Foci »Németország » Német Kupa - női » 2017/2018

results
1
1503011235
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női¬ZEE÷0EDHzr4L¬ZB÷81¬ZY÷Németország¬ZC÷QklZlBfh¬ZD÷p¬ZE÷OIeWRmR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_0EDHzr4L¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/nemetorszag/nemet-kupa-noi/¬ZX÷00Németország 011ország0440000000169000Német Kupa -016 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Németország¬~AA÷O2TFVSVi¬AD÷1503748800¬ADE÷1503748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Herforder N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Herforder N¬WU÷herforder¬WN÷BIE¬AF÷Bielefeld N¬WV÷bielefeld¬AN÷n¬~AA÷zLkAu4aG¬AD÷1503748800¬ADE÷1503748800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holzbach N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holzbach N¬WU÷holzbach¬WN÷MAI¬AF÷Schott Mainz N¬WV÷schott-mainz¬AN÷n¬~AA÷lOgEvOEM¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alberweiler N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Alberweiler N¬WU÷alberweiler¬WN÷AND¬AF÷Andernach N¬WV÷andernach¬AN÷n¬~AA÷pfupZ1xp¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Riegelsberg N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIE¬AE÷Riegelsberg N¬WU÷riegelsberg¬WN÷WAL¬AF÷Walbeck N¬WV÷walbeck¬AN÷n¬~AA÷6k17Lr8p¬AD÷1503824400¬ADE÷1503824400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marzahn N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marzahn N¬WU÷marzahn¬WN÷CLO¬AF÷Cloppenburg N¬WV÷cloppenburg¬AN÷n¬~AA÷pWdcr6Fc¬AD÷1503824400¬ADE÷1503824400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siegelbach N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Siegelbach N¬WU÷siegelbach¬WN÷MON¬AF÷Mönchengladbach N¬WV÷monchengladbach¬AN÷n¬~AA÷lAEuQOaT¬AD÷1503831600¬ADE÷1503831600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buntentor N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUT¬AF÷Gutersloh N¬WV÷gutersloh¬WM÷BUN¬AE÷Buntentor N¬WU÷buntentor¬AN÷n¬~AA÷6RIKUnob¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bramfelder SV N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bramfelder SV N¬WU÷bramfelder-sv¬WN÷HEN¬AF÷Henstedt-Ulzburg N¬WV÷henstedt-ulzburg¬AN÷n¬~AA÷Gdf2C5VT¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calden N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calden N¬WU÷calden¬WN÷WER¬AF÷Werder Bremen N¬WV÷werder-bremen¬AN÷n¬~AA÷KUMOT604¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Rahnitz N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Rahnitz N¬WU÷dresden-rahnitz¬WN÷UNI¬AF÷Union Berlin N¬WV÷union-berlin¬AN÷n¬~AA÷hrLWRpVG¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FSV Babelsberg N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAB¬AE÷FSV Babelsberg N¬WU÷fsv-babelsberg¬WN÷WEI¬AF÷Weimarer N¬WV÷weimarer¬AN÷n¬~AA÷Q5dsYLij¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hegauer N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEG¬AE÷Hegauer N¬WU÷hegauer¬WN÷WEI¬AF÷Weinberg N¬WV÷weinberg¬AN÷n¬~AA÷6ubgqn0i¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hessen Wetzlar N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WET¬AE÷Hessen Wetzlar N¬WU÷hessen-wetzlar¬WN÷SAA¬AF÷Saarbrücken N¬WV÷saarbrucken¬AN÷n¬~AA÷EiMSSQFA¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holstein Kiel N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEP¬AF÷Meppen N¬WV÷meppen¬WM÷KIE¬AE÷Holstein Kiel N¬WU÷holstein-kiel¬AN÷n¬~AA÷pCUBW8Go¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limmer N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limmer N¬WU÷limmer¬WN÷HON¬AF÷Hohen Neuendorf N¬WV÷hohen-neuendorf¬AN÷n¬~AA÷I5tU7Pwo¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magdeburger N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magdeburger N¬WU÷magdeburger-ffc¬WN÷DEL¬AF÷Delmenhorst N¬WV÷delmenhorst¬AN÷n¬~AA÷hd05tppA¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neckarau N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEC¬AE÷Neckarau N¬WU÷neckarau¬WN÷SIN¬AF÷Sindelfingen N¬WV÷sindelfingen¬AN÷n¬~AA÷AJFyR4pN¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neubrandenburg N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEU¬AE÷Neubrandenburg N¬WU÷neubrandenburg¬WN÷HAM¬AF÷Hamburger SV N¬WV÷hamburger-sv¬AN÷n¬~AA÷E511sQU3¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vorwarts Koln N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOR¬AE÷Vorwarts Koln N¬WU÷vorwarts-koln¬WN÷NIE¬AF÷FFC Niederkirchen N¬WV÷ffc-niederkirchen¬AN÷n¬~AA÷4zKAK2Nj¬AD÷1503835200¬ADE÷1503835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wacker Munchen N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAC¬AE÷Wacker Munchen N¬WU÷wacker-munchen¬WN÷KOL¬AF÷Köln N¬WV÷koln¬AN÷n¬~AA÷rogIwrUS¬AD÷1503842400¬ADE÷1503842400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VfL Bochum N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷VfL Bochum N¬WU÷vfl-bochum¬WN÷CRA¬AF÷Crailsheim N¬WV÷crailsheim¬AN÷n¬~
1
1503011235
21
Segítség: Ez a(z) Német Kupa - női 2017/2018 eredményeinek oldala a Foci/Németország szekcióban. Német Kupa - női 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, Német Kupa - női 2017/2018 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Német Kupa - női 2017/2018 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Német Kupa - női 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.