Foci »Írország » FAI Kupa » 2015

results
SA÷1¬~ZA÷ÍRORSZÁG: FAI Kupa¬ZB÷96¬ZC÷6ylAmvOm¬ZD÷p¬ZE÷2sjIOsoq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/irorszag/fai-kupa/¬ZX÷00Írország....008ország00300108000FAI Kupa....008I Kupa¬~AA÷S8w6gaMI¬AD÷1430056800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷University College Cork¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷UNI¬WS÷1¬AE÷University College Cork¬WU÷university-college-cork¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷NOR¬AF÷North End United¬WV÷north-end-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷hjBSA0ig¬AD÷1430055000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷KIL¬WS÷1¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷DUN¬AF÷Dunboyne¬WV÷dunboyne¬AH÷0¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷6axAhJyP¬AD÷1430042400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Glenville¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷GLE¬WS÷1¬AE÷Glenville¬WU÷glenville¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬WV÷firhouse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷nDAW9K6a¬AD÷1430042400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta’s¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷STM¬AE÷St Mochta’s¬WU÷st-mochta-s¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷ARK¬AF÷Arklow¬WV÷arklow¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷vm7OBtxm¬AD÷1429977600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Cockhill¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷COC¬WS÷1¬AE÷Cockhill¬WU÷cockhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷CAS¬AF÷Casement Celtic¬WV÷casement-celtic¬AK÷1¬AH÷0¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷fFViH2EP¬AD÷1429968600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷COB¬WS÷1¬AE÷Cobh Wanderers¬WU÷cobh-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷CLO¬AF÷Clonmel Celtic¬WV÷clonmel-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷dOHJCMMt¬AD÷1429966800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷College Corinthians¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷COL¬WS÷1¬AE÷College Corinthians¬WU÷college-corinthians¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~AA÷ppl1fu7C¬AD÷1429900200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷St. Marys¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬WM÷MAR¬WS÷1¬AE÷St. Marys¬WU÷st-marys¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬WV÷avondale-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬~
1
1430221915
8
fixtures
1
1430221915
0
Segítség: Ez a(z) Ír Kupa eredményeinek oldala a Foci/Írország szekcióban. Ír Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Ír Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ír Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ír Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.