Highland League 2020/2021 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+

Foci Skócia

Highland League
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKÓCIA: Highland League¬ZEE÷YmOaxiVF¬ZB÷199¬ZY÷Skócia¬ZC÷v9W6NS8U¬ZD÷c¬ZE÷tOkst28A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷199_YmOaxiVF¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/skocia/highland-league/¬ZX÷00Skócia 006Skócia0050000000001000Highland Lea015League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skócia¬~AA÷8za80VFe¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷IN8PcRyr¬WU÷clachnacuddin¬GRA÷0¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬JB÷dE7Tdoil¬WV÷huntly¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷Mw3CakV1¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Deveronvale¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷jy7Xe56f¬WU÷deveronvale¬GRA÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷2BAyePL0¬WV÷buckie-thistle¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷OrseOY72¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷dY9ufqy7¬WU÷forres-mechanics¬GRA÷0¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬JB÷zP8qg3jD¬WV÷inverurie-loco-works¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷2ZuaNhN8¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fort William¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷Ov2RHnTD¬WU÷fort-william¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷2V0VG6rK¬WV÷formartine-utd¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷W8p3MCxF¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fraserburgh¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬JA÷dh0ZFQcQ¬WU÷fraserburgh¬GRA÷0¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬JB÷YDi1Bp6s¬WV÷turriff-united¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷Aaq7LWiL¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nairn County¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷Szi5A4Lm¬WU÷nairn-county¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷6Rk99Ozf¬WV÷brora-rangers¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷hOYBKj7R¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷EikD8rj0¬WU÷strathspey-thistle¬GRA÷0¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷hrlH7256¬WV÷lossiemouth¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷ERvwGAFr¬AD÷1604156400¬ADE÷1604156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wick Academy¬ER÷3. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬JA÷n5mL6MKC¬WU÷wick-academy¬GRA÷0¬WN÷KEI¬AF÷Keith¬JB÷08iP5tzJ¬WV÷keith¬GRB÷0¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~
8
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) Highland League 2020/2021 eredményeinek oldala a Foci/Skócia szekcióban. Highland League 2020/2021 livescore, részeredmények és végeredmények, Highland League 2020/2021 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Highland League 2020/2021 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). Highland League 2020/2021 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup