800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YcndtgSK¬AD÷1508671800¬ADE÷1508671800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Szalavat Ufa¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZdisZCE¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬WU÷cszka-moszkva¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OvD0YDmQ¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OS45JVK7¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4YfTTXes¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬WV÷jokerit-helsinki¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷px61KB51¬AD÷1508594400¬ADE÷1508594400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬WV÷dinamo-moszkva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWhmrFc8¬AD÷1508580000¬ADE÷1508580000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷plEdZgYJ¬AD÷1508578200¬ADE÷1508578200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1508843976
329
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000169000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷j3OnW84D¬AD÷1508853600¬ADE÷1508853600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6B6ZgCdK¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SK7VfhsE¬AD÷1508862600¬ADE÷1508862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0Y5wgWBQ¬AD÷1508862600¬ADE÷1508862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0SY1Fgbo¬AD÷1508945400¬ADE÷1508945400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zRd5ljKs¬AD÷1508947200¬ADE÷1508947200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EVx6EDDi¬AD÷1508949000¬ADE÷1508949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬WV÷dinamo-minszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dtoEnUlf¬AD÷1508949000¬ADE÷1508949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IknAmAZm¬AD÷1508949000¬ADE÷1508949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8hxADXSc¬AD÷1508950800¬ADE÷1508950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QFkIol40¬AD÷1509026400¬ADE÷1509026400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nqyECir4¬AD÷1509035400¬ADE÷1509035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷46lMp8J6¬AD÷1509035400¬ADE÷1509035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nVwRqSYC¬AD÷1509094800¬ADE÷1509094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4KVIBBcA¬AD÷1509103800¬ADE÷1509103800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬WV÷ak-barsz-kazany¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0YsVrnlJ¬AD÷1509116400¬ADE÷1509116400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rBUMAVCG¬AD÷1509118200¬ADE÷1509118200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬WV÷dinamo-minszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CAfxiqtt¬AD÷1509120000¬ADE÷1509120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xYTQ9kSM¬AD÷1509120000¬ADE÷1509120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷INPxkNAh¬AD÷1509121800¬ADE÷1509121800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬WV÷dinamo-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j1gtj3en¬AD÷1509121800¬ADE÷1509121800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zJnU89sT¬AD÷1509123600¬ADE÷1509123600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1508843976
427
Segítség: Ez a(z) KHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.