Ekstraklasa 2019/2020 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Lengyelország

results
1
1560783913
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa¬ZEE÷lrMHUHDc¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷v5p2SRke¬ZD÷p¬ZE÷GjN2U5lf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0000000000187000Ekstraklasa 011aklasa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷IiHkFxYK¬AD÷1563552000¬ADE÷1563552000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬JA÷bmhGGkI8¬WU÷arka-gdynia¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬JB÷tCsLF9XE¬WV÷jagiellonia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fgQY4hAD¬AD÷1563561000¬ADE÷1563561000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LKS Lodz¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷OjDVLpfl¬WU÷lks-lodz¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬JB÷IDCZK49f¬WV÷lechia-gdansk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8xOM7fQf¬AD÷1563627600¬ADE÷1563627600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakow¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakow¬JA÷IDj45P97¬WU÷rakow-czestochowa¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬JB÷KIUnU8n8¬WV÷korona-kielce¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTMQ6Eu1¬AD÷1563636600¬ADE÷1563636600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Krakow¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow¬JA÷b9TjTS1E¬WU÷wisla-krakow¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷SrYfSnHK¬WV÷slask-wroclaw¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SQ6P8zBl¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬JA÷Ammd7oue¬WU÷piast-gliwice¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬JB÷4An065f1¬WV÷lech-poznan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WfLgEdmR¬AD÷1563714000¬ADE÷1563714000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷lxoTDm2R¬WV÷cracovia-krakow¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬JA÷fFoPETnL¬WU÷zaglebie-lubin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lz8L9Ger¬AD÷1563723000¬ADE÷1563723000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬JA÷joXf97Ar¬WU÷legia-warszawa¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷Wdlh8RPl¬WV÷pogon-szczecin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tjMU5Yf7¬AD÷1563811200¬ADE÷1563811200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wisla Plock¬JA÷6ZWbR6WQ¬WU÷plock¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Zabrze¬JB÷CG9RMQvr¬WV÷gornik-zabrze¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YNRpC9Ht¬AD÷1564156800¬ADE÷1564156800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Zabrze¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Zabrze¬JA÷hW4nI2gD¬WU÷gornik-zabrze¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬JB÷6ZhUtnWD¬WV÷zaglebie-lubin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OCKc971a¬AD÷1564165800¬ADE÷1564165800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬JA÷xxnCYNwf¬WU÷lech-poznan¬WN÷PLO¬AF÷Wisla Plock¬JB÷K0yHXsg0¬WV÷plock¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80M965oI¬AD÷1564241400¬ADE÷1564241400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬JB÷v58sl3ws¬WV÷piast-gliwice¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬JA÷MPLFhqVP¬WU÷slask-wroclaw¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2cWlBTWn¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jagiellonia¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬JA÷KxcYu6oK¬WU÷jagiellonia¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷21nwuQ0Q¬WV÷rakow-czestochowa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tlVhAmng¬AD÷1564318800¬ADE÷1564318800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korona Kielce¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬JA÷4AY4zp9s¬WU÷korona-kielce¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬JB÷bom8Z3Om¬WV÷legia-warszawa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷db4HTymE¬AD÷1564327800¬ADE÷1564327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cracovia¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬JA÷d4BwKOO0¬WU÷cracovia-krakow¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷Eu6rJrv7¬WV÷lks-lodz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zmO18RG5¬AD÷1564327800¬ADE÷1564327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Gdansk¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk¬JA÷Y3uLW186¬WU÷lechia-gdansk¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Krakow¬JB÷SQvPVLNC¬WV÷wisla-krakow¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1560783913
240
Settings
Segítség: Ez a(z) Ekstraklasa 2019/2020 eredményeinek oldala a Foci/Lengyelország szekcióban. Ekstraklasa 2019/2020 livescore, részeredmények és végeredmények, Ekstraklasa 2019/2020 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Ekstraklasa 2019/2020 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Ekstraklasa 2019/2020 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!