Jégkorong »Világ » Barátságos mérkőzés » 2017

Barátságos mérkőzés
Loading ...
results
SA÷4¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷fesCZbYk¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷01Világ 005......0040000000169000Barátságos m019rkőzés000¬ZCC÷0¬ZAF÷Világ¬~AA÷rezux8nT¬AD÷1500634800¬ADE÷1500634800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nomad Astana (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOM¬AE÷Nomad Astana (Kaz)¬WU÷nomad-astana¬AG÷4¬WN÷KPV¬AF÷Kokshetau (Kaz)¬WV÷arlan-kokshetau¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷IBip2Wzj¬AD÷1500559200¬ADE÷1500559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Junoszty Minszk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Junoszty Minszk (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MOL¬AF÷Molodechno (Blr)¬WV÷dynamo-molodechno¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷bZtkbvso¬AD÷1500559200¬ADE÷1500559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬WU÷neman-grodno¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk (Rus)¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷O2BFBfPu¬AD÷1500544800¬ADE÷1500544800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava (Svk)¬WV÷slovan-bratislava¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬WU÷pardubice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷M1JCiivO¬AD÷1500483600¬ADE÷1500483600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬WU÷pardubice¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava (Svk)¬WV÷slovan-bratislava¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8Cl1n1R5¬AD÷1500386400¬ADE÷1500386400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Cseljabinszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk (Rus)¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk (Rus)¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷xMBwvGiI¬AD÷1500202800¬ADE÷1500202800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karaganda (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karaganda (Kaz)¬WU÷saryarka-karaganda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temirtau (Kaz)¬WV÷arystan-temirtau¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷UBWye9cE¬AD÷1492934400¬ADE÷1492934400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tolpar (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Tolpar (Rus)¬WU÷tolpar-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BAT¬AF÷Batyr (Rus)¬WV÷batyr-mhl¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xAi30QDA¬AD÷1492858800¬ADE÷1492858800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Batyr (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVT¬AF÷Avto (Rus)¬WV÷avto-mhl¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷BAT¬AE÷Batyr (Rus)¬WU÷batyr-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷Uqha16b4¬AD÷1492844400¬ADE÷1492844400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tolpar (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Tolpar (Rus)¬WU÷tolpar-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷IRB¬AF÷Irbis (Rus)¬WV÷irbis-mhl¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1500648122
10
fixtures
SA÷4¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷fesCZbYk¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷01Világ 005......0040000000169000Barátságos m019rkőzés000¬ZCC÷0¬ZAF÷Világ¬~AA÷dWVHJ7zg¬AD÷1500640200¬ADE÷1500640200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Yuzhny Ural Metallurg (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1500646627¬BX÷18¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Yuzhny Ural Metallurg (Rus)¬WU÷yuzhny-ural-metallurg-mhl¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmaty (Rus)¬WV÷sarmaty-orenburzhya-mhl¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jLaXD9eA¬AD÷1500645600¬ADE÷1500645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Riga (Lat)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HCR¬AE÷HC Riga (Lat)¬WU÷hc-riga-mhl¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun (Chn)¬WV÷red-star-kunlun-mhl¬AN÷n¬~AA÷lC313Els¬AD÷1500713100¬ADE÷1500713100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lida (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LID¬AE÷Lida (Blr)¬WU÷hk-lida¬WN÷BRE¬AF÷Beibarys Atyrau (Kaz)¬WV÷beibarys-atyrau¬AN÷n¬~AA÷2F752Y3m¬AD÷1500714000¬ADE÷1500714000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temirtau (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temirtau (Kaz)¬WU÷arystan-temirtau¬WN÷SNE¬AF÷Snezhnye Barsy (Kaz)¬WV÷snezhnye-barsy-mhl¬AN÷n¬~AA÷6kBIzrRj¬AD÷1500717600¬ADE÷1500717600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nomad Astana (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOM¬AE÷Nomad Astana (Kaz)¬WU÷nomad-astana¬WN÷KPV¬AF÷Kokshetau (Kaz)¬WV÷arlan-kokshetau¬AN÷n¬~AA÷dx791hJg¬AD÷1500724800¬ADE÷1500724800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi (Rus)¬WU÷hk-szocsi¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk (Rus)¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AN÷n¬~AA÷OtIJSp22¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gomel (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gomel (Blr)¬WU÷gomel¬WN÷BUK¬AF÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬WV÷dinamo-st-petersburg-mhl¬AN÷n¬~AA÷2XGNR4H8¬AD÷1500804000¬ADE÷1500804000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬WU÷neman-grodno¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk (Rus)¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AN÷n¬~AA÷MehMVPW1¬AD÷1500991200¬ADE÷1500991200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk (Rus)¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi (Rus)¬WV÷hk-szocsi¬AN÷n¬~AA÷hr3W7CO4¬AD÷1500994800¬ADE÷1500994800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava (Svk)¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva (Rus)¬WV÷szpartak-moszkva¬AN÷n¬~AA÷00Cdoa1e¬AD÷1501070400¬ADE÷1501070400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga (Lat)¬WV÷dinamo-riga¬AN÷n¬~AA÷dCujpfGM¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk (Blr)¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva (Rus)¬WV÷dinamo-moszkva¬AN÷n¬~AA÷GdMMvYwp¬AD÷1501156800¬ADE÷1501156800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Junoszty Minszk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk (Blr)¬WV÷dinamo-minszk¬WM÷YUN¬AE÷Junoszty Minszk (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬AN÷n¬~AA÷OtQzOyZN¬AD÷1501167600¬ADE÷1501167600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk (Rus)¬WU÷avangard-omszk¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk (Rus)¬WV÷vityaz-podolszk¬AN÷n¬~AA÷zLm0NiOi¬AD÷1501167600¬ADE÷1501167600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava (Svk)¬WV÷slovan-bratislava¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod (Rus)¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AM÷Semleges helyszín.¬AN÷n¬~AA÷AJLQwhgj¬AD÷1501171200¬ADE÷1501171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk (Rus)¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AN÷n¬~~
4
1500648122
577
Segítség: Ez a(z) Barátságos mérkőzés 2017 eredményeinek oldala a Jégkorong/Világ szekcióban. Barátságos mérkőzés 2017 livescore, részeredmények és végeredmények, Barátságos mérkőzés 2017 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Barátságos mérkőzés 2017 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). Barátságos mérkőzés 2017 eredmények élőben, real-time frissítve.