Román Kupa - női 2018/2019 eredmények, meccsek állása

Kézilabda Románia Román Kupa - női2018/2019

results
SA÷7¬~ZA÷ROMÁNIA: Román Kupa - női¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Románia¬ZC÷vRo9MMET¬ZD÷p¬ZE÷xjP4eZee¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/kezilabda/romania/roman-kupa-noi/¬ZX÷04Románia 007ománia0070000000186000Román Kupa -016 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Románia¬~AA÷6mMDbUu4¬AD÷1545555600¬ADE÷1545555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plopeni N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi N¬JB÷pzR24ESi¬WV÷calarasi¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬WM÷LOK¬AE÷Plopeni N¬JA÷6qSb5fDo¬WU÷plopeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷13¬BC÷15¬~AA÷pvLHcleA¬AD÷1545555600¬ADE÷1545555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Resita N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita N¬JA÷E9V63Ysb¬WU÷resita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷21¬BC÷20¬WN÷SPA¬AF÷Spartac Bucuresti N¬JB÷h0UA2hc4¬WV÷spartac-bucuresti¬AH÷18¬BB÷4¬BD÷14¬~AA÷lCR8aAQc¬AD÷1545472800¬ADE÷1545472800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szekelyudvarhelyi N¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szekelyudvarhelyi N¬JA÷SIdloiST¬WU÷szekelyudvarhelyi¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷CHI¬AF÷Chisineu-Cris N¬JB÷4vlGtBzo¬WV÷chisineu-cris¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬~
7
1547790269
3
fixtures
SA÷7¬~ZA÷ROMÁNIA: Román Kupa - női¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Románia¬ZC÷vRo9MMET¬ZD÷p¬ZE÷xjP4eZee¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/kezilabda/romania/roman-kupa-noi/¬ZX÷04Románia 007ománia0070000000186000Román Kupa -016 - női000¬ZCC÷0¬ZAF÷Románia¬~AA÷8naLIVo3¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacau N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAC¬AE÷Bacau N¬JA÷8hzfN7mG¬WU÷stiinta-bacau¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau N¬JB÷nqZcMR2M¬WV÷zalau¬AN÷n¬~AA÷Q3NDeap7¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasov N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Brasov N¬JA÷zTRAFGo7¬WU÷brasov¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bukarest N¬JB÷YDpEEz1D¬WV÷csm-bukarest¬AN÷n¬~AA÷UXD3IMiK¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chisineu-Cris N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Arges N¬JB÷hIHvVeof¬WV÷arges¬WM÷CHI¬AE÷Chisineu-Cris N¬JA÷vFDzWyWm¬WU÷chisineu-cris¬AN÷n¬~AA÷SjMYfSgd¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Slatina N¬JA÷6TwwRkli¬WU÷csm-slatina¬WN÷BUZ¬AF÷Buzau N¬JB÷I3ssQ93c¬WV÷buzau¬AN÷n¬~AA÷zFU0b10l¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magura Cisnadiei N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei N¬JA÷CnILy729¬WU÷magura-cisnadiei¬WN÷CSM¬AF÷Craiova N¬JB÷QkMPzRHF¬WV÷craiova¬AN÷n¬~AA÷rufvCKUm¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita N¬JB÷GdnrkHxQ¬WV÷csm-bistrita¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni N¬JA÷2grvjcNJ¬WU÷mioveni¬AN÷n¬~AA÷Cd38Ht7Q¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oradea N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Oradea N¬JA÷zs7qUF00¬WU÷oradea¬WN÷DUN¬AF÷Dunarea Braila N¬JB÷EX5mTZF6¬WV÷dunarea-braila¬AN÷n¬~AA÷4fMHfJaD¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otelul Galati N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Otelul Galati N¬JA÷nHYewKwE¬WU÷otelul-galati¬WN÷SEL¬AF÷Baia Mare N¬JB÷Q7XaxvgK¬WV÷baia-mare¬AN÷n¬~AA÷tECSG9GF¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piatra Neamt N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt N¬JA÷0jFYFPuj¬WU÷piatra-neamt¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea N¬JB÷vsExFqed¬WV÷ramnicu-valcea¬AN÷n¬~AA÷2NDOHk19¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid Bukarest N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Bukarest N¬JA÷U7O2LoIS¬WU÷rapid-bukarest¬WN÷RES¬AF÷Resita N¬JB÷6TFUG5Qq¬WV÷resita¬AN÷n¬~AA÷E5kzD0Fs¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steaua Bukarest N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Steaua Bukarest N¬JA÷Mc5iSgVC¬WU÷steaua-bucuresti¬WN÷SER¬AF÷SSP Bucuresti N¬JB÷0l4eRDpJ¬WV÷ssp-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷8SS8duV0¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bucharest N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bucharest N¬JA÷EDw2HxHf¬WU÷stiinta-bucharest¬WN÷CLU¬AF÷Cluj N¬JB÷h4x6GdW0¬WV÷cluj¬AN÷n¬~AA÷MBQdasor¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targoviste N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targoviste N¬JA÷vZJDwTXd¬WU÷targoviste¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bukarest N¬JB÷IPIHxmm3¬WV÷dinamo-bukarest¬AN÷n¬~AA÷IcAaJ2xE¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targu Mures N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targu Mures N¬JA÷rqS4yb8Q¬WU÷targu-mures¬WN÷LOK¬AF÷Plopeni N¬JB÷phEWWHGs¬WV÷plopeni¬AN÷n¬~AA÷Ue0HJBWd¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timisoara N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Timisoara N¬JA÷0SWoPTI3¬WU÷timisoara¬WN÷HAS¬AF÷Targu Jiu N¬JB÷vJVkOmY9¬WV÷targu-jiu¬AN÷n¬~AA÷UyU4cLFf¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Slobozia N¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia N¬JA÷6mzfJbnr¬WU÷unirea-slobozia¬WN÷CON¬AF÷Constanta N¬JB÷pvZcII1l¬WV÷constanta¬AN÷n¬~
7
1547790269
16
Segítség: Ez a(z) Román Kupa - női 2018/2019 eredményeinek oldala a Kézilabda/Románia szekcióban. Román Kupa - női 2018/2019 részeredmények és végeredmények, Román Kupa - női 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Román Kupa - női 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 kézilabda versenysorozat eredményeit követheted a világ számos országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). Román Kupa - női 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!