Foci »Írország » FAI Kupa » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ÍRORSZÁG: FAI Kupa¬ZB÷96¬ZY÷Írország¬ZC÷GSx1650s¬ZD÷p¬ZE÷tGZ8O7Ji¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/irorszag/fai-kupa/¬ZX÷00Írország....008ország00300000125000FAI Kupa....008I Kupa¬~AA÷lx7Pdg3C¬AD÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Letterkenny Rovers¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Letterkenny Rovers¬WU÷letterkenny-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portmarnock¬WV÷portmarnock¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-1. Összesítésben: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Q5QTv8Pu¬AD÷1461492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cherry Orchard¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cherry Orchard¬WU÷cherry-orchard¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷KIL¬AF÷Killester Utd¬WV÷killester-utd¬AH÷0¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-1. Összesítésben: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷IXAWG9O1¬AD÷1461416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ringmahon Rangers¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIN¬AE÷Ringmahon Rangers¬WU÷ringmahon-rangers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Bandon¬WV÷bandon¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-1. Összesítésben: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷ELqzQGej¬AD÷1461259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bandon¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bandon¬WU÷bandon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RIN¬AF÷Ringmahon Rangers¬WV÷ringmahon-rangers¬AS÷0¬AH÷1¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷bev5VxYS¬AD÷1460822400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Peter's FC¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint Peter's FC¬WU÷saint-peter-s-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEE¬AF÷Leeside¬WV÷leeside¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷hCrvPzBd¬AD÷1460487600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬WU÷crumlin-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GRE¬AF÷Greystones¬WV÷greystones¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷86ohYvlA¬AD÷1460295000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portmarnock¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portmarnock¬WU÷portmarnock¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬WV÷letterkenny-rovers¬AS÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷KbpWQdtp¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carrigaline Utd¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carrigaline Utd¬WU÷carrigaline-utd¬AS÷2¬AG÷0¬WN÷BLU¬AF÷Bluebell Utd¬WV÷bluebell-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷UTRMmKmc¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬WV÷cherry-orchard¬AS÷0¬AH÷1¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷GWl0WIIM¬AD÷1459602000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pike Rovers¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷PIR¬AE÷Pike Rovers¬WU÷pike-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockmount¬WV÷rockmount¬AH÷0¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷xtjdXb3G¬AD÷1459602000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John Bosco¬ER÷1/32 döntő¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ST¬AE÷St. John Bosco¬WU÷st-john-bosco¬AS÷2¬AG÷2¬WN÷JAN¬AF÷Janesboro¬WV÷janesboro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~
1
1462096357
11
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÍRORSZÁG: FAI Kupa¬ZB÷96¬ZY÷Írország¬ZC÷GSx1650s¬ZD÷p¬ZE÷tGZ8O7Ji¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/irorszag/fai-kupa/¬ZX÷00Írország....008ország00300000125000FAI Kupa....008I Kupa¬~AA÷A7BpXqEn¬AD÷1463763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬WV÷midleton¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷GpCtYPbt¬AD÷1463769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UC Dublin¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬WU÷uc-dublin¬WN÷BRA¬AF÷Bray Wanderers¬WV÷bray-wanderers¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷bgDNH4Ea¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Athlone¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATH¬AE÷Athlone¬WU÷athlone¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬WV÷letterkenny-rovers¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷CxBBK6Ut¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷jT9FJQqm¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bohemians¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians¬WU÷bohemians¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷fL6WFrqC¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬WU÷cobh-ramblers¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬WV÷cherry-orchard¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷pQ3cUsb5¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬WN÷SAI¬AF÷Saint Peter's FC¬WV÷saint-peter-s-fc¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷lr6zF2bI¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derry City¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬WU÷derry-city¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷6eYrPnMP¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬WV÷shelbourne¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷fLUvQS6J¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Finn Harps¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIN¬AE÷Finn Harps¬WU÷finn-harps¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷K2EJIpag¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Firhouse¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIR¬AE÷Firhouse¬WU÷firhouse¬WN÷WEX¬AF÷Wexford¬WV÷wexford¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷OAFlW3Th¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Janesboro¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAN¬AE÷Janesboro¬WU÷janesboro¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷tI2SGOT5¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ringmahon Rangers¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIN¬AE÷Ringmahon Rangers¬WU÷ringmahon-rangers¬WN÷GLE¬AF÷Glebe North¬WV÷glebe-north¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷EyQEx6jP¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sligo Rovers¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLI¬AE÷Sligo Rovers¬WU÷sligo-rovers¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷SY4vEMDO¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Patricks¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬WV÷pike-rovers¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~AA÷6Z4gVNra¬AD÷1463925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waterford¬ER÷1/16 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterford¬WU÷waterford¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AM÷1. forduló. Döntetlen esetén újrajátszás következik. ¬AN÷n¬~
1
1462096357
16
Segítség: Ez a(z) Ír Kupa eredményeinek oldala a Foci/Írország szekcióban. Ír Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Ír Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ír Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ír Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.