FA Kupa eredmények, meccsek állása, végeredmények

Foci Skócia

Skót Kupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SKÓCIA: Skót Kupa¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skócia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/skocia/skot-kupa/¬ZX÷00Skócia 006Skócia0090000000001000Skót Kupa 009t Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skócia¬~AA÷d8HrNON3¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501428¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷h4UXwaij¬WU÷albion-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷WfTywJ6d¬WV÷fort-william¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷dfxA8P8A¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annan¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬JA÷hMN3zQpb¬WU÷annan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬JB÷WCM7Zq04¬WV÷brechin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷2LKCsaJB¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571499955¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷ruEKiHUO¬WV÷brora-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷4lFGhcFI¬WU÷clachnacuddin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷nwzh01Gj¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷Kdsom3U3¬WU÷cowdenbeath¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Broxburn Athletic¬JB÷bmtknNqA¬WV÷broxburn-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷2oIvO48c¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷lxZ1qLTS¬WU÷east-kilbride¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷AuuTvuxp¬WV÷gretna-2008¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷GfqM5NhT¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgin¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500989¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷Wz1jRL7p¬WU÷elgin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬JB÷ARafQuNj¬WV÷berwick¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷x4pI63wN¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬JA÷M1FKWspN¬WU÷formartine-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷0hEOV1aT¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷2Xx695g4¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lochee United¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Lochee United¬JA÷dfUfxnGo¬WU÷lochee-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷zoTby6Vi¬WV÷bsc-glasgow¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷8nyl1s1p¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷CWwwkPai¬WU÷rothes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬JB÷QZsslqFc¬WV÷inverurie-loco-works¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷l0yKOsdF¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷buQoXQWK¬WU÷spartans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷xWOkWpnR¬WV÷queen-s-park¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷SEpgC79o¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷42MSYC9g¬WU÷stirling¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬JB÷rgLWXWOa¬WV÷strathspey-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷Otv2Aovb¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571498372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷YsEqVU8I¬WU÷auchinleck-talbot¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷ritDD2wo¬WV÷cove-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷lrEzPpgi¬AD÷1571423400¬ADE÷1571423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571430130¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷fFZcp1EM¬WV÷banks-o-dee¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷GOzfosaG¬WU÷edinburgh-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷65qcBROi¬AD÷1571421900¬ADE÷1571421900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571428452¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷CSPzXjv6¬WU÷bonnyrigg-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷jJOvWAgC¬WV÷buckie-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~~
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKÓCIA: Skót Kupa¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skócia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/skocia/skot-kupa/¬ZX÷00Skócia 006Skócia0090000000001000Skót Kupa 009t Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skócia¬~AA÷fueD7qOG¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Penicuik¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penicuik¬JA÷QZLBY3FA¬WU÷penicuik¬WN÷STE¬AF÷Stenhousemuir¬JB÷vwQFXNUG¬WV÷stenhousemuir¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬~AA÷zaGnMrwA¬AD÷1571580000¬ADE÷1571580000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling University¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷KAMJ12qc¬WU÷stirling-university¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷b1LN0Mb3¬WV÷linlithgow-rose¬AM÷Döntetlen esetén újrajátszás következik.¬AN÷n¬~AA÷CjfZvoMl¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brechin¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷d08Ne8jA¬WV÷annan¬WM÷BRE¬AE÷Brechin¬JA÷jN7RfS5G¬WU÷brechin¬AM÷Az első forduló eredménye: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷8ImrwPj1¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷0dc1lQrp¬WV÷lochee-united¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬JA÷UV15mpbj¬WU÷bsc-glasgow¬AM÷Az első forduló eredménye: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷0QkT0Sr8¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort William¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALB¬AF÷Albion Rovers¬JB÷YaheA753¬WV÷albion-rovers¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷SMia9RK9¬WU÷fort-william¬AM÷Az első forduló eredménye: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷G0Oehed5¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷ptNIFNbt¬WV÷formartine-utd¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷v3MMEsEn¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Az első forduló eredménye: 2-2.¬AN÷n¬~~
6
Beállítások
Segítség: Ez a(z) FA Kupa eredményeinek oldala a Foci/Skócia szekcióban. FA Kupa livescore, részeredmények és végeredmények, FA Kupa eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) FA Kupa eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). FA Kupa eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!