NFL eredmények, meccsek állása, végeredmények

Amerikai futball USA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikai-futball/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IDUnpyQi¬AD÷1575595200¬ADE÷1575595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575606774¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷Q7ox6EgN¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷vBkt5Y8T¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷vNVroHAo¬AD÷1575335700¬ADE÷1575335700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575347336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷hfmU7zPA¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷17¬BG÷10¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷WpnY6fvH¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷30¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷25n0MXXp¬AD÷1575249600¬ADE÷1575249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575261358¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dSgL9dfb¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷zJhP8G94¬WV÷new-england-patriots¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷0d0YQDPT¬AD÷1575235500¬ADE÷1575235500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575246426¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷4KyEBIPo¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷25fHAxuh¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷A77LTFuB¬AD÷1575235500¬ADE÷1575235500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575245914¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷dEEnecu5¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷9¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷AHIjfHfB¬WV÷oakland-raiders¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷hWdQSZfH¬AD÷1575234300¬ADE÷1575234300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575245089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷ht8egyAH¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷WW6ahePN¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷2yL4Xctn¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575233938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷hKWKtbQB¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷WAVOuIuI¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷lYG0YwRu¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575236099¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷OpSGsvB5¬WV÷washington-redskins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷3¬BD÷9¬BF÷3¬BH÷14¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷pfTCrKea¬WU÷carolina-panthers¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷CCueDfeU¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575234788¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷jez4ptRn¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷5¬BG÷0¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷2Vw8q0tg¬WV÷new-york-jets¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷YLtiEztO¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575234582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷K8DW2lsE¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷dYz0oMBt¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷p0A9WHeh¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575235362¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷EZKTvxeO¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷SxPXwdAU¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷WG8HUeQ4¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575235786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷O0GvcJAh¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷12¬BG÷11¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷2iFrdwQb¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷31¬BB÷10¬BD÷11¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷Oj9DVyBb¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575233973¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷rkasbaen¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷4b0wautt¬WU÷new-york-giants¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷6Z0URgAN¬AD÷1575223200¬ADE÷1575223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575234753¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷06B3iFvU¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷2FcVnZno¬WV÷cleveland-browns¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷GpnnFGQH¬AD÷1574990400¬ADE÷1574990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575002162¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷40Vquok7¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷riUmv54D¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷xfmrGdBB¬AD÷1574976600¬ADE÷1574976600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574988213¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷dzSys7Kf¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷15¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷AwWutRZ0¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷rXmvHxd5¬AD÷1574962200¬ADE÷1574962200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574974701¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷zLwTrTkr¬WU÷detroit-lions¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷EBxXsm5l¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~
258
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikai-futball/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CzUjqeub¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷phS80hHp¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷OrRCaCWj¬WV÷carolina-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bX1vzi2p¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷SzGzLsKd¬WU÷buffalo-bills¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷6REvK1Z2¬WV÷baltimore-ravens¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cz6rZAHj¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷EiInIu4F¬WV÷cincinnati-bengals¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷z1JrJLl9¬WU÷cleveland-browns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QwfQcffi¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷fkWG0DYs¬WU÷green-bay-packers¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷8hzLaXml¬WV÷washington-redskins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hjPBvXgT¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷CSojDV0j¬WU÷houston-texans¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷O2kfCkGd¬WV÷denver-broncos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EaQ7uDvN¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷Gd0KIiwT¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷I5nnEBop¬WV÷detroit-lions¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pQL3tgPG¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷KU6BKD8G¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷bL5FJXNM¬WV÷san-francisco-49ers¬AL÷{"1":[{"TVI":186,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/","BN":"Sport 2 (Magyarorsz\u00e1g)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6ZMasZ9A¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷C433MZw4¬WU÷new-york-jets¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷Q777LggA¬WV÷miami-dolphins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OAXfrFf4¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷jkFfOe9i¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷UuEbNFOc¬WV÷indianapolis-colts¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4UhUdE9c¬AD÷1575839100¬ADE÷1575839100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷2FZObi3f¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷t6YScBI0¬WV÷los-angeles-chargers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WjPQeYO3¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷nJ3TekmD¬WV÷pittsburgh-steelers¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷8S4PdVX6¬WU÷arizona-cardinals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷44NYgCgG¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷dloKICfQ¬WU÷new-england-patriots¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷bcXoEW2s¬WV÷kansas-city-chiefs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AsOUfhvA¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷0MiBKYPD¬WU÷oakland-raiders¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷EPeFJhuK¬WV÷tennessee-titans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷I7RxgW8M¬AD÷1575854400¬ADE÷1575854400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷SWyjDjIm¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷6NzfCAXg¬WV÷seattle-seahawks¬AL÷{"1":[{"TVI":186,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.hu\/","BN":"Sport 2 (Magyarorsz\u00e1g)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0WGshjOS¬AD÷1575940500¬ADE÷1575940500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷lnQbBUn0¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷0MT2Al26¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬~
64
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Segítség: Ez a(z) NFL eredményeinek oldala a Amerikai futball/USA szekcióban. NFL livescore, részeredmények és végeredmények, NFL eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát követheted élőben a világ minden tájáról. Válaszd ki a sportágat a felső menüből, vagy kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a követni kívánt versenysorozatot. NFL eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!