Barátságos mérkőzés 2020 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Baseball Világ

Barátságos mérkőzés
2020
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZEE÷Ei1I2Y0q¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷S0y9zV5O¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ei1I2Y0q¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷07Világ 005......0080000000001000Barátságos m019rkőzés000¬ZCC÷0¬ZAF÷Világ¬~AA÷zV6Tvtlr¬AD÷1597645200¬ADE÷1597645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597654698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Yamanashi Gakuin (Jpn)¬JB÷C0CDzZKU¬WV÷yamanashi-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷0¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷0¬WM÷SHI¬AE÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬JA÷Y9D9yF5O¬WU÷shirakaba-gakuen¬WF÷10¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷UmU0qMuR¬AD÷1597635600¬ADE÷1597635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597643144¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jinsei Gakuen (Jpn)¬JB÷4z95xejI¬WV÷jinsei-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷5¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬WM÷UNI¬AE÷Chiben Wakayama (Jpn)¬JA÷QqA1wyyC¬WU÷chiben-wakayama¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷jcVdp2QK¬AD÷1597626000¬ADE÷1597626000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597633243¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami (Jpn)¬JB÷WMAcvHL5¬WV÷tokai-sagami¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin (Jpn)¬JA÷IJ6guc6a¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬~AA÷rXVhorBE¬AD÷1597558800¬ADE÷1597558800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597567884¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa (Jpn)¬JB÷Od7ktwig¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬WG÷6¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷TSU¬AE÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬JA÷p68osJym¬WU÷tsuruoka-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷3¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬~AA÷4tXlnOe8¬AD÷1597549200¬ADE÷1597549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597556544¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAV¬AF÷Takasaki (Jpn)¬JB÷xt9sraMt¬WV÷takasaki¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷OBI¬AE÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬JA÷zXMFnuEP¬WU÷obihiro-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷4¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷2yg6NvJ7¬AD÷1597539600¬ADE÷1597539600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akashi Shogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597547698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kiryu Daiichi (Jpn)¬JB÷MTYXNeyP¬WV÷kiryu-daiichi¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷AKA¬AE÷Akashi Shogyo (Jpn)¬JA÷8QUTOyMI¬WU÷akashi-shogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬~AA÷lYl2OK31¬AD÷1597472400¬ADE÷1597472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597483534¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei (Jpn)¬JA÷zDWLQci6¬WU÷sendai-ikuei¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷KUR¬AF÷Kurashiki Shogyo (Jpn)¬JB÷E3VPPH6C¬WV÷kurashiki-shogyo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷12¬WI÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷fBkbP0le¬AD÷1597462800¬ADE÷1597462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iwaki (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597470925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOO¬AF÷Kokushikan (Jpn)¬JB÷6wSHRwx0¬WV÷kokushikan¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬WM÷IWA¬AE÷Iwaki (Jpn)¬JA÷SnTDSJMg¬WU÷iwaki¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷GKjfQtZl¬AD÷1597453500¬ADE÷1597453500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Riseisha (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597461258¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seiryo (Jpn)¬JB÷YPT9Ta7m¬WV÷seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷10¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷RIS¬AE÷Riseisha (Jpn)¬JA÷zuB6Uuhs¬WU÷riseisha¬WF÷6¬WH÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷bqdkRMJr¬AD÷1597203600¬ADE÷1597203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kagoshima Josei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597213084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Kato Gakuen (Jpn)¬JB÷IaOvZLqQ¬WV÷kato-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷X¬WM÷KAG¬AE÷Kagoshima Josei (Jpn)¬JA÷v9Pzz2UJ¬WU÷kagoshima-josei¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷MJYLrkkG¬AD÷1597194000¬ADE÷1597194000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597203061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo (Jpn)¬JB÷jgWhBIiJ¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷UNI¬AE÷Chiben Gakuen (Jpn)¬JA÷C2XlCbxD¬WU÷chiben-gakuen¬WF÷5¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷1 extra inning után.¬~AA÷SdZHqVZ9¬AD÷1597126800¬ADE÷1597126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597135826¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIF¬AF÷Gifu Shogyo (Jpn)¬JB÷IuYpDvN6¬WV÷gifu-shogyo¬WG÷7¬WI÷5¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷DER¬AE÷Meiho (Jpn)¬JA÷4xUtEK70¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷UBGEpBK3¬AD÷1597117800¬ADE÷1597117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597125602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hirata (Jpn)¬JB÷AFUxF0hf¬WV÷hirata¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan (Jpn)¬JA÷WOVYFtwl¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬~AA÷nmR9oi5c¬AD÷1597107600¬ADE÷1597107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597115153¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri (Jpn)¬JA÷Mkp3L2FQ¬WU÷tenri¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo (Jpn)¬JB÷ObWUGMNs¬WV÷hiroshima-shinjo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~
31
fixtures
0
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) Barátságos mérkőzés 2020 eredményeinek oldala a Baseball/Világ szekcióban. Barátságos mérkőzés 2020 livescore, részeredmények és végeredmények, Barátságos mérkőzés 2020 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. 30 sportág több mint 5000 versenysorozatát követheted élőben a világ minden tájáról. Válaszd ki a sportágat a felső menüből, vagy kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a követni kívánt versenysorozatot. Barátságos mérkőzés 2020 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!