Luxemburgi Kupa 2020/2021 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+

Foci Luxemburg

Luxemburgi Kupa
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxemburgi Kupa¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷6FxEOh9E¬ZD÷c¬ZE÷nZgh6Ow9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/luxemburg/luxemburgi-kupa/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000001000Luxemburgi K015i Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷MDXugroN¬AD÷1602871200¬ADE÷1602871200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Izeg¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZE¬AE÷Izeg¬JA÷bmVoEGRB¬WU÷izeg¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬JB÷xvUkDzsI¬WV÷hesperange¬AN÷n¬~AA÷04hF7s0G¬AD÷1603026000¬ADE÷1603026000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Luxembourg/Porto¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬JB÷re3ftZA4¬WV÷victoria-rosport¬WM÷LUX¬AE÷AS Luxembourg/Porto¬JA÷444jsFeb¬WU÷as-luxembourg-porto¬AN÷n¬~AA÷ILzPdQob¬AD÷1603026000¬ADE÷1603026000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Echternach¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬JA÷tUkEaHCI¬WU÷echternach¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬JB÷KKlIbySO¬WV÷mertert-wasserbillig¬AN÷n¬~AA÷4xwyfOVG¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬JA÷jNRwGxca¬WU÷as-wincrange¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬JB÷UDQsFdC5¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷UJMFntOj¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avenir Beggen¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVE¬AE÷Avenir Beggen¬JA÷EXQAUyCh¬WU÷avenir-beggen¬WN÷MON¬AF÷Mondercange¬JB÷hOPETeRb¬WV÷mondercange¬AN÷n¬~AA÷IJZKEb7q¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Sanem¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬JA÷4OdlW94f¬WU÷cs-sanem¬WN÷BET¬AF÷Bettembourg¬JB÷rFehVTJ0¬WV÷bettembourg¬AN÷n¬~AA÷zcoKc6Wi¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬JA÷vsm22JSa¬WU÷diekirch¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬JB÷n7jA0ccC¬WV÷mondorf¬AN÷n¬~AA÷Iu3A8NpA¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erpeldange¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERP¬AE÷Erpeldange¬JA÷dv1rqyRo¬WU÷erpeldange¬WN÷SCH¬AF÷Schifflange¬JB÷As5nreth¬WV÷schifflange¬AN÷n¬~AA÷x0Eo0ahj¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Ehlerange¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHL¬AE÷FC Ehlerange¬JA÷GKPPrSW2¬WU÷fc-ehlerange¬WN÷BER¬AF÷Berbourg¬JB÷fBOTsnn9¬WV÷berdenia-berbourg¬AN÷n¬~AA÷Ug1XN2pc¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Koerich/Simmern¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCK¬AE÷FC Koerich/Simmern¬JA÷dbRuupWR¬WU÷fc-koerich-simmern¬WN÷STO¬AF÷Bissen¬JB÷b7D7z4vq¬WV÷bissen¬AN÷n¬~AA÷d6nGbnHo¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Munsbach¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCM¬AE÷FC Munsbach¬JA÷WGqf4ubm¬WU÷fc-munsbach¬WN÷ALI¬AF÷Alisontia Steinsel¬JB÷0jlb3aDg¬WV÷alisontia-steinsel¬AN÷n¬~AA÷AFa2AqGc¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Noertzange HF¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOE¬AE÷FC Noertzange HF¬JA÷fBSQQgBH¬WU÷fc-noertzange-hf¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬JB÷Y1RUPDQN¬WV÷jeunesse-esch¬AN÷n¬~AA÷UabYZ2vo¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Red Black/Egalite¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RBE¬AE÷FC Red Black/Egalite¬JA÷hQpj5Lrs¬WU÷fc-red-black-egalite-07¬WN÷BWM¬AF÷Blo Weiss Medernach¬JB÷Y3n61wr6¬WV÷blo-weiss-medernach¬AN÷n¬~AA÷vk4693V3¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Schengen¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷FC Schengen¬JA÷tSQYOXuU¬WU÷fc-schengen¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬JB÷ryD0Kilo¬WV÷differdange¬AN÷n¬~AA÷GjDkaJ7d¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grevenmacher¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Grevenmacher¬JA÷lYNXt61F¬WU÷grevenmacher¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬JB÷2ySytQGL¬WV÷kaerjeng¬AN÷n¬~AA÷WO0bBP0i¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Harlange/Tarchamps¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harlange/Tarchamps¬JA÷noPISFt5¬WU÷harlange-tarchamps¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬JB÷0lTMRZeB¬WV÷wiltz¬AN÷n¬~AA÷rc5yNMa3¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Gilsdorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Jeunesse