Foci »Anglia » FA Kupa - női » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Kupa - női¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷llNlftmc¬ZD÷s¬ZE÷UVrKjZ8C¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/anglia/fa-kupa-noi/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0310000000169000FA Kupa - nő013 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷Qqcl0dSK¬AD÷1511096400¬ADE÷1511096400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Plymouth N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth N¬JA÷fegsa5qs¬WU÷plymouth¬AS÷1¬AZ÷1¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke N¬JB÷YohobPbm¬WV÷basingstoke¬AN÷n¬~AA÷K6INEesE¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alnwick Town N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUR¬AF÷Burnley N¬JB÷rcTp5bCU¬WV÷burnley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷ALN¬AE÷Alnwick Town N¬JA÷WMPt6vcO¬WU÷alnwick-town¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷AyyXiYZ0¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bedworth N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TNS¬AF÷TNS N¬JB÷KIrLA2rg¬WV÷tns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷BED¬AE÷Bedworth N¬JA÷6FvHBrTn¬WU÷bedworth-utd¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷rkZvjC4D¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckland N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUK¬AE÷Buckland N¬JA÷A7yY70SB¬WU÷buckland¬AG÷1¬WN÷BRI¬AF÷Brislington N¬JB÷lbzx7KsI¬WV÷brislington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷UH3u2Ic8¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunstable N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable N¬JA÷bZAPtOTC¬WU÷afc-dunstable¬AG÷0¬WN÷LUT¬AF÷Luton N¬JB÷xQ9TurqJ¬WV÷luton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷nZNtsHLr¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Harlow Town N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harlow Town N¬JA÷YTKusXNe¬WU÷harlow-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royston N¬JB÷nXOqtiw2¬WV÷royston-town¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KnMlueje¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ipswich N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich N¬JA÷zg1z3EpF¬WU÷ipswich¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬WN÷LEY¬AF÷Leyton Orient N¬JB÷CIO3onFs¬WV÷leyton-orient¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷rL7q1xDE¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Larkhall N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall N¬JA÷jTcB4RLJ¬WU÷larkhall¬AG÷2¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC N¬JB÷lEGE3oyQ¬WV÷southampton-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷Miv2laT8¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nettleham N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Students N¬JB÷hAmliHo3¬WV÷loughborough-students¬AH÷0¬WM÷NET¬AE÷Nettleham N¬JA÷EJlphcWd¬WU÷nettleham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷dYWShEKf¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle N¬JA÷AqgoH45P¬WU÷newcastle-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷ChuDCODt¬WV÷sheffield-utd¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4zdhaGsR¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southampton Saints N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southampton Saints N¬JA÷2LdkcqEg¬WU÷southampton¬AG÷1¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town N¬JB÷tCegd3Ta¬WV÷keynsham-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷jRr6mJrF¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Khalsa N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Khalsa N¬JA÷zZxgjy19¬WU÷sporting-khalsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷EAS¬AF÷Eastwood N¬JB÷n9tckeGF¬WV÷eastwood¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4bzyihk7¬AD÷1510495200¬ADE÷1510495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wimbledon N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon N¬JA÷2sYP9Mca¬WU÷wimbledon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷GOD¬AF÷Godalming Town N¬JB÷tYWT8tD5¬WV÷godalming-town¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷xOGgvF51¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashford Town N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town