Argentin Kupa eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Argentína Copa Argentina2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷ARXAPh0i¬AD÷1553458200¬ADE÷1553458200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553465530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷dbIoPrAA¬WU÷newells-old-boys¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷zkHkO2PG¬WV÷villa-mitre¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷drzNMjpA¬AD÷1553371800¬ADE÷1553371800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553378434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷G2kCu4fi¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Armenio¬JB÷fglGvO9c¬WV÷deportivo-armenio¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷INsvDcqJ¬AD÷1553209800¬ADE÷1553209800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553217064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷EJhiGUnt¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷hAieFl2n¬WV÷huracan-las-heras¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IiyJNWU3¬AD÷1553202600¬ADE÷1553202600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimnasia LP¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553209859¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia LP¬JA÷ldcQH02p¬WU÷gimnasia-lp¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷2a1UGKHj¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hATVKUEM¬AD÷1553123400¬ADE÷1553123400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553130355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷fTIKyMgG¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷65olKgOr¬WV÷platense¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OUyFOCFc¬AD÷1553116200¬ADE÷1553116200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553123008¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷4OLgNMvN¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷rFKcMtfT¬WV÷villa-dalmine¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EJURLAaG¬AD÷1553029800¬ADE÷1553029800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553036497¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷MFKCwrP3¬WU÷aldosivi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷06JGx2vA¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YDOd5aec¬AD÷1552507800¬ADE÷1552507800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552515463¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷xY7WWx9e¬WV÷dock-sud¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷bs9SXIgk¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷2mcQfaEL¬AD÷1552000200¬ADE÷1552000200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552007751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷SQ48tMxA¬WU÷velez-sarsfield¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷AkfDuthG¬WV÷real-pilar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ED1WYHi2¬AD÷1551989400¬ADE÷1551989400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Almagro¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551996665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷ENvZRMNG¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷dnUwRtwN¬WV÷atl-rafaela¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hbDNzvNk¬AD÷1551918900¬ADE÷1551918900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551926473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷6ihIV4Oi¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷lGsNUOwb¬WV÷agropecuario¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷ve9JyK7q¬AD÷1551911400¬ADE÷1551911400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551917962¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷vo0W71Wp¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬JB÷hllEWp9o¬WV÷atlas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zN2SZcxd¬AD÷1551816600¬ADE÷1551816600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Juniors¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551822999¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷zXuVS28A¬WV÷douglas-haig¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Juniors¬JA÷S6tRTrg4¬WU÷argentinos-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~
1
1553493244
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷xnkfV9OE¬AD÷1553548200¬ADE÷1553548200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷Kv0H2x9C¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷LAF¬AF÷Laferrere¬JB÷lE4L1dOI¬WV÷laferrere¬AN÷y¬~AA÷djC776W7¬AD÷1553717400¬ADE÷1553717400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷6Hg16K9m¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬JB÷0vg55vPg¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷bejjWk98¬AD÷1554321600¬ADE÷1554321600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬JA÷bPB84bv0¬WU÷nueva-chicago¬WN÷KOZ¬AF÷Central Cordoba¬JB÷tl1D3Ig6¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~~
1
1553493244
3
Segítség: Ez a(z) Argentin Kupa eredményeinek oldala a Foci/Argentína szekcióban. Argentin Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Argentin Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Argentin Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Argentin Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!