FA Kupa - női 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Anglia FA Kupa - női2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Kupa - női¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/anglia/fa-kupa-noi/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0320000000186000FA Kupa - nő013 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549810800¬ADE÷1549810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeovil N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham N¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil N¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlton N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton N¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield N¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes N¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough Foxes N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes N¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Millwall N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall N¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes N¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town N¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stoke City LFC N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC N¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa N¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham N¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City N¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2a15KOj2¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps N¬JA÷8bRkMB0o¬WU÷crawley-wasps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal N¬JB÷nkQgLVFi¬WV÷arsenal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷O821L4yd¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everton N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton N¬JA÷K2nt28FT¬WU÷everton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea N¬JB÷few8cSNp¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷A1MQR6bS¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace N¬JA÷fe1G7Coh¬WU÷crystal-palace¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham N¬JB÷8b5K6W0b¬WV÷tottenham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷44ulq8T2¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester N¬JA÷4QKbKkVc¬WU÷leicester¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LBE¬AF÷London Bees N¬JB÷rHJ2J9p4¬WV÷london-bees¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dbIMSnqM¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wimbledon N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon N¬JA÷Ms389YGu¬WU÷wimbledon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City N¬JB÷0Y1C8hWo¬WV÷bristol-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷4r4DWUqc¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn N¬JB÷KbSnApjg¬WV÷blackburn¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷WES¬AE÷West Ham N¬JA÷t8TrBQzm¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷juGV7o7d¬AD÷1549197000¬ADE÷1549197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighton N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton N¬JA÷xtYCGnDP¬WU÷brighton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MNU¬AF÷Manchester United N¬JB÷bqvvC6Lt¬WV÷manchester-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷OpKEU8E9¬AD÷1549119600¬ADE÷1549119600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City N¬JA÷AmLa7rzC¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷WAT¬AF÷Watford N¬JB÷OjP362kI¬WV÷watford¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2XOV1vLF¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff City N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City N¬JA÷U1JDLds8¬WU÷cardiff-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BOL¬AF÷Bolton N¬JB÷8hIHKGdE¬WV÷bolton¬AH÷0¬~AA÷ETq9JfB7¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham N¬JA÷pGKwb9xc¬WU÷nottingham¬AG÷0¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes N¬JB÷O6JscTi3¬WV÷milton-keynes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷joTirvl8¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Utd N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd N¬JA÷6V8ndm79¬WU÷oxford-utd¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn N¬JB÷4GRke7MF¬WV÷blackburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷tGo1LGte¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Billericay N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay N¬JA÷O8AJhE0H¬WU÷billericay¬AG÷3¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes N¬JB÷zowmynVq¬WV÷loughborough-foxes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷OtQR2K59¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry United N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United N¬JA÷CQlTDpO1¬WU÷coventry-united¬AG÷1¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Wasps N¬JB÷QThXC4w8¬WV÷crawley-wasps¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷nHhhNxCr¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC N¬JB÷AqeEeGGb¬WV÷stoke-city-lfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷DER¬AE÷Derby N¬JA÷WhdAdd1h¬WU÷derby¬AG÷1¬~AA÷UurcMdRl¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield N¬JA÷jeCBfzW4¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LEE¬AF÷Leeds N¬JB÷UoBFgfoB¬WV÷leeds¬AH÷1¬~AA÷zwo5Kzd1¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull City N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull City N¬JA÷I9Siz6pj¬WU÷hull-city¬AG÷0¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon N¬JB÷d0ReZPad¬WV÷wimbledon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷UySesb3E¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town N¬JA÷bwRgfRyM¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde N¬JB÷xUPcgoiS¬WV÷afc-fylde¬AH÷1¬~AA÷tIzN30j3¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough N¬JA÷vDjLF6gk¬WU÷middlesbrough¬AG÷2¬WN÷WAT¬AF÷Watford N¬JB÷I3kPEQ8e¬WV÷watford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬~
1
1550316219
61
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Kupa - női¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/anglia/fa-kupa-noi/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0320000000186000FA Kupa - nő013 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷hKGjodIn¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City N¬JA÷bZ8LrvyT¬WU÷bristol-city¬WN÷DUR¬AF÷Durham N¬JB÷0remvbqp¬WV÷durham¬AN÷n¬~AA÷txDX3t3o¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelsea N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea N¬JA÷ze4eixO8¬WU÷chelsea¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal N¬JB÷UH3ajdwF¬WV÷arsenal¬AN÷n¬~AA÷YekUNMLE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷hU5Fzver¬WU÷liverpool¬WN÷MIL¬AF÷Millwall N¬JB÷WK4JZcAl¬WV÷millwall¬AN÷n¬~AA÷KSBy30Ii¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester United N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester United N¬JA÷rL73kGhL¬WU÷manchester-united¬WN÷LBE¬AF÷London Bees N¬JB÷Qqc8lz8R¬WV÷london-bees¬AN÷n¬~AA÷fPIBz05K¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷fNwu0fOg¬WU÷reading¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham N¬JB÷8QsqaEw0¬WV÷birmingham¬AN÷n¬~AA÷2i1t2KXc¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City N¬JB÷MTcwqEVl¬WV÷manchester-city¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham N¬JA÷ShqzpfGr¬WU÷tottenham¬AN÷n¬~AA÷ETuPCdDD¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham N¬JA÷OY307xWJ¬WU÷west-ham¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield N¬JB÷2P246doQ¬WV÷huddersfield¬AN÷n¬~AA÷GKvZMtyL¬AD÷1550415600¬ADE÷1550415600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aston Villa N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa N¬JA÷Qs4NYHPf¬WU÷aston-villa¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷vo8RXyu1¬WV÷sheffield-utd¬AN÷n¬~
1
1550316219
8
Segítség: Ez a(z) FA Kupa - női 2018/2019 eredményeinek oldala a Foci/Anglia szekcióban. FA Kupa - női 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, FA Kupa - női 2018/2019 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) FA Kupa - női 2018/2019 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). FA Kupa - női 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!