N¬JA÷fsE8p6Um¬WU÷ashford-town¬AG÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milton Keynes N¬JB÷8pICqQqf¬WV÷milton-keynes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷td1FQey2¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighouse Town N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighouse Town N¬JA÷SSFRZFGS¬WU÷brighouse-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷PAR¬AF÷Chester-Le-Street Town N¬JB÷4l7gVZOq¬WV÷chester-le-street-town¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷UHsAnwbL¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cambridge Utd N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd N¬JA÷tWu1lFVL¬WU÷cambridge-utd¬AG÷0¬WN÷LON¬AF÷Long Eaton N¬JB÷KMv5mZpS¬WV÷long-eaton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷GEFcwZK7¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chesham N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chesham N¬JA÷27HGrpa0¬WU÷chesham¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷NEW¬AF÷New London Lionesses N¬JB÷tbGKs4E6¬WV÷new-london-lionesses¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷CtXEocDR¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enfield Town N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WYM¬AF÷Wymondham N¬JB÷v7LyrD8k¬WV÷wymondham¬AH÷2¬WM÷ENF¬AE÷Enfield Town N¬JA÷0GMXrggq¬WU÷enfield-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷E9sOgf5l¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Farsley N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAR¬AE÷Farsley N¬JA÷W0l6g1DI¬WU÷farsley¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷6¬AT÷4¬WN÷WES¬AF÷West D. & C. N¬JB÷AimAhLSO¬WV÷west-didsbury-chorlton¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬AN÷n¬~AA÷zJrKfzjr¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Liverpool N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷OzobeNr6¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOL¬AF÷Bolton N¬JB÷xvk2fsbC¬WV÷bolton¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ShcBRyMe¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norton & Stockton N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSA¬AE÷Norton & Stockton N¬JA÷fFHJyxnG¬WU÷norton-stockton¬AG÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chorley N¬JB÷Y5GNzd1M¬WV÷chorley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷r1ubkuE2¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redditch N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Redditch N¬JA÷nDdbUgvj¬WU÷redditch¬AG÷2¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes N¬JB÷Q3e2TDgd¬WV÷loughborough-foxes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷tdNptyyk¬AD÷1510491600¬ADE÷1510491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stevenage N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stevenage N¬JA÷lx3S4zG2¬WU÷stevenage¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷ACL¬AF÷Acle United N¬JB÷SS1W3fV8¬WV÷acle-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YVc7SH6k¬AD÷1510489800¬ADE÷1510489800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull City N¬ER÷1/128 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull City N¬JA÷l2nJwbH3¬WU÷hull-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷STE¬AF÷Steel City Wanderers LFC N¬JB÷ShoNxIW9¬WV÷steel-city-wanderers-lfc¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1511265824
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Kupa - női¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷llNlftmc¬ZD÷s¬ZE÷UVrKjZ8C¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/anglia/fa-kupa-noi/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0310000000169000FA Kupa - nő013 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷bVh81TC3¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackburn N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackburn N¬JA÷4MSgWVZ0¬WU÷blackburn¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes N¬JB÷bqScVkk7¬WV÷loughborough-foxes¬AN÷n¬~AA÷tfb329cc¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford City N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford City N¬JA÷8fZpYi5l¬WU÷bradford-city¬WN÷LON¬AF÷Long Eaton N¬JB÷QVTkXBKf¬WV÷long-eaton¬AN÷n¬~AA÷pneKbRdM¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brighouse Town N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighouse Town N¬JA÷McaKniKs¬WU÷brighouse-town¬WN÷WOL¬AF÷Wolverhampton