USL Championship 2020 eredmények, meccsek állása, végeredmények

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Foci USA

USL Championship
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IBNd4qct¬AD÷1596940200¬ADE÷1596940200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596947459¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷29e2hBmt¬WU÷phoenix-rising¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷QmKdXRHU¬WV÷new-mexico¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GUaBCHfM¬AD÷1596940200¬ADE÷1596940200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596947209¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷8QhD6S7M¬WV÷tacoma-defiance¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷UZg978hG¬WU÷reno-1868¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷O23B1D6I¬AD÷1596938400¬ADE÷1596938400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596945602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷84VVS8WL¬WV÷sacramento-republic¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷EsWRTlHF¬WU÷portland¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rH13EwQ9¬AD÷1596936600¬ADE÷1596936600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596943888¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷SnicAA8c¬WV÷colorado-springs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷U1YgBjgi¬WU÷el-paso-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷UDcaFJA3¬AD÷1596934800¬ADE÷1596934800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596942118¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷GbpCn7Gj¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷x8o8mm1p¬WU÷austin-bold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷QeezTl8B¬AD÷1596931200¬ADE÷1596931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596938554¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷zwAGL5dO¬WU÷louisville-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷tGACMosI¬WV÷indy-eleven¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷O0Y4L7ci¬AD÷1596931200¬ADE÷1596931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596938619¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷CbeUpsh7¬WV÷san-antonio-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷IydQoNx1¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷dtH8ByAS¬AD÷1596931200¬ADE÷1596931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596938605¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷v9qq16Vq¬WV÷fc-tulsa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷2mhH5nNS¬WU÷st-louis-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷nHvrRiJU¬AD÷1596929400¬ADE÷1596929400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596936652¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷rRoCeOnq¬WV÷atlanta-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷jZgp04vS¬WU÷birmingham-legion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷SYIQ7lTi¬AD÷1596927600¬ADE÷1596927600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596934763¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷48MfqUG2¬WV÷charleston¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷j5YCKpv2¬WU÷charlotte-independence¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷YHU0pbPj¬AD÷1596927600¬ADE÷1596927600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596935028¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2¬JB÷vHVnBQh6¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷pfWrC6w0¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷xv17DcuG¬AD÷1596920400¬ADE÷1596920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596928053¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷00k58lwA¬WV÷north-carolina-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷M9j19UN3¬WU÷memphis-901¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷8v78yMfE¬AD÷1596841200¬ADE÷1596841200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596848566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷fLFAcv8k¬WU÷miami-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷lrFEdbNe¬WV÷tampa-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~
93
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷buhU8gP5¬AD÷1596940200¬ADE÷1596940200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Lights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷Kn3JPvQk¬WU÷las-vegas-lights¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷E92NObud¬WV÷san-diego-loyal¬~AA÷McZxJIVF¬AD÷1597015800¬ADE÷1597015800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷jyZYZUn4¬WV÷hartford-athletic¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 2¬JA÷pbYxZl2A¬WU÷philadelphia¬AM÷Biztonsági okokból elhalasztva.¬~AA÷t8XxOefT¬AD÷1597273200¬ADE÷1597273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷ABMQP1WP¬WU÷charlotte-independence¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷tf9hLLvs¬WV÷birmingham-legion¬AN÷n¬~AA÷GYHbmNo8¬AD÷1597273200¬ADE÷1597273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷UaRovHI1¬WV÷loudoun-united¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls 2¬JA÷zwSsuc3e¬WU÷new-york-red-bulls¬AN÷n¬~AA÷IDONcCTf¬AD÷1597275000¬ADE÷1597275000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷04mXB8RB¬WU÷atlanta-united¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷venyBStI¬WV÷tampa-bay¬AN÷n¬~AA÷bk3z7eIq¬AD÷1597276800¬ADE÷1597276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tulsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCT¬AE÷FC Tulsa¬JA÷YVrm0Qpj¬WU÷fc-tulsa¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷CMsiap0d¬WV÷san-antonio-fc¬AN÷n¬~AA÷WGSRdWr1¬AD÷1597276800¬ADE÷1597276800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷YHouAndO¬WU÷louisville-city¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Kansas City 2¬JB÷phkq96BU¬WV÷sporting-kansas-city¬AN÷n¬~AA÷xbcuiwHn¬AD÷1597284000¬ADE÷1597284000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷Wb2e6NG7¬WU÷san-diego-loyal¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC¬JB÷p2jwV6g8¬WV÷orange-county-sc¬AN÷n¬~AA÷4M6rFFTl¬AD÷1597285800¬ADE÷1597285800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Lights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷b5pZ17c2¬WU÷las-vegas-lights¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷EyLEAa12¬WV÷tacoma-defiance¬AN÷n¬~AA÷4ndeIFFo¬AD÷1597285800¬ADE÷1597285800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷YwgMojzH¬WU÷reno-1868¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷S0hQpAkN¬WV÷sacramento-republic¬AN÷n¬~AA÷8f934JGM¬AD÷1597525200¬ADE÷1597525200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico¬JA÷U1SVMNiI¬WU÷new-mexico¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷OORZLs7O¬WV÷colorado-springs¬AN÷n¬~AA÷hC2v6FXk¬AD÷1597532400¬ADE÷1597532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷vTVYNTxc¬WU÷charlotte-independence¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷IJUxNmh3¬WV÷memphis-901¬AN÷n¬~AA÷4UQZfADD¬AD÷1597532400¬ADE÷1597532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic¬JA÷UwUdSTBh¬WU÷hartford-athletic¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2¬JB÷8US0RmRb¬WV÷new-york-red-bulls¬AN÷n¬~AA÷nwb5LQ94¬AD÷1597532400¬ADE÷1597532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷6gOyBWqn¬WU÷indy-eleven¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷0GNuAjah¬WV÷pittsburgh¬AN÷n¬~AA÷6F6r5Znd¬AD÷1597532400¬ADE÷1597532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷CtUtM779¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷QqYpLRMF¬WV÷birmingham-legion¬AN÷n¬~AA÷QwSVejb7¬AD÷1597536000¬ADE÷1597536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷04PhT9dn¬WV÷atlanta-united¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷MDQlUkst¬WU÷charleston¬AN÷n¬~AA÷4EhAKpPA¬AD÷1597536000¬ADE÷1597536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷EJRq9AEb¬WV÷loudoun-united¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷8tRm8UT4¬WU÷louisville-city¬AN÷n¬~AA÷8KpRTIPd¬AD÷1597536000¬ADE÷1597536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷bcWhJ5iS¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷K6XlKoxM¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷YJJA88gl¬AD÷1597536000¬ADE÷1597536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷UJFUWOLR¬WU÷st-louis-fc¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Kansas City 2¬JB÷6u7dSrUr¬WV÷sporting-kansas-city¬AN÷n¬~AA÷hGx4Y8wP¬AD÷1597539600¬ADE÷1597539600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷n722sN35¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷tU16tsJB¬WV÷austin-bold¬AN÷n¬~AA÷nBqVSxu3¬AD÷1597543200¬ADE÷1597543200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷jkOKEPaq¬WU÷orange-county-sc¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷UuNODqFk¬WV÷las-vegas-lights¬AN÷n¬~AA÷4MWAJgjE¬AD÷1597543200¬ADE÷1597543200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Monarchs¬JA÷2iS4Q7t5¬WU÷real-monarchs¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷GfW8PReB¬WV÷el-paso-locomotive¬AN÷n¬~AA÷GplZRdf9¬AD÷1597545000¬ADE÷1597545000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷O2MSC3Ue¬WU÷phoenix-rising¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷zwQWBNq2¬WV÷san-diego-loyal¬AN÷n¬~AA÷fymwRG9F¬AD÷1597545000¬ADE÷1597545000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷ltEEz7M2¬WU÷reno-1868¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷SWCIZQy9¬WV÷portland¬AN÷n¬~AA÷zZ079lvr¬AD÷1597546800¬ADE÷1597546800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷d6HMYpiF¬WU÷sacramento-republic¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷zcGQX46L¬WV÷tacoma-defiance¬AN÷n¬~~
186
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
hirdetés
Segítség: Ez a(z) USL Championship 2020 eredményeinek oldala a Foci/USA szekcióban. USL Championship 2020 livescore, részeredmények és végeredmények, USL Championship 2020 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) USL Championship 2020 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). USL Championship 2020 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!