NHL eredmények, meccsek állása, végeredmények

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AJPc3850¬AD÷1618453800¬ADE÷1618453800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618463368¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷K29fBMAm¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷EP8bAtQg¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬AW÷1¬~AA÷tpLg4ljf¬AD÷1618452000¬ADE÷1618452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618461249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷lKIOGrmQ¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷6a5jC2es¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬~AA÷UilDGVhN¬AD÷1618443000¬ADE÷1618443000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618452705¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷tlWtCHpa¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷nRWxDcVh¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬~AA÷ETJXxUDG¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷lYFW6Myh¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷reFz6tib¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬~AA÷6Ps1L1rq¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450303¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷MoEv5064¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷jLIr4KLA¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬AW÷1¬~AA÷lYErWAhA¬AD÷1618423200¬ADE÷1618423200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618432084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷xWVXLhEN¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷WhVyLCTT¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷QweWyLU0-4ERumW9s.png¬AW÷1¬~AA÷x869PbM2¬AD÷1618360200¬ADE÷1618360200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618370655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷OW3sHis9¬WU÷dallas-stars¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷Ig3oGBdF¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬AW÷1¬~AA÷8hrn8ciS¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618367564¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷E5624Ec3¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷fyttuM6k-xOHQtem8.png¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷8tL53YC9¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬AW÷1¬~AA÷I1QOvjq4¬AD÷1618356600¬ADE÷1618356600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618365604¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷IedD1RaC¬WU÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷nV0H0oFI¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬~AA÷n9UqB9Gp¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618365055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷S4Yh9FUH¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷Mumd8ZqO¬WV÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬AW÷1¬~AA÷AL4HNxiF¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618363350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷2qUMdNef¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷d6TQesB0¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬AW÷1¬~AA÷WhC07nX6¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618364200¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷nqEcs0t1¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷t6D1tKe7¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷rF1uZCjC-25uEiC1Q.png¬AW÷1¬~AA÷0jNQ0Fq2¬AD÷1618281000¬ADE÷1618281000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618290190¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Cd0wIXR2¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷bgCeglk2¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬AW÷1¬~AA÷MaOM1eUe¬AD÷1618279200¬ADE÷1618279200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618288129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷jT8meAKk¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷K2DifUZe¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬~AA÷46WwL516¬AD÷1618275600¬ADE÷1618275600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618285880¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷0QjA8xu0¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷fmjE7df6¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷QweWyLU0-4ERumW9s.png¬AW÷1¬~AA÷EZKE3Haq¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618278434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷nXJ92hSF¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷rBPup6iT-QelcRFmL.png¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷tfJD1CsM¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬AW÷1¬~AA÷SxPI2yFk¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷fcNH0WdS¬WU÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷CxAqdj5q¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬AW÷1¬~AA÷AyNGtCEi¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277352¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Wvf14TFg¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xIfc590m¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬AW÷1¬~AA÷vBRKuWTc¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277308¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷prb53mVa¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷v5c927p6¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬AW÷1¬~~
654
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Gb5DOIy9¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷fJQEbqRs¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬OA÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷OhVIc3tl¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬OB÷x4kw0O96-pOs6gYWD.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bu6hPkSJ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷ATkP9Ujt¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬OA÷rBPup6iT-QelcRFmL.png¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷v3fT8l6n¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬OB÷fyttuM6k-xOHQtem8.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WYD61nzD¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷0tBA7vAC¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬OA÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷f3AE6bPI¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬OB÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SAOGJTks¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷QJdu6nj5¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬OA÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷Ktdq565B¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬OB÷rF1uZCjC-25uEiC1Q.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xW4dO9sQ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IggX78Lh¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬OA÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷CGhy7Sza¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬OB÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pGt5KLck¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷UBHn3vyH¬WU÷toronto-maple-leafs¬GRA÷0¬OA÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷OYGj2bjN¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬OB÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KUWp6ALs¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷A9XUf1Q6¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬OA÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷4WWYgLuD¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬OB÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷61NKIm5m¬AD÷1618529400¬ADE÷1618529400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷bXfm4QKH¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬OA÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷6cfi3pzO¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lAO12SK6¬AD÷1618533000¬ADE÷1618533000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷hG7290u0¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬OA÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MkC68Kf6¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬OB÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9sekre f\u00f6ldrajzi korl\u00e1toz\u00e1sok vonatkozhatnak. A k\u00f6zvet\u00edt\u00e9s megtekint\u00e9s\u00e9hez pozit\u00edv sz\u00e1mlaegyenleg vagy az elm\u00falt 24 \u00f3r\u00e1ban t\u00f6rt\u00e9nt fogad\u00e1s sz\u00fcks\u00e9ges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QRc2JuDe¬AD÷1618610400¬ADE÷1618610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xxLf1I5T¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬OA÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷fH7MdxEp¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zsFyF54C¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷GjzLIPZA¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬OA÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷ADZOHqkH¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬OB÷x4kw0O96-pOs6gYWD.