N¬JB÷4MlPoBZm¬WV÷wolverhampton¬AN÷n¬~AA÷4jOtGSRd¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brislington N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brislington N¬JA÷MJzeaU3m¬WU÷brislington¬WN÷SWI¬AF÷Swindon N¬JB÷jguablJg¬WV÷swindon¬AN÷n¬~AA÷2opbiqkd¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QPR¬AF÷QPR N¬JB÷rTyi0Als¬WV÷qpr¬WM÷CHA¬AE÷Charlton N¬JA÷xnaO4jtQ¬WU÷charlton¬AN÷n¬~AA÷nZJ1B4tS¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chichester City N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Chichester City N¬JA÷UcJyC7mg¬WU÷chichester¬WN÷BAS¬AF÷Basildon N¬JB÷CM8tBR2a¬WV÷basildon¬AN÷n¬~AA÷SApPcoCS¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chorley N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester N¬JB÷CnhXqk40¬WV÷leicester¬WM÷CHO¬AE÷Chorley N¬JA÷IPhTpVlf¬WU÷chorley¬AN÷n¬~AA÷8rLcCpRL¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry N¬JA÷MXFTDTIt¬WU÷coventry¬WN÷WES¬AF÷West Ham N¬JB÷GfFXCmYn¬WV÷west-ham¬AN÷n¬~AA÷WrVppSsT¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derby N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby N¬JA÷SISAWvUq¬WU÷derby¬WN÷HUL¬AF÷Hull City N¬JB÷AsIFVbqj¬WV÷hull-city¬AN÷n¬~AA÷xMiC0mS9¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fylde N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FYL¬AE÷Fylde N¬JA÷AJV1U94D¬WU÷fylde¬WN÷GUI¬AF÷Guiseley Vixens N¬JB÷CO9pggsE¬WV÷guiseley-vixens¬AN÷n¬~AA÷xQ7Dunjp¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield N¬JA÷lYGJUIbd¬WU÷huddersfield¬WN÷WBA¬AF÷West Brom N¬JB÷2kK0g2yc¬WV÷west-brom¬AN÷n¬~AA÷OfofhPZk¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lewes N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEW¬AE÷Lewes N¬JA÷Au7xsmlJ¬WU÷lewes¬WN÷ENF¬AF÷Enfield Town N¬JB÷OreK5WQJ¬WV÷enfield-town¬AN÷n¬~AA÷j7QhDQBF¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton N¬JA÷r7pJgQXO¬WU÷luton¬WN÷HAR¬AF÷Harlow Town N¬JB÷KOT1I9AP¬WV÷harlow-town¬AN÷n¬~AA÷OIRxnlDG¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough N¬JA÷08rWwNyA¬WU÷middlesbrough¬WN÷FAR¬AF÷Farsley N¬JB÷IqwywsiG¬WV÷farsley¬AN÷n¬~AA÷UJWjg5Kq¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milton Keynes N¬JA÷jwiyq9J6¬WU÷milton-keynes¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City N¬JB÷Wl8YsTYC¬WV÷cardiff-city¬AN÷n¬~AA÷l0BHv65j¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nettleham N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Nettleham N¬JA÷ttJ4hMj3¬WU÷nettleham¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool N¬JB÷O489it69¬WV÷liverpool¬AN÷n¬~AA÷CGRlE6d9¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New London Lionesses N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New London Lionesses N¬JA÷AgnBen3C¬WU÷new-london-lionesses¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace N¬JB÷4GoFf6II¬WV÷crystal-palace¬AN÷n¬~AA÷23aa3kri¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham N¬JA÷x8CDj0LF¬WU÷nottingham¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle N¬JB÷U3zsZXkr¬WV÷newcastle-utd¬AN÷n¬~AA÷hhWto8SM¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Khalsa N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Khalsa N¬JA÷dzxux16M¬WU÷sporting-khalsa¬WN÷TNS¬AF÷TNS N¬JB÷jcyqyLLS¬WV÷tns¬AN÷n¬~AA÷4E6T6Olq¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stevenage N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stevenage N¬JA÷jD7pAoI5¬WU÷stevenage¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich N¬JB÷bw7l95XB¬WV÷ipswich¬AN÷n¬~AA÷WriGa7sG¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke City LFC N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC N¬JA÷jF8lhDdK¬WU÷stoke-city-lfc¬WN÷BUR¬AF÷Burnley N¬JB÷KlDhiXBQ¬WV÷burnley¬AN÷n¬~AA÷IgSpFns3¬AD÷1512306000¬ADE÷1512306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wimbledon N¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon N¬JA÷Uqv3c8Ya¬WU÷wimbledon¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth N¬JB÷C8T7dSm6¬WV÷portsmouth¬AN÷n¬~
1
1511265824
22
Segítség: Ez a(z) FA Kupa - női 2017/2018 eredményeinek oldala a Foci/Anglia szekcióban. FA Kupa - női 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, FA Kupa - női 2017/2018 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) FA Kupa - női 2017/2018 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). FA Kupa - női 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.