NFL eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+

Amerikai futball USA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikai-futball/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bZKJjxia¬AD÷1603152900¬ADE÷1603152900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603164186¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷vFpK8fjB¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷10¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷0OoG9zy5¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷zyf9p1UP¬AD÷1603141200¬ADE÷1603141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603151873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷EHnYu5G7¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zRmUto11¬WU÷buffalo-bills¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷4CLFiIyg¬AD÷1603066800¬ADE÷1603066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603078040¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷WlsCAGLb¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷hbr8Bd6h¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷hxIBhbMn¬AD÷1603052700¬ADE÷1603052700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603063822¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷byq4Cxin¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷0jQ0DIyt¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷10¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷pUi5L8Dm¬AD÷1603051500¬ADE÷1603051500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603062376¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷KWbmOl8l¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷tt0qPUhr¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷tblgzH6I¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052059¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷zRqXcwxg¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷dzoTbJMn¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷W6uuuuhm¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052026¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷nLsS1nwR¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷zovO2SNK¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷KlmcZzMO¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051372¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rimudH65¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷10¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷Umqyccia¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷CIdxva7g¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051504¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷riTcdQ0l¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷40¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷10¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷40Ugc6or¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷16¬AW÷1¬~AA÷04MNY3VD¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051030¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Kd85IAIq¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷6¬BH÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷ImMwNjAS¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷9¬AW÷1¬~AA÷j9etwJMa¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051464¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷jHW5f4V0¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷9¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷CQX1epGf¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷pWfpxwx6¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603053158¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷pvW9gOp7¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷22¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷bszEhr0D¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷bZblyciC¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051227¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷lAoPaa7t¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷CpOeHRxE¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷hGtytLxs¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷6. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052134¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷tOvK388E¬WV÷houston-texans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷36¬AU÷36¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷13¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2XuG4lg8¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷42¬AT÷36¬BI÷6¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷15¬AW÷1¬~AA÷YcUyB0w7¬AD÷1602630000¬ADE÷1602630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷5. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602641016¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷O6KNQYA3¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xAORPhQ9¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷MXk5osFJ¬AD÷1602548100¬ADE÷1602548100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷5. forduló¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602560121¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷t4lQsRoe¬WV÷los-angeles-chargers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷27¬AU÷27¬BJ÷0¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷S0pMr7Wl¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷30¬AT÷27¬BI÷3¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬AW÷1¬~
91
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikai-futball/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xQJNkd65¬AD÷1603412400¬ADE÷1603412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷nulS6YKN¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷YypO7E5H¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f1ESlGLB¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rBZc1Cro¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷t2mW5hzU¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YiDWmzyI¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷l8MqPFzh¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷AHNuQeLo¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Icfd4eLb¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷Sf9TzDZ3¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷6o8XZWlA¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tIGvnE5U¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷UoOaLXZG¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷jePeMDKA¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6uro7cyt¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xCR7JB4T¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷bLS3KikN¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQ3HHBfM¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷WhuvEzA0¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷AqvrDfP6¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pWtk6Hjn¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Football Team¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷6RHwEkSj¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷fiEZEVCp¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0Mq13Fz5¬AD÷1603656300¬ADE÷1603656300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷EBBuYAJM¬WV÷seattle-seahawks¬GRB÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷087yZj4G¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EPm52ZkB¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷AscBSlsp¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷8YAqXUYS¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fsUKd4Jk¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷nqnPp9KP¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷8hmLok5J¬WU÷los-angeles-chargers¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8nm91g5H¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷r9AIQSBd¬WV÷san-francisco-49ers¬GRB÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷4IBER8dj¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pCAxpRZq¬AD÷1603671600¬ADE÷1603671600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷AF24lW33¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬GRB÷0¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷dCb0kClc¬WU÷las-vegas-raiders¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2m5sqokj¬AD÷1603757700¬ADE÷1603757700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷7. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷rT0CnAYF¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4x28mjJ9¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~
165
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) NFL eredményeinek oldala a Amerikai futball/USA szekcióban. NFL livescore, részeredmények és végeredmények, NFL eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát követheted élőben a világ minden tájáról. Válaszd ki a sportágat a felső menüből, vagy kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a követni kívánt versenysorozatot. NFL eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup