Lengyel Kupa eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+

Foci Lengyelország

Lengyel Kupa
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/lengyelorszag/lengyel-kupa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0070000000001000Lengyel Kupa012l Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷bRfx0fnF¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nysa¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061936¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬JB÷xEx29Cvl¬WV÷leczna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷NYS¬AE÷Nysa¬JA÷riwbAhPs¬WU÷polonia-nysa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷MHRTpe8M¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061927¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬JB÷WpJHpE5q¬WV÷pogon-siedlce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷E5WkkfcS¬WU÷orleta-radzyn¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷6DNb2M6t¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podhale Nowy Targ¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061618¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷EPxY4e3k¬WV÷pogon-szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷POD¬AE÷Podhale Nowy Targ¬JA÷zZwU5ylq¬WU÷podhale-nowy-targ¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷z7UEbv65¬AD÷1598380200¬ADE÷1598380200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sandecja¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598386654¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷WrI5JfIr¬WV÷rakow-czestochowa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sandecja¬JA÷fNQwOzAR¬WU÷sandecja¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4nMVfd5U¬AD÷1598187600¬ADE÷1598187600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bytovia Bytow¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598194178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYT¬AE÷Bytovia Bytow¬JA÷dOOEyfvR¬WU÷bytovia-bytow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬JB÷IXPAxzPK¬WV÷nieciecza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷rXghCcz5¬AD÷1598179200¬ADE÷1598179200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polkowice¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598185888¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARK¬AF÷Arka Gdynia¬JB÷KtWJXpwg¬WV÷arka-gdynia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬WM÷POL¬AE÷Polkowice¬JA÷6wSFYQNn¬WU÷polkowice¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UTTIcbLB¬AD÷1598118300¬ADE÷1598118300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stomil Olsztyn¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598124993¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAS¬AF÷GKS Jastrzebie¬JB÷4dGDHYne¬WV÷gks-jastrzebie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷OLS¬AE÷Stomil Olsztyn¬JA÷Q5H9IEXl¬WU÷stomil-olsztyn¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0pYWsA5T¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598111505¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan 2¬JB÷U1M3mcDh¬WV÷lech-poznan¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷zuNalwbn¬WU÷ol-grudziadz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷4nr1Ay5H¬AD÷1598099400¬ADE÷1598099400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Radomiak Radom¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598106102¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷0KXZT2xI¬WV÷legnica¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RAD¬AE÷Radomiak Radom¬JA÷MTYVUrNB¬WU÷radomiak-radom¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷z7jpEJ5h¬AD÷1598090400¬ADE÷1598090400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598097348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Katowice¬JB÷8pH0Sk1D¬WV÷katowice¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷zXIhUBW0¬WU÷garbarnia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷QeNRexjO¬AD÷1598031000¬ADE÷1598031000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598038084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELB¬AF÷Elblag¬JB÷OAQ6wG9E¬WV÷elblag¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷QP73vdf8¬WU÷chojniczanka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xbg3liC9¬AD÷1597847400¬ADE÷1597847400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Wola¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597853939¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬JB÷AR8N5iJt¬WV÷lechia-gdansk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷WOL¬AE÷S. Wola¬JA÷Y1ofNJlE¬WU÷s-wola¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vuy600yg¬AD÷1597602600¬ADE÷1597602600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷LKS Lodz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597612089¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷EqTRQxQ8¬WV÷slask-wroclaw¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷zgUNRIA2¬WU÷lks-lodz¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷44yX62bP¬AD÷1597591800¬ADE÷1597591800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chrobry