FA Kupa - női 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Anglia FA Kupa - női2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Kupa - női¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/anglia/fa-kupa-noi/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0330000000187000FA Kupa - nő013 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷WIP5UGJE¬AD÷1556987400¬ADE÷1556987400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City N¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556994225¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Ham N¬JB÷08rjpoPF¬WV÷west-ham¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City N¬JA÷MHqnoR99¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AM÷A Wembley Stadionban játszott meccs.¬~AA÷8pEOMROk¬AD÷1555252200¬ADE÷1555252200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City N¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555259186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City N¬JA÷Q5OAkVzD¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea N¬JB÷4dNElkjJ¬WV÷chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UgFKN79q¬AD÷1555241400¬ADE÷1555241400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Reading N¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555251834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷pdG2ii60¬WU÷reading¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WES¬AF÷West Ham N¬JB÷rsZ5jBL6¬WV÷west-ham¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fLEd3CRi¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aston Villa N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552838528¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa N¬JA÷K89Nwm33¬WU÷aston-villa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷West Ham N¬JB÷EV8Rx7I9¬WV÷west-ham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2oI41jd4¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552838027¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool N¬JB÷ttg6VOAq¬WV÷liverpool¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City N¬JA÷ll1vz52S¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷GUFh4hCo¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552840492¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷tQ4rGqBd¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MNU¬AF÷Manchester United N¬JB÷tIAJvTmc¬WV÷manchester-united¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OfJ02Wtb¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552830821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham N¬JA÷SYCVyRXF¬WU÷durham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea N¬JB÷Ac2zyomM¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷GKvZMtyL¬AD÷1550415600¬ADE÷1550415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aston Villa N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa N¬JA÷Qs4NYHPf¬WU÷aston-villa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷vo8RXyu1¬WV÷sheffield-utd¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷hKGjodIn¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol City N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City N¬JA÷bZ8LrvyT¬WU÷bristol-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUR¬AF÷Durham N¬JB÷0remvbqp¬WV÷durham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷txDX3t3o¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelsea N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea N¬JA÷ze4eixO8¬WU÷chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal N¬JB÷UH3ajdwF¬WV÷arsenal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YekUNMLE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷hU5Fzver¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIL¬AF÷Millwall N¬JB÷WK4JZcAl¬WV÷millwall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KSBy30Ii¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester United N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester United N¬JA÷rL73kGhL¬WU÷manchester-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LBE¬AF÷London Bees N¬JB÷Qqc8lz8R¬WV÷london-bees¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPIBz05K¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷fNwu0fOg¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham N¬JB÷8QsqaEw0¬WV÷birmingham¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2i1t2KXc¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottenham N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham N¬JA÷ShqzpfGr¬WU÷tottenham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City N¬JB÷MTcwqEVl¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷ETuPCdDD¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham N¬JA÷OY307xWJ¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield N¬JB÷2P246doQ¬WV÷huddersfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549810800¬ADE÷1549810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeovil N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham N¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil N¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlton N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton N¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield N¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool N¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes N¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough Foxes N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes N¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd N¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Millwall N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall N¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes N¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town N¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷REA¬AE÷Reading N¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stoke City LFC N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC N¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa N¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham N¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City N¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1558363391
76
fixtures
1
1558363391
0
Settings
Segítség: Ez a(z) FA Kupa - női 2018/2019 eredményeinek oldala a Foci/Anglia szekcióban. FA Kupa - női 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, FA Kupa - női 2018/2019 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) FA Kupa - női 2018/2019 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). FA Kupa - női 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!