NBA G League 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Kosárlabda »USA » NBA G League » 2018/2019

results
3
1540324786
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarlabda/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MRncGySq¬AD÷1541199600¬ADE÷1541199600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷QawJ5Wuq¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷4jxN4jek¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷j1i1Fesj¬AD÷1541199600¬ADE÷1541199600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷nFRR3AAe¬WU÷maine-red-claws¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷0IVV2UP1¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷Uij5EFdd¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷ELJDRD22¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷hCIHQXH8¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷WdUmwaZd¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷AmDMPiXE¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷lvCQOBnL¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷rXXixJl3¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷r1BUNV1R¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷44HeJkAr¬WV÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷xfXeyw49¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷nT60I9Pl¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷CUN¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷QJ54HTve¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷GpWazcJF¬AD÷1541210400¬ADE÷1541210400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷fgA8Gmf1¬WU÷stockton-kings¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷Yq9CF797¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷WfkUIUmr¬AD÷1541268000¬ADE÷1541268000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷zkmevin8¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷lhiawB1E¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷AolYHl3l¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSA¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷rFj3xVGK¬WU÷capital-city-go-go¬WN÷CUN¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷M5k7ykWQ¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷48mxH8If¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷4QhWVSgl¬WV÷lakeland-magic¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷QZgSW8vr¬WU÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷IBitGSX0¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷bmhzVn9f¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷CjdvU6O0¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷0zsoFnm7¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷fFoqTQw7¬WU÷long-island-nets¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷Y5pmSpgD¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷vRukE62D¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷0CxZkloK¬WV÷texas-legends¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷MLwVjUVD¬WU÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷6XTWxjuE¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷rySwk80Q¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷ITI5pS8s¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷pOSzxAfK¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷CjI9qnOm¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷jsHDr6wf¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷4897WmIs¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷tW9Qu4NC¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷fZDUvOxJ¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷SnIuyU9Q¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷8IBIsQh0¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷n9AMtp86¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷bV8BV7Xm¬AD÷1541296800¬ADE÷1541296800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷dvhD37FJ¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷zVjH2RUP¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷xM7FURnf¬AD÷1541354400¬ADE÷1541354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷hOhrbows¬WU÷maine-red-claws¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷WEinc5hm¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷fc2KTo20¬AD÷1541372400¬ADE÷1541372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷EwsidP7g¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷StoeeqNa¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷Ym1OS5H6¬AD÷1541464200¬ADE÷1541464200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷M3paf3x6¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷0fq3gNiC¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷SA0SRPWC¬AD÷1541473200¬ADE÷1541473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷IVw8hs7I¬WU÷stockton-kings¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷fe1yyFyo¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~
3
1540324786
648
Segítség: Ez a(z) NBA G League 2018/2019 eredményeinek oldala a Kosárlabda/USA szekcióban. NBA G League 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, NBA G League 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) NBA G League 2018/2019 eredményei mellett több mint 150 kosárlabda versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 30 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). NBA G League 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.