Kosárlabda »Egyesült Királyság » BBL Trophy » 2016/2017

results
3
1480808923
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Egyesült Királyság¬ZC÷nJkDFejq¬ZD÷p¬ZE÷buQIBxLE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/egyesult-kiralysag/bbl-trophy/¬ZX÷02Egyesült Kir018ályság0220000000153000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬~AA÷QcAA8fE7¬AD÷1483731000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essex L.¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬WU÷essex-leopards¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬WV÷manchester-giants¬AN÷n¬~AA÷vFDiXwi8¬AD÷1483731000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬WV÷sheffield-sharks¬AN÷n¬~AA÷6TTXC95g¬AD÷1483891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Force¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬WU÷leeds-force¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AN÷n¬~AA÷pKSyCTKa¬AD÷1483891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬AN÷n¬~AA÷I5CeWc6E¬AD÷1483894800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boroughmuir Blaze¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Boroughmuir Blaze¬WU÷boroughmuir-blaze¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AN÷n¬~AA÷b3QPEVzs¬AD÷1483894800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derby¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬WM÷DER¬AE÷Derby¬WU÷derby-trailblazers¬AN÷n¬~AA÷C6UTDkjm¬AD÷1483894800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AN÷n¬~AA÷2eNtBmz6¬AD÷1484422200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AN÷n¬~
3
1480808923
8
Segítség: Ez a(z) BBL Trophy 2016/2017 eredményeinek oldala a Kosárlabda/Egyesült Királyság szekcióban. BBL Trophy 2016/2017 livescore, részeredmények és végeredmények, BBL Trophy 2016/2017 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) BBL Trophy 2016/2017 eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). BBL Trophy 2016/2017 eredmények élőben, real-time frissítve.