Szuperliga 2019/2020 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Foci Zambia

Szuperliga
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Szuperliga¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷tORRO7z4¬ZD÷c¬ZE÷jPmh4Y8P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000001000Szuperliga 010erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷pGfthBbU¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe Youth Academy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷CfF9nP2a¬WU÷kabwe-youth-academy-kysa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷joEDoqI5¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷th5jAhEb¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679365¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷lClnmdgA¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷jRVrlxv4¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷fy3vDfUu¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593255¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷p8DHp3XB¬WU÷green-eagles¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷bBHLqNnI¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷C2dYgXTH¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593347¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷feQVg7AP¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KÁN¬AF÷Kansanshi¬JB÷WGHckRIt¬WV÷kansanshi¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bahUfDEB¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583592864¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷21wpW3II¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷thxlVNXO¬WV÷kabwe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YR1rCEqn¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593008¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷j7ukSfHp¬WU÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷UcvgREWj¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6PexgiqO¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593465¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷QwH1loYn¬WU÷red-arrows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷4UF5m5mg¬WV÷mufulira-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷rTXuTiwF¬AD÷1583326800¬ADE÷1583326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583333052¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷0nU8rSG5¬WU÷lumwana-radiants¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷f9TCsnWB¬WV÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YcCG8aHo¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583074369¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷ALuQBvj5¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷vepUAb5B¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WhYXqGvo¬AD÷1583060400¬ADE÷1583060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583067185¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷x8sID0Lh¬WU÷forest-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷WUtMCKza¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QikkhvX4¬AD÷1583049600¬ADE÷1583049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe Youth Academy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583056740¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷YwcqGYPg¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷QDcuHEAm¬WU÷kabwe-youth-academy-kysa¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Uqn6ldWT¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988398¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷p0PAFMjt¬WU÷green-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷vNOEEt6n¬WV÷mufulira-wanderers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷veggibnB¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988067¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷CUemFhu0¬WU÷kabwe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷6ieiECf6¬WV÷nakambala-leopards¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MJrbjI1H¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582987952¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷KfaeDW9C¬WU÷nkwazi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷EHbaCjPI¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷0As2kxHN¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988551¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷h8c3BAvP¬WU÷red-arrows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬JB÷riwqK2rP¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
218
fixtures
0
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) Szuperliga 2019/2020 eredményeinek oldala a Foci/Zambia szekcióban. Szuperliga 2019/2020 livescore, részeredmények és végeredmények, Szuperliga 2019/2020 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Szuperliga 2019/2020 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Szuperliga 2019/2020 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!