Ligarögbi »Ausztrália » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/ligarogbi/ausztralia/nrl/¬ZX÷10Ausztrália 010trália0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷Aq7oHKya¬AD÷1497765600¬ADE÷1497765600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷15. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKHtI0Mh¬AD÷1497691800¬ADE÷1497691800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷15. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷4¬BC÷20¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZbwJt7n¬AD÷1497684600¬ADE÷1497684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷15. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷22¬BA÷6¬BC÷16¬BE÷1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AZ÷0¬AH÷22¬AU÷22¬BB÷10¬BD÷12¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDaZJMit¬AD÷1497606600¬ADE÷1497606600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷15. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷10¬BC÷26¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷20¬BB÷20¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bmx6ykND¬AD÷1497247200¬ADE÷1497247200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷16¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷reQKnCRq¬AD÷1497160800¬ADE÷1497160800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷16¬BD÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K26PSdJD¬AD÷1497087000¬ADE÷1497087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tC7LTx47¬AD÷1497079800¬ADE÷1497079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷20¬BB÷4¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nk8HUIl1¬AD÷1497070800¬ADE÷1497070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷24¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo4DVbZf¬AD÷1497001800¬ADE÷1497001800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNE8WvKl¬AD÷1496995200¬ADE÷1496995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWF4XK4r¬AD÷1496915400¬ADE÷1496915400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷14. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tlTxx1dR¬AD÷1496556000¬ADE÷1496556000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷13. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷24¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2cUYxssL¬AD÷1496548800¬ADE÷1496548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷13. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷21¬AT÷20¬BA÷20¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AZ÷0¬AH÷20¬AU÷20¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1498162970
111
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSZTRÁLIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Ausztrália¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/ligarogbi/ausztralia/nrl/¬ZX÷10Ausztrália 010trália0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztrália¬~AA÷lz6kGvi5¬AD÷1498204800¬ADE÷1498204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷I9AgFb6B¬AD÷1498211400¬ADE÷1498211400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xIPOoWtj¬AD÷1498280400¬ADE÷1498280400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lhTSpjdd¬AD÷1498289400¬ADE÷1498289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jc7B9ZYd¬AD÷1498296600¬ADE÷1498296600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷d09cEILH¬AD÷1498363200¬ADE÷1498363200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vPb2DxyO¬AD÷1498370400¬ADE÷1498370400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷16. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hS26CdjU¬AD÷1498729800¬ADE÷1498729800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UmvCXuMu¬AD÷1498809600¬ADE÷1498809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8vwGWayn¬AD÷1498816200¬ADE÷1498816200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ljfDVJjh¬AD÷1498885200¬ADE÷1498885200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷StgHUw6b¬AD÷1498894200¬ADE÷1498894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3hLTcL4¬AD÷1498901400¬ADE÷1498901400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Um6F8gl3¬AD÷1498968000¬ADE÷1498968000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z7dPSHzB¬AD÷1498975200¬ADE÷1498975200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷17. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1498162970
81
Segítség: Ez a(z) NRL 2017 eredményeinek oldala a Ligarögbi/Ausztrália szekcióban. Az Eredmenyek.com kínálatában megtalálható a(z) NRL 2017 livescore, rész- és végeredmények. A(z) NRL 2017 eredményei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát is követheted az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról. Kattints a sport nevére a felső menüben vagy kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot. NRL 2017 eredmények élőben, real-time frissítve.