BBL Kupa 2019/2020 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+

Kosárlabda Egyesült Királyság

BBL Kupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa - Play Off¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Egyesült Királyság¬ZC÷84MtBybr¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarlabda/egyesult-kiralysag/bbl-kupa/¬ZX÷02Egyesült Kir018ályság0220000000001000BBL Kupa - P019ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Egyesült Királyság¬~AA÷4MvCbDpf¬AD÷1580052600¬ADE÷1580052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1580059117¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷AeCVM7TK¬WU÷bristol-flyers¬GRA÷0¬AG÷59¬BA÷12¬BC÷13¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷GKcSNmEE¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷13¬BH÷20¬~AA÷zoHweLTE¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086253¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷40dqB8N9¬WU÷leicester-riders¬GRA÷0¬AG÷71¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷24¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷Q9cuCl83¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷17¬BH÷20¬AM÷Az első forduló eredménye: 66-63. Összesítésben: 137-146.¬~AA÷rwaWdsa2¬AD÷1576947600¬ADE÷1576947600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576953278¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷IV4h5IZj¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷vu6l6bKp¬WV÷london-city-royals¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷25¬AM÷Az első forduló eredménye: 84-82. Összesítésben: 175-159.¬~AA÷v5Yklke2¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576271375¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷nmEMAvCT¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷25¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷8dFIBKdN¬WU÷london-city-royals¬GRA÷0¬AG÷82¬BA÷28¬BC÷12¬BE÷27¬BG÷15¬~AA÷tOHZe1E8¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576271467¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷WnbyDUhc¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷11¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷7¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷Y1uYDAwi¬WU÷worcester-wolves¬GRA÷0¬AG÷63¬BA÷13¬BC÷21¬BE÷13¬BG÷16¬~AA÷Iy9YQX0A¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575221697¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷rcpnSbhH¬WV÷cheshire-phoenix¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷11¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷lzorTvwB¬WU÷london-city-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷22¬~AA÷dS7xQiGG¬AD÷1575216000¬ADE÷1575216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575221916¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷jNmfQxNT¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷17¬BD÷12¬BF÷24¬BH÷28¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷d0ljRI7N¬WU÷sheffield-sharks¬GRA÷0¬AG÷58¬BA÷10¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷16¬~AA÷vicsPBVM¬AD÷1575055800¬ADE÷1575055800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575062118¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷KxO3pt8o¬WV÷london-lions¬GRB÷0¬AH÷63¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷6¬BH÷18¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷hWZLLdVp¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷11¬BC÷14¬BE÷23¬BG÷24¬~AA÷l24URDo4¬AD÷1575055800¬ADE÷1575055800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575062590¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷AqnvUKN4¬WV÷newcastle-eagles¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷22¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷tAszV08b¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬~ZA÷EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Egyesült Királyság¬ZC÷jPZEFHkR¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/egyesult-kiralysag/bbl-kupa/¬ZX÷02Egyesült Kir018ályság0220000000001000BBL Kupa 008L Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Egyesült Királyság¬~AA÷QmRD6j50¬AD÷1574537400¬ADE÷1574537400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574543155¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷x0bcY5FU¬WV÷surrey-scorchers¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷19¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷19¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷b9agZo0O¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷23¬~AA÷hzT58Czl¬AD÷1574278200¬ADE÷1574278200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574284246¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷8K6txlG5¬WV÷bristol-flyers¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷UT7xwU0a¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷27¬~AA÷YknZDYCQ¬AD÷1574011800¬ADE÷1574011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574018227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Iy9bpC8P¬WU÷cheshire-phoenix¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷vuFPuWGt¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷zaY09hLs¬AD÷1573999200¬ADE÷1573999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574005597¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷0f3YwAog¬WV÷plymouth-raiders¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷24¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷M34UvjWn¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷15¬BG÷22¬~
69
fixtures
0
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
hirdetés
Segítség: Ez a(z) BBL Kupa 2019/2020 eredményeinek oldala a Kosárlabda/Egyesült Királyság szekcióban. BBL Kupa 2019/2020 livescore, részeredmények és végeredmények, BBL Kupa 2019/2020 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) BBL Kupa 2019/2020 eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). BBL Kupa 2019/2020 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup