Foci »Uruguay » Primera Division » 2016/2017

results
1
1472410286
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division¬ZEE÷r9s6zO6P¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷GIPeymsd¬ZD÷p¬ZE÷6c1UVtIr¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay.....007ruguay0010000000125000Primera Divi016vision000¬~AA÷61q7gN0B¬AD÷1472322600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Danubio¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬WN÷CLU¬AF÷Club Nacional¬WV÷club-nacional¬AN÷n¬~AA÷SAp3f3o5¬AD÷1472322600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fenix¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AN÷n¬~AA÷lQYBhsGH¬AD÷1472335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Boston River¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River¬WU÷boston-river¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sporting¬WV÷defensor-sporting¬AN÷n¬~AA÷2TxGi1VN¬AD÷1472409000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Juventud¬ER÷1. forduló¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1472409175¬BX÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud¬WU÷juventud¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SZU¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷djxKjLpU¬AD÷1472409000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷1. forduló¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1472409216¬BX÷¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷baOonugo¬AD÷1472409000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Villa Espanola¬ER÷1. forduló¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1472409248¬BX÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Espanola¬WU÷villa-espanola¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vBFOgiCi¬AD÷1472421600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penarol¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Montevideo¬WV÷liverpool-montevideo¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0KGKfXdo¬AD÷1472685300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanderers¬ER÷1. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷Q3gJY5i3¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro CA¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro CA¬WU÷cerro-ca¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AN÷n¬~AA÷tG7TBrpj¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Nacional¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AN÷n¬~AA÷MVnSWqMF¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor Sporting¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sporting¬WU÷defensor-sporting¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AN÷n¬~AA÷nDfFZoxc¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penarol¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AN÷n¬~AA÷K66XA2ad¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Montevideo¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Montevideo¬WU÷racing-montevideo¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Montevideo¬WV÷liverpool-montevideo¬AN÷n¬~AA÷biIOCOUq¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rampla Juniors¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬WM÷RAM¬AE÷Rampla Juniors¬WU÷rampla-juniors¬AN÷n¬~AA÷8SrOXP69¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷BOS¬AF÷Boston River¬WV÷boston-river¬AN÷n¬~AA÷MVQdH4MS¬AD÷1473019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sud America¬ER÷2. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZU¬AE÷Sud America¬WU÷sud-america¬WN÷VIL¬AF÷Villa Espanola¬WV÷villa-espanola¬AN÷n¬~AA÷zwT2Qsaq¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston River¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River¬WU÷boston-river¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AN÷n¬~AA÷0M71oqy9¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Danubio¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬WN÷VIL¬AF÷Villa Espanola¬WV÷villa-espanola¬AN÷n¬~AA÷GhnWV3yM¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor Sporting¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sporting¬WU÷defensor-sporting¬WN÷SZU¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AN÷n¬~AA÷8jRAOLTe¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenix¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AN÷n¬~AA÷fqozVNjS¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud¬WU÷juventud¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷KQUENuq2¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool Montevideo¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool Montevideo¬WU÷liverpool-montevideo¬WN÷CLU¬AF÷Club Nacional¬WV÷club-nacional¬AN÷n¬~AA÷ETR6P1Ek¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penarol¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AN÷n¬~AA÷MV8cnPL2¬AD÷1473624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷3. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AN÷n¬~
1
1472410286
120
Segítség: Ez a(z) Primera Division 2016/2017 eredményeinek oldala a Foci/Uruguay szekcióban. Primera Division 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Primera Division 2016/2017 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Primera Division 2016/2017 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Primera Division 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.