Foci »Ukrajna » Premier League » 2015/2016

results
1
1436048842
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷UKRAJNA: Premier League¬ZB÷195¬ZC÷M1sksi1C¬ZD÷p¬ZE÷xWY4CV3l¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷195_Myjs3vp6¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/ukrajna/premier-league/¬ZX÷00Ukrajna.....007krajna00000108000Premier Leag014League¬~AA÷APC20y3O¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hoverla Uzhhorod¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WN÷DNI¬AF÷Dnipro¬WV÷dnipro¬OB÷team¬WM÷HOV¬AE÷Hoverla Uzhhorod¬WU÷hoverla-uzhhorod¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷M3tLIIIh¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Metalist Kharkiv¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karpaty Lviv¬WV÷karpaty-lviv¬OB÷team¬WM÷MET¬AE÷Metalist Kharkiv¬WU÷metalist-kharkiv¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷0fuPHxYb¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Metalurg Donetsk¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷MET¬AE÷Metalurg Donetsk¬WU÷metalurg-donetsk¬OA÷team¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Kijev¬WV÷dynamo-kijev¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷vuiGJb3n¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷M. Zaporozhye¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷ZAP¬AE÷M. Zaporozhye¬WU÷m-zaporozhye¬OA÷team¬WN÷ZOR¬AF÷Zorya¬WV÷zorya¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UTqTGdm5¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpik Donetsk¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷OLI¬AE÷Olimpik Donetsk¬WU÷olimpik-donetsk¬OA÷team¬WN÷ODE¬AF÷Ch. Odessa¬WV÷ch-odessa¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷QymCKvlt¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Shakhtar Donetsk¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shakhtar Donetsk¬WU÷shakhtar-donetsk¬OA÷team¬WN÷OLE¬AF÷Oleksandriya¬WV÷oleksandriya¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷lGB6aeIU¬AD÷1437231600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Vorskla¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬WM÷VOR¬AE÷Vorskla¬WU÷vorskla¬OA÷team¬WN÷VOL¬AF÷Volyn Lutsk¬WV÷volyn-lutsk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GQidGpEi¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dnipro¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷DNI¬AE÷Dnipro¬WU÷dnipro¬OA÷team¬WN÷ODE¬AF÷Ch. Odessa¬WV÷ch-odessa¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jqYyFzIH¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Kijev¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpik Donetsk¬WV÷olimpik-donetsk¬OB÷team¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Kijev¬WU÷dynamo-kijev¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷8KrXFG2B¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Hoverla Uzhhorod¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷HOV¬AE÷Hoverla Uzhhorod¬WU÷hoverla-uzhhorod¬OA÷team¬WN÷VOR¬AF÷Vorskla¬WV÷vorskla¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷2JytEfXN¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Karpaty Lviv¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷KAR¬AE÷Karpaty Lviv¬WU÷karpaty-lviv¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metalurg Donetsk¬WV÷metalurg-donetsk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bkNB8Yfo¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Oleksandriya¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷OLE¬AE÷Oleksandriya¬WU÷oleksandriya¬OA÷team¬WN÷ZAP¬AF÷M. Zaporozhye¬WV÷m-zaporozhye¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xzghHQbo¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Volyn Lutsk¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shakhtar Donetsk¬WV÷shakhtar-donetsk¬OB÷team¬WM÷VOL¬AE÷Volyn Lutsk¬WU÷volyn-lutsk¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷dtypDEnU¬AD÷1437836400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Zorya¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬WM÷ZOR¬AE÷Zorya¬WU÷zorya¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metalist Kharkiv¬WV÷metalist-kharkiv¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷OEZn60jp¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Ch. Odessa¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Kijev¬WV÷dynamo-kijev¬OB÷team¬WM÷ODE¬AE÷Ch. Odessa¬WU÷ch-odessa¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷p6qDC2DG¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Metalist Kharkiv¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WM÷MET¬AE÷Metalist Kharkiv¬WU÷metalist-kharkiv¬OA÷team¬WN÷OLE¬AF÷Oleksandriya¬WV÷oleksandriya¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷vsbGBMSM¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Metalurg Donetsk¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WM÷MET¬AE÷Metalurg Donetsk¬WU÷metalurg-donetsk¬OA÷team¬WN÷ZOR¬AF÷Zorya¬WV÷zorya¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6Fp9DrbA¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷M. Zaporozhye¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WN÷VOL¬AF÷Volyn Lutsk¬WV÷volyn-lutsk¬OB÷team¬WM÷ZAP¬AE÷M. Zaporozhye¬WU÷m-zaporozhye¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷IXdKAtrT¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpik Donetsk¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WM÷OLI¬AE÷Olimpik Donetsk¬WU÷olimpik-donetsk¬OA÷team¬WN÷KAR¬AF÷Karpaty Lviv¬WV÷karpaty-lviv¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Oje4EOr4¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Shakhtar Donetsk¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shakhtar Donetsk¬WU÷shakhtar-donetsk¬OA÷team¬WN÷HOV¬AF÷Hoverla Uzhhorod¬WV÷hoverla-uzhhorod¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Ami0F4Tc¬AD÷1438441200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Vorskla¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬WM÷VOR¬AE÷Vorskla¬WU÷vorskla¬OA÷team¬WN÷DNI¬AF÷Dnipro¬WV÷dnipro¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1436048842
182
Segítség: Ez a(z) Ukrán Premier League eredményeinek oldala a Foci/Ukrajna szekcióban. Ukrán Premier League livescore, részeredmények és végeredmények, Ukrán Premier League eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ukrán Premier League eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ukrán Premier League eredmények élőben, real-time frissítve.