Glogow¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597601495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow¬JA÷4jmbBcQL¬WU÷chrobry-glogow¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷rsn2AHuS¬WV÷cracovia-krakow¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷l2ODsGqr¬AD÷1597586400¬ADE÷1597586400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597596314¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷KjZ0XlHH¬WV÷warta¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷QTZdYU1B¬WU÷blekitni-stargard¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/lengyelorszag/lengyel-kupa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0070000000001000Lengyel Kupa012l Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷4MW23GNl¬AD÷1603987200¬ADE÷1603987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬JB÷z1duNwWr¬WV÷zaglebie-lubin¬GRB÷0¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬JA÷vsFCv61G¬WU÷podbeskidzie¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷n5YUHfLp¬AD÷1604057400¬ADE÷1604057400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷I7f7B7XT¬WU÷garbarnia¬GRA÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬JB÷KGtZ6Ruo¬WV÷chojniczanka¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rDV62zwe¬AD÷1604073600¬ADE÷1604073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬JB÷8EfmLH0e¬WV÷korona-kielce¬GRB÷0¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬JA÷UNeqMcok¬WU÷arka-gdynia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷AoIa4d8r¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostroda¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷pKF8unnA¬WV÷warta¬GRB÷0¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬JA÷6TG4tSW3¬WU÷sokol-ostroda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷WYB1OHaE¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Zabrze¬JB÷QXZKZGFl¬WV÷gornik-zabrze¬GRB÷0¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷nsyHzc0r¬WU÷ostrowiec¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QeXYGEzi¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷nNYKUUXi¬WV÷rakow-czestochowa¬GRB÷0¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬JA÷8WZGVAIo¬WU÷nieciecza¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷hrDcPcp8¬AD÷1604084400¬ADE÷1604084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widzew Lodz¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬JB÷GblkuwhR¬WV÷legia-warszawa¬GRB÷0¬WM÷WID¬AE÷Widzew Lodz¬JA÷x8kotJxL¬WU÷widzew-lodz¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷jc5RM4O9¬AD÷1604142000¬ADE÷1604142000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Janikowo¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷p0PEJ4Pj¬WV÷lks-lodz¬GRB÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unia Janikowo¬JA÷WdLAKpAp¬WU÷unia-janikowo¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷4t3FP6vi¬AD÷1604143800¬ADE÷1604143800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷fmxTS824¬WV÷cracovia-krakow¬GRB÷0¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬JA÷tpYOTlmb¬WU÷swit-skolwin¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QyLB1fh1¬AD÷1604154600¬ADE÷1604154600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬JB÷GvbeJeV7¬WV÷lechia-gdansk¬GRB÷0¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷xlaiKyG1¬WU÷ol-grudziadz¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷YLfWLOwG¬AD÷1604160000¬ADE÷1604160000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Siedlce¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷xfC0s8Hc¬WV÷radomiak-radom¬GRB÷0¬WM÷SIE¬AE÷Pogon Siedlce¬JA÷b3Ddrl2i¬WU÷pogon-siedlce¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷lA66NyFK¬AD÷1604165400¬ADE÷1604165400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬JB÷YcwTXfp1¬WV÷piast-gliwice¬GRB÷0¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷KfZOYzVf¬WU÷stal-mielec¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷rX1JOQgc¬AD÷1604343600¬ADE÷1604343600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pruszkow¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬JB÷S0zyRnXG¬WV÷lech-poznan¬GRB÷0¬WM÷PRU¬AE÷Pruszkow¬JA÷lAyXRSHA¬WU÷pruszkow¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷xf1NNp93¬AD÷1604403000¬ADE÷1604403000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sleza Wroclaw¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬JB÷EHYrPQ1T¬WV÷leczna¬GRB÷0¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw¬JA÷zRZvQ6nN¬WU÷sleza-wroclaw¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷S05AMeUQ¬AD÷1604419200¬ADE÷1604419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock¬ER÷1/16 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷6ByyWYED¬WV÷pogon-szczecin¬GRB÷0¬WM÷PLO¬AE÷Wisla Plock¬JA÷SKxXWEa7¬WU÷wisla-plock¬GRA÷0¬AN÷n¬~
16
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) Lengyel Kupa eredményeinek oldala a Foci/Lengyelország szekcióban. Lengyel Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, Lengyel Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Lengyel Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Lengyel Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup