Foci »Ausztria » Osztrák Kupa » 2017/2018

results
1
1498615553
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSZTRIA: Osztrák Kupa¬ZEE÷8nQ2VTTL¬ZB÷25¬ZY÷Ausztria¬ZC÷CdTwgqVI¬ZD÷p¬ZE÷z1XYiQQ2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷25_8nQ2VTTL¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/ausztria/osztrak-kupa/¬ZX÷00Ausztria 008sztria0060000000169000Osztrák Kupa012k Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ausztria¬~AA÷IJaaYbA8¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷A. Klagenfurt¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷A. Klagenfurt¬WU÷a-klagenfurt¬WN÷POL¬AF÷St. Pölten¬WV÷st-polten¬AN÷n¬~AA÷rkamTOkQ¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amstetten¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMS¬AE÷Amstetten¬WU÷amstetten¬WN÷NEU¬AF÷Neustadt¬WV÷neustadt¬AN÷n¬~AA÷r3vMsO4J¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASK Elektra¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷ASK Elektra¬WU÷as-koma-elektra¬WN÷TRA¬AF÷Traiskirchen¬WV÷traiskirchen¬AN÷n¬~AA÷f3Z1YJR5¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asko Oedt¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASK¬AE÷Asko Oedt¬WU÷asko-oedt¬WN÷STA¬AF÷Stadl Paura¬WV÷atsv-stadl-paura¬AN÷n¬~AA÷bwXjOEn1¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atus Ferlach¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATU¬AE÷Atus Ferlach¬WU÷atus-ferlach¬WN÷GLE¬AF÷Gleisdorf¬WV÷gleisdorf¬AN÷n¬~AA÷OKvvRG2r¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bad Gleichenberg¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Bad Gleichenberg¬WU÷bad-gleichenberg¬WN÷WAT¬AF÷Wattens¬WV÷wattens¬AN÷n¬~AA÷GdnzKKCC¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bad Sauerbrunn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BCD¬AE÷Bad Sauerbrunn¬WU÷bad-sauerbrunn¬WN÷BRU¬AF÷Bruck/Leitha¬WV÷bruck-leitha¬AN÷n¬~AA÷4GBH9FX7¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deutschlandsberger¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEU¬AE÷Deutschlandsberger¬WU÷deutschlandsberger¬WN÷SAL¬AF÷Salzburg¬WV÷salzburg¬AN÷n¬~AA÷lSaqU4zK¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dornbirn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOR¬AE÷Dornbirn¬WU÷dornbirn¬WN÷ALT¬AF÷Altach¬WV÷altach¬AN÷n¬~AA÷WjVbMhHD¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebreichsdorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EBR¬AE÷Ebreichsdorf¬WU÷ebreichsdorf¬WN÷AUS¬AF÷Austria Wien¬WV÷austria-wien¬AN÷n¬~AA÷8lI8By3e¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hard¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hard¬WU÷hard¬WN÷STU¬AF÷Sturm Graz¬WV÷sturm-graz¬AN÷n¬~AA÷QNsox2St¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hohenems¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOH¬AE÷Hohenems¬WU÷hohenems¬WN÷GUR¬AF÷Union Gurten¬WV÷union-gurten¬AN÷n¬~AA÷nHfJN2Dm¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEA¬AF÷FAC Wien¬WV÷team-wien¬WM÷HOR¬AE÷Horn¬WU÷horn¬AN÷n¬~AA÷hxhCVdfR¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Johann¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOH¬AE÷Johann¬WU÷johann¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg¬WV÷kapfenberg¬AN÷n¬~AA÷pzTnPfXf¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalsdorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalsdorf¬WU÷sc-kalsdorf¬WN÷NEU¬AF÷Neusiedl¬WV÷neusiedl¬AN÷n¬~AA÷2TxAWcdI¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karabakh Vienna¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Karabakh Vienna¬WU÷karabakh-vienna¬WN÷LIN¬AF÷BW Linz¬WV÷bw-linz¬AN÷n¬~AA÷4h5EOrbs¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitzbühel¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitzbühel¬WU÷kitzbuhel¬WN÷LAS¬AF÷LASK Linz¬WV÷lask-linz¬AN÷n¬~AA÷WM33XIPE¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lendorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADM¬AF÷Admira¬WV÷admira¬WM÷LEN¬AE÷Lendorf¬WU÷lendorf¬AN÷n¬~AA÷QPCDAeI1¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mannsdorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷AC Wolfsberger¬WV÷ac-wolfsberger¬WM÷MAN¬AE÷Mannsdorf¬WU÷sc-mannsdorf¬AN÷n¬~AA÷MgwQtrKP¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parndorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parndorf¬WU÷parndorf¬WN÷FIR¬AF÷First Wien¬WV÷first-wien¬AN÷n¬~AA÷Ay1uVpLD¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saalfelden¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saalfelden¬WU÷saalfelden¬WN÷MAT¬AF÷Mattersburg¬WV÷mattersburg¬AN÷n¬~AA÷Eog8WxuL¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SAK Klagenfurt¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷SAK Klagenfurt¬WU÷sak-klagenfurt¬WN÷HAR¬AF÷Hartberg¬WV÷hartberg¬AN÷n¬~AA÷YgY5XwsC¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwarzach¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwarzach¬WU÷schwarzach¬WN÷FLO¬AF÷Florian¬WV÷florian¬AN÷n¬~AA÷h0WfNY17¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwaz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwaz¬WU÷schwaz¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Wien¬WV÷rapid-wien¬AN÷n¬~AA÷4EtkyMsm¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seekirchen¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEE¬AE÷Seekirchen¬WU÷seekirchen¬WN÷GRO¬AF÷Grödig¬WV÷grodig¬AN÷n¬~AA÷UajvJvSI¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stadlau¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stadlau¬WU÷stadlau¬WN÷WIM¬AF÷Wimpassing¬WV÷wimpassing¬AN÷n¬~AA÷fsbRLtr0¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stripfing¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Stripfing¬WU÷stripfing¬WN÷AUS¬AF÷Austria Lustenau¬WV÷austria-lustenau¬AN÷n¬~AA÷bytgztcg¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USK Anif¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEU¬AE÷USK Anif¬WU÷usk-anif¬WN÷KUF¬AF÷Kufstein¬WV÷kufstein¬AN÷n¬~AA÷CvpcZaCa¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vocklamarkt¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOC¬AE÷Vocklamarkt¬WU÷vocklamarkt¬WN÷WOR¬AF÷SV Wörgl¬WV÷sv-worgl¬AN÷n¬~AA÷YXdVK0c6¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vorwarts Steyr¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INN¬AF÷Innsbruck¬WV÷innsbruck¬WM÷VOR¬AE÷Vorwarts Steyr¬WU÷vorwarts-steyr¬AN÷n¬~AA÷2BwrQzIl¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weiz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEI¬AE÷Weiz¬WU÷weiz¬WN÷LAF¬AF÷Lafnitz¬WV÷lafnitz¬AN÷n¬~AA÷Q7gNMMSg¬AD÷1500051600¬ADE÷1500051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiener¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiener¬WU÷wiener¬WN÷RIE¬AF÷Ried¬WV÷ried¬AN÷n¬~
1
1498615553
32
Segítség: Ez a(z) Osztrák Kupa eredményeinek oldala a Foci/Ausztria szekcióban. Osztrák Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Osztrák Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Osztrák Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Osztrák Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.