Foci »Írország » FAI Kupa » 2018

results
1
1524150917
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÍRORSZÁG: FAI Kupa¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Írország¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/irorszag/fai-kupa/¬ZX÷00Írország 008ország0030000000177000FAI Kupa 008I Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Írország¬~AA÷YgzAfsUr¬AD÷1524315600¬ADE÷1524315600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale Utd¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale Utd¬JA÷dfCiWR7b¬WU÷avondale-united¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷vJ1dVoN4¬WV÷pike-rovers¬AN÷n¬~AA÷KAYHhLbe¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Cork¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Cork¬JA÷8jsXBcMq¬WU÷leeds-cork¬WN÷MIC¬AF÷St. Michael's¬JB÷QRyxBHyj¬WV÷st-michael-s¬AN÷n¬~AA÷2ZNMiuE1¬AD÷1524322800¬ADE÷1524322800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷4IztAyid¬WU÷maynooth-university¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬JB÷ILONYKTd¬WV÷everton-afc¬AN÷n¬~AA÷tKZDg1qk¬AD÷1524333600¬ADE÷1524333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷x4KaU5xB¬WU÷inchicore-athletic-fc¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬JB÷WQJ3TPiH¬WV÷crumlin-utd¬AN÷n¬~AA÷UuG8Fr68¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷hvHzWIDF¬WU÷dublin-bus¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬JB÷04GvVxTL¬WV÷firhouse¬AN÷n¬~AA÷8WECE2LE¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilnamanagh¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilnamanagh¬JA÷veFrUdrS¬WU÷kilnamanagh¬WN÷SKE¬AF÷Skerries¬JB÷pxhBPGjq¬WV÷skerries-town¬AN÷n¬~AA÷GxSQjaT7¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷WOSRXvq3¬WU÷cie-ranch¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷EmIWWbb9¬WV÷letterkenny-rovers¬AN÷n¬~AA÷OtYtczjs¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North End United¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷budFOz6k¬WU÷north-end-united¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬JB÷h2eJNfLe¬WV÷cherry-orchard¬AN÷n¬~
1
1524150917
8
Segítség: Ez a(z) Ír Kupa eredményeinek oldala a Foci/Írország szekcióban. Ír Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Ír Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ír Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ír Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.