Empress's Cup - női 2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Japán

Empress's Cup - női
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JAPÁN: Empress's Cup - női¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japán¬ZC÷O6umHyKs¬ZD÷c¬ZE÷0f14psWe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/japan/empress-s-cup-noi/¬ZX÷00Japán 005......0150000000001000Empress's Cu019 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japán¬~AA÷KUOTGYKC¬AD÷1575451800¬ADE÷1575451800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575458311¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza N¬JA÷lMyLa2Sn¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama FC Seagulls N¬JB÷0duPbMsg¬WV÷yokohama-fc-seagulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QVVKIfj0¬AD÷1575176400¬ADE÷1575176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575182927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi N¬JA÷Qqb3sLCI¬WU÷kunoichi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai N¬JB÷4zc7tuSO¬WV÷vegalta-sendai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷Y71GI98j¬AD÷1575176400¬ADE÷1575176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575183099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella N¬JA÷v7ONuIMG¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷EHI¬AF÷Ehime N¬JB÷6FiiOkiq¬WV÷ehime¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ltTgFz2b¬AD÷1575165600¬ADE÷1575165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okayama Sakuyo N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okayama Sakuyo N¬JA÷QaGqB6HP¬WU÷okayama-sakuyo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa N¬JB÷ru3B6QPt¬WV÷orca-kamogawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷x6ZOHE56¬AD÷1575165600¬ADE÷1575165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai N¬JB÷faxH0rDt¬WV÷nittaidai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano N¬JA÷hjjk5O4P¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AG÷1¬~AA÷lbEjxcfJ¬AD÷1575090000¬ADE÷1575090000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inac Kobe Leonesa N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa N¬JA÷dKfLyg80¬WU÷inac-kobe-leonesa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷COS¬AF÷C-Osaka N¬JB÷zBgPzDN6¬WV÷c-osaka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷W4IbEfH4¬AD÷1575086400¬ADE÷1575086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Urawa N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575093047¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo N¬JB÷lx6J44fg¬WV÷shizuoka-sangyo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷URA¬AE÷Urawa N¬JA÷fF6F5pum¬WU÷urawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷p8M2DEWA¬AD÷1575079200¬ADE÷1575079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Albirex Niigata N¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575080135¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata N¬JA÷SS4N3O9a¬WU÷albirex-niigata¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAY¬AF÷Sayama N¬JB÷d29R2rP5¬WV÷sayama¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rg1FX9rk¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ehime N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574583051¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime N¬JA÷v1FfarHe¬WU÷ehime¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FC¬AF÷FC Takatsuki Speranza N¬JB÷h4Jbb2W1¬WV÷fc-takatsuki-speranza¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Mq0JWTce¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orca Kamogawa N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574578145¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa N¬JA÷677tNo92¬WU÷orca-kamogawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion N¬JB÷pb6pM5O8¬WV÷as-harima-albio¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4QrfSE69¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574576338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella N¬JA÷zmqtohdo¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KYO¬AF÷Bunnys Kyoto N¬JB÷EwrppCBi¬WV÷bunnys-kyoto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lWutJATe¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setagaya Sfida FC N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC N¬JA÷hQUTe9A3¬WU÷setagaya-sfida-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo N¬JB÷WGTXfTP9¬WV÷shizuoka-sangyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zPa5PCjS¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nittaidai N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574567362¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIT¬AE÷Nittaidai N¬JA÷MNm4ulQM¬WU÷nittaidai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. N¬JB÷0En8v8uT¬WV÷waseda-univ¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2ZqpIUr2¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yokohama FC Seagulls N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574569776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls N¬JA÷vsTyfmuG¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIG¬AF÷Teikyo Institute N¬JB÷IXRug7fM¬WV÷teikyo-institute¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷lW1BYkTr¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sayama N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAY¬AE÷Sayama N¬JA÷6mHn14nq¬WU÷sayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya N¬JB÷pvGj0O1k¬WV÷ngu-nagoya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f9txKjEk¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegalta Sendai N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574565571¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JFA¬AF÷JFA Academy N¬JB÷b3VPdkec¬WV÷jfa-academy¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai N¬JA÷p0RLcVui¬WU÷vegalta-sendai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷jeMzuhjF¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574491789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata N¬JA÷AqA1A8Pd¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷HOK¬AF÷Hokkaido Bunkyo Univ. N¬JB÷lz959Sv3¬WV÷hokkaido-bunkyo-univ¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CAAqwWKR¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574491786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka N¬JA÷z5QG6QOL¬WU÷c-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷YUN¬AF÷Yunogo N¬JB÷EePK5pvS¬WV÷yunogo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GIsYKWbq¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi N¬JA÷h6vzzSmp¬WU÷kunoichi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷NII¬AF÷Niigata University N¬JB÷WdwvZo3j¬WV÷niigata-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rVMWuYz9¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574489914¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano N¬JA÷rwIFn5Xk¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Nitere Menina N¬JB÷MTGJoPnd¬WV÷nitere-menina¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4vOStEL2¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inac Kobe Leonesa N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574480985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa N¬JA÷CfRqhR9S¬WU÷inac-kobe-leonesa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FUJ¬AF÷Fujieda Junshin High School N¬JB÷lGIBmoIq¬WV÷fujieda-junshin-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UoLvvC5L¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JEF United N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574480978¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United N¬JA÷rc898nf9¬WU÷jef-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OKA¬AF÷Okayama Sakuyo N¬JB÷trRC769F¬WV÷okayama-sakuyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dY01QhyM¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574479396¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamato Sylphid N¬JB÷S0l0tUAG¬WV÷yamato-sylphid¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEL¬AE÷Beleza N¬JA÷GQpdsAeA¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬~AA÷2B1cRYLF¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Urawa N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574479040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa N¬JA÷rDnlqWQc¬WU÷urawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School N¬JB÷M3ohrjt4¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPÁN: Empress's Cup - női¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japán¬ZC÷O6umHyKs¬ZD÷c¬ZE÷0f14psWe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/japan/empress-s-cup-noi/¬ZX÷00Japán 005......0150000000001000Empress's Cu019 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japán¬~AA÷bssNTEs8¬AD÷1575770400¬ADE÷1575770400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sayama N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa N¬JB÷GSaIebLM¬WV÷orca-kamogawa¬WM÷SAY¬AE÷Sayama N¬JA÷xx1Edv6G¬WU÷sayama¬AN÷n¬~AA÷neR8H2k6¬AD÷1575777600¬ADE÷1575777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza N¬JA÷jeuWdHzt¬WU÷beleza¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai N¬JB÷2Vrzdyjn¬WV÷nittaidai¬AN÷n¬~AA÷CpoRSYdE¬AD÷1575781200¬ADE÷1575781200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa N¬JA÷p24MfIzT¬WU÷urawa¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai N¬JB÷nBjljxqp¬WV÷vegalta-sendai¬AN÷n¬~AA÷67pVRhCK¬AD÷1575788400¬ADE÷1575788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inac Kobe Leonesa N¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa N¬JA÷tYkhkdbj¬WU÷inac-kobe-leonesa¬WN÷NOJ¬AF÷Nojima Stella N¬JB÷h8gdlGDd¬WV÷nojima-stella¬AN÷n¬~
4
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Segítség: Ez a(z) Empress's Cup - női 2019 eredményeinek oldala a Foci/Japán szekcióban. Empress's Cup - női 2019 livescore, részeredmények és végeredmények, Empress's Cup - női 2019 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Empress's Cup - női 2019 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Empress's Cup - női 2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!