Gilsdorf¬JA÷hrSAZNgk¬WU÷jeunesse-gilsdorf¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬JB÷WYQEYs9e¬WV÷ettelbruck¬AN÷n¬~AA÷YoblKKqM¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Schieren¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Schieren¬JA÷2e8AwhCK¬WU÷jeunesse-schieren¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬JB÷tn7ExCRQ¬WV÷union-titus-petange¬AN÷n¬~AA÷UgwPDIMk¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kehlen¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEH¬AE÷Kehlen¬JA÷Cl0dUmZ6¬WU÷kehlen¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬JB÷jua0T7lD¬WV÷progres-niedercorn¬AN÷n¬~AA÷E7dJ61FM¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kischpelt Wilwerwiltz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIS¬AE÷Kischpelt Wilwerwiltz¬JA÷CU7bugQA¬WU÷kischpelt-wilwerwiltz¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬JB÷jL62vDuH¬WV÷rumelange¬AN÷n¬~AA÷QovXf4GA¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬JA÷rcOVHbSn¬WU÷lorentzweiler¬WN÷MAR¬AF÷Marisca Mersch¬JB÷d0SZGIsg¬WV÷fc-marisca-mersch¬AN÷n¬~AA÷IqJBmM8p¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mertzig¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mertzig¬JA÷67N2Wcst¬WU÷mertzig¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬JB÷pbM6VHdn¬WV÷dudelange¬AN÷n¬~AA÷04Wqh20T¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norden¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬JA÷W0TgCfdO¬WU÷ff-norden¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬JB÷UoncBEBU¬WV÷benfica¬AN÷n¬~AA÷Awrk1uwp¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberkorn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬JA÷lEXwLOvd¬WU÷oberkorn¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬JB÷S4WsKrf2¬WV÷esch¬AN÷n¬~AA÷CxchJvaS¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬JA÷bRgtYVZs¬WU÷pratzerthal-redange¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬JB÷A1cpXkkl¬WV÷fola¬AN÷n¬~AA÷WOvTep14¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Troisvierges¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Racing Troisvierges¬JA÷nRx0NK4P¬WU÷racing-troisvierges¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬JB÷lzPRIvDt¬WV÷racing-luxembourg¬AN÷n¬~AA÷hzy5iV9I¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rupensia¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬JB÷zobO91zQ¬WV÷jeunesse-canach¬WM÷BOO¬AE÷Rupensia¬JA÷OAfKAsLJ¬WU÷rupensia-lusitanos-larochette¬AN÷n¬~AA÷QLftMtF9¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stengefort¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stengefort¬JA÷QeQIX1O1¬WU÷stengefort¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬JB÷vaUMWLw8¬WV÷jeunesse-junglinster¬AN÷n¬~AA÷27yXBdi2¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syra Mensdorf¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syra Mensdorf¬JA÷C8jjjVeQ¬WU÷syra-mensdorf¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬JB÷EHxIok4s¬WV÷fc-mamer¬AN÷n¬~AA÷8UeN5LUS¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Tetange¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Tetange¬JA÷rHUVMpAq¬WU÷union-tetange¬WN÷YEL¬AF÷Yellow Boys¬JB÷fiYZL4Pk¬WV÷fc-yellow-boys-weiler¬AN÷n¬~AA÷4CgpL0UF¬AD÷1603029600¬ADE÷1603029600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Feulen¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬JA÷fV42uEs8¬WU÷us-feulen¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬JB÷YL36vYdE¬WV÷hostert¬AN÷n¬~AA÷OGxTCxxd¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cebra¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬JA÷4rmrhiRD¬WU÷cebra¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬JB÷IoiniBtK¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~
32
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) Luxemburgi Kupa 2020/2021 eredményeinek oldala a Foci/Luxemburg szekcióban. Luxemburgi Kupa 2020/2021 livescore, részeredmények és végeredmények, Luxemburgi Kupa 2020/2021 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Luxemburgi Kupa 2020/2021 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Luxemburgi Kupa 2020/2021 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!