Foci »Uruguay » Primera Division » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division - Clausura¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷vkU0szmU¬ZD÷p¬ZE÷r3UqiulU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷24¬ZL÷/foci/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay.....007ruguay0010000000151000Primera Divi027ausura000¬~AA÷EufKmwlO¬AD÷1465151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷4AIx6K3h¬AD÷1465149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensor Sporting¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sporting¬WU÷defensor-sporting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MoTX60ln¬AD÷1465149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Tanque Sisley¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷El Tanque Sisley¬WU÷el-tanque-sisley¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SZU¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Oj17ju45¬AD÷1465149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Teresa¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VIL¬AE÷Villa Teresa¬WU÷villa-teresa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷reUT7tZu¬AD÷1465063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerro CA¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro CA¬WU÷cerro-ca¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ID0BkaJB¬AD÷1465063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AJ÷3¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Montevideo¬WV÷liverpool-montevideo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hWhOnc3U¬AD÷1465063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud¬WU÷juventud¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WG4FlJYH¬AD÷1465063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanderers¬ER÷15. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷REN¬AF÷Rentistas¬WV÷rentistas¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fB9jfN4t¬AD÷1464549300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IDvtzKJO¬AD÷1464549300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sud America¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZU¬AE÷Sud America¬WU÷sud-america¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AmyYytkC¬AD÷1464544800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sporting¬WV÷defensor-sporting¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷lY8fgsKn¬AD÷1464458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷vNuxy04I¬AD÷1464458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fenix¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAN¬AF÷El Tanque Sisley¬WV÷el-tanque-sisley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷p023iLla¬AD÷1464458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool Montevideo¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool Montevideo¬WU÷liverpool-montevideo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Teresa¬WV÷villa-teresa¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KIIOb3dP¬AD÷1464458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Montevideo¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Montevideo¬WU÷racing-montevideo¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SO7bh1Zh¬AD÷1464458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rentistas¬ER÷14. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Rentistas¬WU÷rentistas¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CLU¬AF÷Club Nacional¬WV÷club-nacional¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division - Play Off¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷GALSxfeo¬ZD÷p¬ZE÷r3UqiulU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷11¬ZL÷/foci/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay.....007ruguay0010000000180000Primera Divi027ay Off000¬~AA÷xOQfH14d¬AD÷1465758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penarol¬ER÷Döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Semleges helyszín.¬AN÷n¬~
1
1469468813
241
fixtures
1
1469468813
0
Segítség: Ez a(z) Primera Division 2015/2016 eredményeinek oldala a Foci/Uruguay szekcióban. Primera Division 2015/2016 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera Division 2015/2016 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera Division 2015/2016 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera Division 2015/2016 eredmények élőben, real-time frissítve.