Foci »Lengyelország » Ekstraklasa » 2015/2016

results
1
1436315027
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa¬ZB÷154¬ZC÷86mTH0UC¬ZD÷p¬ZE÷dYnnrQRP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország00000108000Ekstraklasa.011aklasa¬~AA÷vkQjxF2I¬AD÷1437148800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Krakow¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow¬WU÷wisla-krakow¬OA÷team¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Zabrze¬WV÷gornik-zabrze¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷j7IYsJYt¬AD÷1437157800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Gdansk¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk¬WU÷lechia-gdansk¬OA÷team¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷CM6stc3g¬AD÷1437226200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Chorzow¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzow¬WU÷ruch-chorzow¬OA÷team¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬WV÷leczna¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷QPAouHIa¬AD÷1437235200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬OA÷team¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Obk5ao4E¬AD÷1437244200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬WU÷lech-poznan¬OA÷team¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬WV÷pogon-szczecin¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷KnAkvyY5¬AD÷1437312600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Korona Kielce¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬WU÷korona-kielce¬OA÷team¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UcHxswlm¬AD÷1437321600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬WU÷slask-wroclaw¬OA÷team¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬WV÷legia-warszawa¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bw9gwemC¬AD÷1437408000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬WU÷piast-gliwice¬OA÷team¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷termalica-b-b¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UJhDgGXh¬AD÷1437753600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Chorzow¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzow¬WU÷ruch-chorzow¬OA÷team¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bgcHhzma¬AD÷1437762600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cracovia¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬WU÷cracovia¬OA÷team¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Krakow¬WV÷wisla-krakow¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷WrDx0IfP¬AD÷1437840000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬OA÷team¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬WV÷korona-kielce¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷K8oQjEHB¬AD÷1437849000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬WU÷lech-poznan¬OA÷team¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8444ex3t¬AD÷1437917400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Jagiellonia¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬WU÷jagiellonia¬OA÷team¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷termalica-b-b¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷IuPfyZHO¬AD÷1437917400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Szczecin¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin¬WU÷pogon-szczecin¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬WV÷slask-wroclaw¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xpdLif25¬AD÷1437926400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬WU÷legia-warszawa¬OA÷team¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1436315027
240
Segítség: Ez a(z) Ekstraklasa 2015/2016 eredményeinek oldala a Foci/Lengyelország szekcióban. Ekstraklasa 2015/2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Ekstraklasa 2015/2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ekstraklasa 2015/2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ekstraklasa 2015/2016 eredmények élőben, real-time frissítve.