Kosárlabda »USA » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000157000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q3VrOMHF¬AD÷1490225400¬ADE÷1490225400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷39¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AH÷100¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷32¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C0RvP229¬AD÷1490223600¬ADE÷1490223600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬AG÷102¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwSzQrm3¬AD÷1490149800¬ADE÷1490149800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1490211655|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷109¬BA÷24¬BC÷16¬BE÷34¬BG÷35¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷133¬BB÷33¬BD÷37¬BF÷38¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vmTWQOXd¬AD÷1490148000¬ADE÷1490148000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷1¬AV÷1490167916|¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷18¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷26¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷90¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷28¬BG÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷veNe2ued¬AD÷1490146200¬ADE÷1490146200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷1¬AV÷1490160382|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷93¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷16¬BG÷26¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04Oi3Luj¬AD÷1490142600¬ADE÷1490142600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷1¬AV÷1490159769|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷87¬BA÷30¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷28¬BD÷34¬BF÷29¬BH÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sPm41Qq¬AD÷1490140800¬ADE÷1490140800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷1¬AV÷1490194927|¬BX÷-1¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷13¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷21¬BC÷13¬BE÷32¬BG÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ULXL8sIS¬AD÷1490139000¬ADE÷1490139000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1490159756|¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AH÷96¬BB÷31¬BD÷13¬BF÷21¬BH÷31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ncrH9N2M¬AD÷1490139000¬ADE÷1490139000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1490162221|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷23¬BC÷36¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷17¬BH÷34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j7te4d1N¬AD÷1490137200¬ADE÷1490137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1490159780|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷122¬AT÷113¬BI÷9¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷34¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AZ÷0¬AH÷120¬AU÷113¬BJ÷7¬BB÷31¬BD÷28¬BF÷35¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86qDA3mG¬AD÷1490063400¬ADE÷1490063400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1490075997|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷34¬BG÷17¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AH÷105¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0tt5CPI3¬AD÷1490054400¬ADE÷1490054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1490068522|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷35¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷31¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AH÷124¬BB÷28¬BD÷37¬BF÷32¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vXv9BqY9¬AD÷1490054400¬ADE÷1490054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷1¬AV÷1490068534|¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷95¬BA÷22¬BC÷17¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷25¬BD÷34¬BF÷33¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IHj0D53c¬AD÷1490052600¬ADE÷1490052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬AV÷1490063389|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷18¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AH÷102¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6TqFk2Bj¬AD÷1490050800¬ADE÷1490050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷1¬AV÷1490227974|¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷32¬BG÷22¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷90¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SxoBjrdp¬AD÷1490050800¬ADE÷1490050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷1¬AV÷1490227941|¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷27¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AH÷100¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWXdEoli¬AD÷1490050800¬ADE÷1490050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Magic¬AX÷1¬AV÷1490227994|¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷112¬AT÷98¬BI÷14¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷33¬BG÷24¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AZ÷0¬AH÷109¬AU÷98¬BJ÷11¬BB÷26¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nq3reOmT¬AD÷1489973400¬ADE÷1489973400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1489991487|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷120¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷28¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷27¬BH÷43¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8h4vd4YM¬AD÷1489964400¬ADE÷1489964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1489979035|¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷21¬BC÷37¬BE÷41¬BG÷19¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AH÷102¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1490235014
1158
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000157000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ERnL4YGf¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Chicago Bulls¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1490233341¬BX÷9¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AG÷111¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷20¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AH÷88¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷20¬BH÷15¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷phrH5E1l¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1490233614¬BX÷8¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷112¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷17¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷82¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷12¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷61qD6fnr¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Washington Wizards¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1490233982¬BX÷3¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷72¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷5¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷76¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷9¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hIoP3hW0¬AD÷1490230800¬ADE÷1490230800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Denver Nuggets¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1490234492¬BX÷-1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷59¬BB÷31¬BD÷28¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AG÷73¬BA÷34¬BC÷39¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nHvY1W0D¬AD÷1490236200¬ADE÷1490236200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zsyU2Co7¬AD÷1490236200¬ADE÷1490236200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0KSFQFwE¬AD÷1490311800¬ADE÷1490311800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8ry03GGT¬AD÷1490311800¬ADE÷1490311800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vBRJPZhK¬AD÷1490315400¬ADE÷1490315400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dnMOOg8Q¬AD÷1490315400¬ADE÷1490315400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 1 (Magyarorsz\u00e1g)","BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/38\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Sportingbet","BI":38}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷be8jKDGs¬AD÷1490320800¬ADE÷1490320800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6LBbIiof¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lp13HB00¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hI7fJXVm¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sz07GVF6¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MBEAFkVC¬AD÷1490398200¬ADE÷1490398200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27icwgNJ¬AD÷1490400000¬ADE÷1490400000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷02DEE9pJ¬AD÷1490400000¬ADE÷1490400000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAe1xDxQ¬AD÷1490400000¬ADE÷1490400000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YkrTXWps¬AD÷1490409000¬ADE÷1490409000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CtsXWj0m¬AD÷1490409000¬ADE÷1490409000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UHyxWAFg¬AD÷1490470200¬ADE÷1490470200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1490235014
171
Segítség: Ez a(z) NBA eredményeinek oldala a Kosárlabda/USA szekcióban. NBA livescore, részeredmények és végeredmények, NBA eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) NBA eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). NBA eredmények élőben, real-time frissítve.