Foci »Chile » Chilei Kupa » 2017

results
1
1498404889
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHILE: Chilei Kupa¬ZEE÷nHerfQdO¬ZB÷51¬ZY÷Chile¬ZC÷Mgg9oPeM¬ZD÷p¬ZE÷KWcmQvdg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷51_nHerfQdO¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/chile/chilei-kupa/¬ZX÷00Chile 005......0030000000169000Chilei Kupa 011i Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Chile¬~AA÷Q5GyUbYc¬AD÷1499616000¬ADE÷1499616000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬WU÷rangers¬WN÷UNI¬AF÷Universidad Catolica¬WV÷universidad-catolica¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷AZg6EJYA¬AD÷1499628600¬ADE÷1499628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Serena¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colo Colo¬WV÷colo-colo¬WM÷SER¬AE÷La Serena¬WU÷la-serena¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷0O8lRdIG¬AD÷1499628600¬ADE÷1499628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valdivia¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valdivia¬WU÷valdivia¬WN÷HUA¬AF÷Huachipato¬WV÷huachipato¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷IuHXUvJi¬AD÷1500073200¬ADE÷1500073200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnechea¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnechea¬WU÷barnechea¬WN÷AUD¬AF÷Audax Italiano¬WV÷audax-italiano¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷xpvo7yRp¬AD÷1500134400¬ADE÷1500134400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O'Higgins¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOR¬AF÷S. Morning¬WV÷s-morning¬WM÷HIG¬AE÷O'Higgins¬WU÷o-higgins¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷IVPlxYGR¬AD÷1500145200¬ADE÷1500145200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colo Colo¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colo Colo¬WU÷colo-colo¬WN÷SER¬AF÷La Serena¬WV÷la-serena¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷G6RfoBgr¬AD÷1500145200¬ADE÷1500145200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huachipato¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUA¬AE÷Huachipato¬WU÷huachipato¬WN÷VAL¬AF÷Valdivia¬WV÷valdivia¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷vkITVK3o¬AD÷1500145200¬ADE÷1500145200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magallanes¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magallanes¬WU÷magallanes¬WN÷CUR¬AF÷Curico Unido¬WV÷curico-unido¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷Wre2FaJ4¬AD÷1500147000¬ADE÷1500147000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobresal¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobresal¬WU÷cobresal¬WN÷WAN¬AF÷S. Wanderers¬WV÷s-wanderers¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷QohfHLlh¬AD÷1500148800¬ADE÷1500148800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobreloa¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobreloa¬WU÷cobreloa¬WN÷ANT¬AF÷Antofagasta¬WV÷antofagasta¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷hKWH9Unq¬AD÷1500156000¬ADE÷1500156000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷D. Puerto Montt¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUE¬AE÷D. Puerto Montt¬WU÷d-puerto-montt¬WN÷TOL¬AF÷Deportes Temuco¬WV÷deportes-temuco¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷4SoKiDGE¬AD÷1500156000¬ADE÷1500156000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universidad Catolica¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAN¬AF÷Rangers¬WV÷rangers¬WM÷UNI¬AE÷Universidad Catolica¬WU÷universidad-catolica¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷0OnJBHIT¬AD÷1500165900¬ADE÷1500165900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Calera¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAL¬AF÷Palestino¬WV÷palestino¬WM÷CAL¬AE÷U. Calera¬WU÷u-calera¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷SAlBDwlH¬AD÷1500220800¬ADE÷1500220800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo¬WU÷coquimbo¬WN÷EVE¬AF÷Everton¬WV÷everton¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷nL4pSx3A¬AD÷1500233400¬ADE÷1500233400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iberia¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBE¬AE÷Iberia¬WU÷iberia¬WN÷UNI¬AF÷Universidad de Concepcion¬WV÷universidad-de-concepcion¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷4dFuTIm4¬AD÷1500233400¬ADE÷1500233400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nublense¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUB¬AE÷Nublense¬WU÷nublense¬WN÷UNI¬AF÷Universidad de Chile¬WV÷universidad-de-chile¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷rN2kI1Zo¬AD÷1500235200¬ADE÷1500235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arica¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arica¬WU÷arica¬WN÷DEP¬AF÷Deportes Iquique¬WV÷deportes-iquique¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷xMebGu4b¬AD÷1500235200¬ADE÷1500235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Copiapo¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copiapo¬WU÷copiapo¬WN÷LUI¬AF÷San Luis¬WV÷san-luis¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷61mFCc3N¬AD÷1500242400¬ADE÷1500242400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Felipe¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷San Felipe¬WU÷san-felipe¬WN÷UNI¬AF÷Universidad Espanola¬WV÷universidad-espanola¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷A5QpwE1L¬AD÷1500679800¬ADE÷1500679800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Wanderers¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷S. Wanderers¬WU÷s-wanderers¬WN÷COB¬AF÷Cobresal¬WV÷cobresal¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷KvCGXiPr¬AD÷1500739200¬ADE÷1500739200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton¬WU÷everton¬WN÷COQ¬AF÷Coquimbo¬WV÷coquimbo¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷fcQbpV8l¬AD÷1500750000¬ADE÷1500750000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportes Temuco¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportes Temuco¬WU÷deportes-temuco¬WN÷PUE¬AF÷D. Puerto Montt¬WV÷d-puerto-montt¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~AA÷231LWBvk¬AD÷1500750000¬ADE÷1500750000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universidad Espanola¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universidad Espanola¬WU÷universidad-espanola¬WN÷FEL¬AF÷San Felipe¬WV÷san-felipe¬AM÷2. forduló.¬AN÷n¬~
1
1498404889
32
Segítség: Ez a(z) Chilei Kupa 2017 eredményeinek oldala a Foci/Chile szekcióban. Chilei Kupa 2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Chilei Kupa 2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Chilei Kupa 2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Chilei Kupa 2017 eredmények élőben, real-time frissítve.