Foci »Lengyelország » Ekstraklasa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa - Bajnokság Play-Off¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷M9iXGKqJ¬ZD÷p¬ZE÷dYnnrQRP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷40¬ZL÷/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0000000000185000Ekstraklasa 032ay-Off000¬~AA÷lUzha1s1¬AD÷1463328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cracovia¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463380217|¬BX÷-1¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬WU÷cracovia-krakow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jF6uvDf9¬AD÷1463328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lech Poznan¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463380306|¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬WU÷lech-poznan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Chorzow¬WV÷ruch-chorzow¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zRWm0sSf¬AD÷1463328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬WV÷pogon-szczecin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬WU÷legia-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rizdbLd7¬AD÷1463328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463380256|¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬WU÷piast-gliwice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬WV÷zaglebie-lubin¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4xc97PZK¬AD÷1462991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lechia Gdansk¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬AV÷1463007004|¬BX÷-1¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk¬WU÷lechia-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬WV÷legia-warszawa¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rTeD6qkR¬AD÷1462991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Szczecin¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin¬WU÷pogon-szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia-krakow¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dh7yugu3¬AD÷1462991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruch Chorzow¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬AV÷1463006694|¬BX÷-1¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzow¬WU÷ruch-chorzow¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2sq1NCl¬AD÷1462991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬AV÷1463006714|¬BX÷-1¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬WV÷lech-poznan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa - Osztályozó csoport¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷SWgOu4MJ¬ZD÷p¬ZE÷dYnnrQRP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷73¬ZL÷/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0000000000254000Ekstraklasa 032soport000¬~AA÷pE5lL3LH¬AD÷1463232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Korona Kielce¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463279942|¬BX÷-1¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬WU÷korona-kielce¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ7GuQVD¬AD÷1463232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463279956|¬BX÷-1¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Krakow¬WV÷wisla-krakow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬WU÷podbeskidzie¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WA1pMq6B¬AD÷1463232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬AV÷1463279929|¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬WU÷slask-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬WV÷leczna¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QBJI3yjp¬AD÷1463232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷37. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Zabrze¬WV÷gornik-zabrze¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬WU÷nieciecza¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tM8XOoMh¬AD÷1462905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gornik Zabrze¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬WV÷korona-kielce¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Zabrze¬WU÷gornik-zabrze¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bc3xO5ya¬AD÷1462905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jagiellonia¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬WU÷jagiellonia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷nieciecza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QVJYGtgD¬AD÷1462905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leczna¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬AV÷1462915839|¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Leczna¬WU÷leczna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2V9TPR6n¬AD÷1462905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Krakow¬ER÷36. forduló¬AX÷1¬AV÷1462915814|¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow¬WU÷wisla-krakow¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬WV÷slask-wroclaw¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1464535036
296
fixtures
1
1464535036
0
Segítség: Ez a(z) Ekstraklasa 2015/2016 eredményeinek oldala a Foci/Lengyelország szekcióban. Ekstraklasa 2015/2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Ekstraklasa 2015/2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ekstraklasa 2015/2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ekstraklasa 2015/2016 eredmények élőben, real-time frissítve.