Foci »Dél-Amerika » Copa Sudamericana » 2015

results
1
1438137358
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZB÷3¬ZC÷UBEckU7J¬ZD÷p¬ZE÷YcfS4lvL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/del-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Dél-Amerika.011merika00200116000Copa Sudamer017ricana¬~AA÷dS326n7E¬AD÷1439329500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Catolica¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Catolica¬WU÷u-catolica¬OA÷team¬WN÷DEP¬AF÷La Guaira¬WV÷la-guaira¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷86N7p5pe¬AD÷1439330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universidad Catolica¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Universidad Catolica¬WU÷universidad-catolica¬OA÷team¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷Iy5b7Si8¬AD÷1439337600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carabobo¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷CAR¬AE÷Carabobo¬WU÷carabobo¬OA÷team¬WN÷TOL¬AF÷Tolima¬WV÷tolima¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷j7YTimhL¬AD÷1439338500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oriente Petrolero¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷ORI¬AE÷Oriente Petrolero¬WU÷oriente-petrolero¬OA÷team¬WN÷CLU¬AF÷Club Nacional¬WV÷club-nacional¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷AZqw0ppr¬AD÷1439345700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. de Deportes¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. de Deportes¬WU÷u-de-deportes¬OA÷team¬WN÷ANZ¬AF÷Anzoategui¬WV÷anzoategui¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷rPyjcrU0¬AD÷1439415900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LDU Loja¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷LOJ¬AE÷LDU Loja¬WU÷ldu-loja¬OA÷team¬WN÷SAN¬AF÷Santa Fe¬WV÷santa-fe¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷YVNYj77R¬AD÷1439415900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Wanderers¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷WAN¬AE÷S. Wanderers¬WU÷s-wanderers¬OA÷team¬WN÷LIB¬AF÷Libertad¬WV÷libertad¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷UFO3ooVl¬AD÷1439424000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor Sporting¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sporting¬WU÷defensor-sporting¬OA÷team¬WN÷BOL¬AF÷Bolivar¬WV÷bolivar¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷jVCCqPa1¬AD÷1439424000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Asuncion¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Asuncion¬WU÷olimpia-asuncion¬OA÷team¬WN÷HUA¬AF÷Huachipato¬WV÷huachipato¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷hfcB4QyR¬AD÷1439432100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Junior¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷JUN¬AE÷Junior¬WU÷junior¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melgar¬WV÷melgar¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷E3b756MK¬AD÷1439494200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leon De Huanuco¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷LEO¬AE÷Leon De Huanuco¬WU÷leon-de-huanuco¬OA÷team¬WN÷EME¬AF÷Emelec¬WV÷emelec¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷x4UPhTxF¬AD÷1439502300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷JUV¬AE÷Juventud¬WU÷juventud¬OA÷team¬WN÷REA¬AF÷Real Potosi¬WV÷real-potosi¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷zuA0nRFr¬AD÷1439502300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Asuncion¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Asuncion¬WU÷nacional-asuncion¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷Universidad de Concepcion¬WV÷universidad-de-concepcion¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷4YGGrqF7¬AD÷1439510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aurora¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷AUR¬AE÷Aurora¬WU÷aurora¬OA÷team¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueño¬WV÷sp-luqueno¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷M9msa4al¬AD÷1439510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamora¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷ZAM¬AE÷Zamora¬WU÷zamora¬OA÷team¬WN÷QUI¬AF÷LDU Quito¬WV÷ldu-quito¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~AA÷4YxnbOEf¬AD÷1439518500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguilas¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷AGU¬AE÷Aguilas¬WU÷aguilas¬OA÷team¬WN÷COM¬AF÷U. Comercio¬WV÷u-comercio¬OB÷team¬AM÷1. forduló.¬~
1
1438137358
32
Segítség: Ez a(z) Copa Sudamericana 2015 eredményeinek oldala a Foci/Dél-Amerika szekcióban. Copa Sudamericana 2015 livescore, részeredmények és végeredmények, Copa Sudamericana 2015 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Copa Sudamericana 2015 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Copa Sudamericana 2015 eredmények élőben, real-time frissítve.