Foci »Törökország » Török Kupa » 2015/2016

results
1
1441130923
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa - Első szakasz¬ZB÷191¬ZC÷xbBGN05R¬ZD÷p¬ZE÷xdAdEiaK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷29¬ZL÷/foci/torokorszag/torok-kupa/¬ZX÷00Törökország.011ország02500108000Török Kupa -025zakasz¬~AA÷pnsl5eZb¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷12 Bingol¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷BIN¬AE÷12 Bingol¬WU÷12-bingol¬OA÷team¬WN÷OSM¬AF÷Osmaniyespor¬WV÷osmaniyespor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Oxth4Fl5¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adiyamanspor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WN÷KIL¬AF÷Kilis Bld.¬WV÷kilis-bld¬OB÷team¬WM÷ADI¬AE÷Adiyamanspor¬WU÷adiyamanspor¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷2Niq6yKh¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agri Genclerbirligi¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷AGR¬AE÷Agri Genclerbirligi¬WU÷agri-genclerbirligi¬OA÷team¬WN÷TAT¬AF÷Tatvan¬WV÷tatvan¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pppFO1KD¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arhavispor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷ARH¬AE÷Arhavispor¬WU÷arhavispor¬OA÷team¬WN÷ARD¬AF÷Ardahanspor¬WV÷ardahanspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IXQ7PPKD¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igdir Aras Spor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬WU÷igdir-aras-spor¬OA÷team¬WN÷SAR¬AF÷Sarikamis Bld.¬WV÷sarikamis-bld¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fcly8ckt¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiziltepe Firat¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WN÷SUP¬AF÷Mus Demirspor¬WV÷mus-demirspor¬OB÷team¬WM÷KIZ¬AE÷Kiziltepe Firat¬WU÷kiziltepe-firat¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷lKmu7H4n¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬WU÷yuksekova¬OA÷team¬WN÷KUR¬AF÷Kurtalanspor¬WV÷kurtalanspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷6LX80XmU¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aksaray 1989 Spor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WN÷NEV¬AF÷Nevsehirspor¬WV÷nevsehirspor¬OB÷team¬WM÷AKS¬AE÷Aksaray 1989 Spor¬WU÷aksaray-1989-spor¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷rs9ELGJu¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Egirdirspor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷EGI¬AE÷Egirdirspor¬WU÷egirdirspor¬OA÷team¬WN÷USA¬AF÷Usakspor¬WV÷usakspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MX7IKzZo¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬WU÷karaman-bld¬OA÷team¬WN÷BUK¬AF÷Bucak Bld.¬WV÷bucak-bld¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷W2ud3Z3B¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷SZI¬AE÷SinopSpor¬WU÷sinopspor¬OA÷team¬WN÷CAN¬AF÷Cankiri¬WV÷cankiri¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Agv02gJH¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turk Metal¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷TUR¬AE÷Turk Metal¬WU÷turk-metal¬OA÷team¬WN÷YEN¬AF÷Yeni Amasyaspor¬WV÷yeni-amasyaspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hIT41DYN¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgatspor 1959 FK¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgatspor 1959 FK¬WU÷yozgatspor-1959-fk¬OA÷team¬WN÷KIR¬AF÷Kirsehirspor¬WV÷kirsehirspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ia1RIE3b¬AD÷1441200600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altinova Bld.¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬OB÷team¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬WU÷altinova-bld¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷v92NJflh¬AD÷1441200600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edirnespor¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬WM÷EDI¬AE÷Edirnespor¬WU÷edirnespor¬OA÷team¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬WV÷bartinspor¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1441130923
15
Segítség: Ez a(z) Török Kupa eredményeinek oldala a Foci/Törökország szekcióban. Török Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Török Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Török Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Török Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.