NBL 2021 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+
NBL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ÚJ-ZÉLAND: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Új-Zéland¬ZC÷QiRCfgEF¬ZD÷p¬ZE÷EFAsEUAa¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/uj-zeland/nbl/¬ZX÷02Új-Zéland 009Zéland0000000000001000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Új-Zéland¬~AA÷KzhNlZZK¬AD÷1619249400¬ADE÷1619249400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otago Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTA¬AE÷Otago Nuggets¬JA÷SlvqTGo9¬WU÷otago-nuggets¬GRA÷0¬OA÷nqoFSRWH-8IAAF32N.png¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬JB÷dOrmSz1F¬WV÷wellington-saints¬GRB÷0¬OB÷h2B2Rg8k-2XaLk5h6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bRjRmgkR¬AD÷1619335800¬ADE÷1619335800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEL¬AF÷Auckland Huskies¬JB÷UyseQEVR¬WV÷auckland-huskies¬GRB÷0¬OB÷OEKi0SCN-xMOejiXf.png¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷zFsiRfGL¬WU÷franklin-bulls¬GRA÷0¬OA÷QNSnAjiT-QZjK7aB9.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G6wgqDcr¬AD÷1619402400¬ADE÷1619402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷biXQKhgk¬WV÷southland-sharks¬GRB÷0¬OB÷MXikVZA6-n99EENHT.png¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷4UXMLYwq¬WU÷nelson-giants¬GRA÷0¬OA÷KxoC9X7k-URB6GqmH.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U9scrXCl¬AD÷1619681400¬ADE÷1619681400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Taranaki Mountainairs¬JB÷6HzZIWN1¬WV÷taranaki-mountainairs¬GRB÷0¬OB÷dfLzK3kC-EslcWIug.png¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬JA÷xrWUJC8e¬WU÷southland-sharks¬GRA÷0¬OA÷MXikVZA6-n99EENHT.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jPV5tBs1¬AD÷1619767800¬ADE÷1619767800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auckland Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷84DQOMBK¬WV÷manawatu-jets¬GRB÷0¬OB÷ObgWz3VH-MZF0cdfF.png¬WM÷DEL¬AE÷Auckland Huskies¬JA÷EsEMP2dE¬WU÷auckland-huskies¬GRA÷0¬OA÷OEKi0SCN-xMOejiXf.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYW1siSf¬AD÷1619767800¬ADE÷1619767800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷0vAIQrs8¬WV÷canterbury-rams¬GRB÷0¬OB÷6gqFO26k-UsruGfU7.png¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷p8ZxIjw8¬WU÷wellington-saints¬GRA÷0¬OA÷h2B2Rg8k-2XaLk5h6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OjqDvkCD¬AD÷1619854200¬ADE÷1619854200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷jic4Hv4f¬WV÷manawatu-jets¬GRB÷0¬OB÷ObgWz3VH-MZF0cdfF.png¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷dUc0IKll¬WU÷franklin-bulls¬GRA÷0¬OA÷QNSnAjiT-QZjK7aB9.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0p9uVd7¬AD÷1619854200¬ADE÷1619854200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otago Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Taranaki Mountainairs¬JB÷IwadJ0Zs¬WV÷taranaki-mountainairs¬GRB÷0¬OB÷dfLzK3kC-EslcWIug.png¬WM÷OTA¬AE÷Otago Nuggets¬JA÷neCUNtRQ¬WU÷otago-nuggets¬GRA÷0¬OA÷nqoFSRWH-8IAAF32N.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QeNe3YlE¬AD÷1619924400¬ADE÷1619924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷bH0CFIY6¬WV÷canterbury-rams¬GRB÷0¬OB÷6gqFO26k-UsruGfU7.png¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷4f18GbJ0¬WU÷bay-hawks¬GRA÷0¬OA÷8E7Axm96-Mc6ROylj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaRa2h4K¬AD÷1620286200¬ADE÷1620286200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taranaki Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Franklin Bulls¬JB÷QNhbwMQD¬WV÷franklin-bulls¬GRB÷0¬OB÷QNSnAjiT-QZjK7aB9.png¬WM÷TAR¬AE÷Taranaki Mountainairs¬JA÷x8aGExlD¬WU÷taranaki-mountainairs¬GRA÷0¬OA÷dfLzK3kC-EslcWIug.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVCVdWRs¬AD÷1620372600¬ADE÷1620372600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷E1dyWwJm¬WV÷manawatu-jets¬GRB÷0¬OB÷ObgWz3VH-MZF0cdfF.png¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬JA÷KvcXWJ3s¬WU÷canterbury-rams¬GRA÷0¬OA÷6gqFO26k-UsruGfU7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YLQ31CJQ¬AD÷1620372600¬ADE÷1620372600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷byi6y0eQ¬WV÷southland-sharks¬GRB÷0¬OB÷MXikVZA6-n99EENHT.png¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷4Ei2xttK¬WU÷wellington-saints¬GRA÷0¬OA÷h2B2Rg8k-2XaLk5h6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJ5rfUB0¬AD÷1620459000¬ADE÷1620459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷KKE2ZCPu¬WV÷southland-sharks¬GRB÷0¬OB÷MXikVZA6-n99EENHT.png¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷8r2eRFXI¬WU÷bay-hawks¬GRA÷0¬OA÷8E7Axm96-Mc6ROylj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h67zdjsl¬AD÷1620459000¬ADE÷1620459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEL¬AF÷Nelson Giants¬JB÷MRaqUHm0¬WV÷nelson-giants¬GRB÷0¬OB÷KxoC9X7k-URB6GqmH.png¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷hheuVcYg¬WU÷franklin-bulls¬GRA÷0¬OA÷QNSnAjiT-QZjK7aB9.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wd6veAdf¬AD÷1620459000¬ADE÷1620459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otago Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷fubiSeIC¬WV÷manawatu-jets¬GRB÷0¬OB÷ObgWz3VH-MZF0cdfF.png¬WM÷OTA¬AE÷Otago Nuggets¬JA÷0IbmTy36¬WU÷otago-nuggets¬GRA÷0¬OA÷nqoFSRWH-8IAAF32N.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
90
Hirdetés
Hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Hirdetés
Hirdetés
Segítség: Ez a(z) NBL 2021 eredményeinek oldala a Kosárlabda/Új-Zéland szekcióban. NBL 2021 livescore, részeredmények és végeredmények, NBL 2021 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) NBL 2021 eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). NBL 2021 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup