Izraeli Kupa 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Kosárlabda Izrael Izraeli Kupa2018/2019

results
3
1544988044
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Izraeli Kupa¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷rJxaSAI4¬ZD÷p¬ZE÷MBMRH8S0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/izrael/izraeli-kupa/¬ZX÷02Izrael 006Izrael0010000000186000Izraeli Kupa012i Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷6cHuhZgq¬AD÷1545580800¬ADE÷1545580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷WCdWMYkh¬WU÷hapoel-beer-sheva¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷A3ezMh5b¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷lIUDdFoS¬AD÷1545588600¬ADE÷1545588600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷zo3NOfLu¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷Ey2RNEzn¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷plGqig9k¬AD÷1545589800¬ADE÷1545589800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷4QfvLCK4¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷2BDsKWZA¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷2PAljDOe¬AD÷1545674400¬ADE÷1545674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷pz3nJjkH¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷MaQF1OJq¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷tG9hkXw2¬AD÷1545762600¬ADE÷1545762600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷jZUJ0rZk¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷UPTNa2ld¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~
3
1544988044
5
Segítség: Ez a(z) Izraeli Kupa 2018/2019 eredményeinek oldala a Kosárlabda/Izrael szekcióban. Izraeli Kupa 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, Izraeli Kupa 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Izraeli Kupa 2018/2019 eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). Izraeli Kupa 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!