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ERQSGRZa¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zDY4M7zn¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬OA÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷UZX8LRkh¬WV÷san-jose-sharks¬GRB÷0¬OB÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷djGXFok6¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷8QWCKo5b¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷x0yHJ5K4¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬OB÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0QFTwAbA¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷OfOpqJqo¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬OB÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷xbCS72Mo¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬OA÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4GJuEPJI¬AD÷1618624800¬ADE÷1618624800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷MmwTG34N¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬OA÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷GAxXFNJT¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬OB÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ERnbW6Zn¬AD÷1618677000¬ADE÷1618677000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷Q3I0V2JG¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬OA÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷IDeTDzlq¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬OB÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hIo2VQlg¬AD÷1618677000¬ADE÷1618677000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷d4fXCf3k¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬OA÷rF1uZCjC-25uEiC1Q.png¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷jRgyCEIe¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬OB÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K4mfXnKt¬AD÷1618686000¬ADE÷1618686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷nDJdWr4A¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬OB÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷hjKhXOl4¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬OA÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EJdCUMSP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1616990449¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷E5jAUR5A¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬OB÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷Kri6V7j4¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬OA÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dArJRrlI¬AD÷1618696800¬ADE÷1618696800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷Y3v5RgIr¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬OA÷QweWyLU0-4ERumW9s.png¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷SQw9QDXl¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬OB÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Agt7Up4a¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷4UcuBYX1¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬OA÷rBPup6iT-QelcRFmL.png¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷IXoNZHA2¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬OB÷fyttuM6k-xOHQtem8.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r7vFSOYB¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷4llZWFfL¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬OA÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷bBmwWZ9R¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lpuBT4J5¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷dOpRYyQ8¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬OA÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷QckVXeuF¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬OB÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILplsq52¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷QF8BJaLc¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬OA÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Kx8FIJz4¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pCdSyTBP¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷pQGpZpKi¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬OA÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷vmGlY4Zc¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬OB÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r7IqDqZO¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷IJObBsSp¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬OA÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷6ZHtzR4o¬WV÷san-jose-sharks¬GRB÷0¬OB÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Id6IaS1¬AD÷1618711200¬ADE÷1618711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Y76QedTj¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬OA÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷nP97Ku6i¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬OB÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IPWRPMIU¬AD÷1618761600¬ADE÷1618761600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷EstLNBH7¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬OA÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷SpU2nef8¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬OB÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sj4WgMl8¬AD÷1618772400¬ADE÷1618772400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷2uMUSOF8¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬OA÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷d2LYRrVE¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬OB÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8l8Xp6lt¬AD÷1618772400¬ADE÷1618772400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷zBXApZOK¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬OB÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷tlY6oF9E¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬OA÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U3dtqpJh¬AD÷1618776000¬ADE÷1618776000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷OzIpvX1l¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬OA÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷IcHlwiHf¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬OB÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
214
Hirdetés
Hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Hirdetés
Hirdetés
Segítség: Ez a(z) NHL eredményeinek oldala a Jégkorong/USA szekcióban. NHL livescore, részeredmények és végeredmények, NHL eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) NHL eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). NHL eredmények élőben, real-time frissítve.
Következő meccsek: 16.04. Boston Bruins - New York Islanders, Carolina Hurricanes - Nashville Predators, New York Rangers - New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lightning - Florida Panthers, Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets, Washington Capitals - Buffalo Sabres, Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks, Dallas Stars - Columbus Blue Jackets, 17.04. Montreal Canadiens - Calgary Flames, Boston Bruins - New York Islanders, Minnesota Wild - San Jose Sharks, Colorado Avalanche - Los Angeles Kings, Vancouver Canucks - Edmonton Oilers, Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights, New York Rangers - New Jersey Devils, Philadelphia Flyers - Washington Capitals, Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins, Montreal Canadiens - Ottawa Senators, 18.04. Arizona Coyotes - St. Louis Blues. Nálunk megtalálhatóak a(z) NHL eredményei, livescore, a sorsolás és a(z) NHL tabella.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup