USL League Two 2021 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+
USL League Two
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dQf1ThiI¬ZD÷c¬ZE÷0C24IPEo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/usa/usl-league-two/¬OAJ÷zTYs6ujd-QPV3jUho.png¬ZX÷00USA 003......0030000000001000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AgOn1aIu¬AD÷1623888000¬ADE÷1623888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AHFC Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHF¬AE÷AHFC Royals¬JA÷4IH4Kli6¬WU÷ahfc-royals¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷bai6UOS0-YNW4FG9I.png¬WN÷CRO¬AF÷Corpus Christi FC¬JB÷r9G8J86C¬WV÷corpus-christi-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬OB÷vJAHqgkC-pAYlhFyM.png¬~AA÷6cFJ1Big¬AD÷1623888000¬ADE÷1623888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬JA÷jeVoFgFQ¬WU÷charlotte-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷ELAFtx86-2i6qWkBM.png¬WN÷ASH¬AF÷Asheville City¬JB÷SGMDADNs¬WV÷asheville-city¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷KjHhn8Rq-IyGTirKd.png¬~AA÷fsQbbc2b¬AD÷1623888000¬ADE÷1623888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Euro New York¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷U19¬AE÷Euro New York¬JA÷AyzWNNcb¬WU÷euro-new-york¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷vweqYmgT-GbxnDWr1.png¬WN÷KUF¬AF÷Morris Elite¬JB÷lSYZMsD4¬WV÷morris-elite¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷lr31XwWH-CQsVPUVE.png¬~AA÷j9J7dyXA¬AD÷1623888000¬ADE÷1623888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Menace¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷U5WoKucN¬WU÷menace¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬OA÷2aH4XS96-84LBtAs5.png¬WN÷FC¬AF÷Wichita¬JB÷r9zjJaCT¬WV÷fc-wichita¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷bF1F8dUH-nmYPG5SL.png¬~AA÷CIK3cHH4¬AD÷1623888000¬ADE÷1623888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Scott Gallagher¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. Louis Scott Gallagher¬JA÷dhYwM1SA¬WU÷st-louis-scott-gallagher¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷xjho6ljT-hbdBMXso.png¬WN÷KAW¬AF÷Kaw Valley¬JB÷zqXsLLsH¬WV÷kaw-valley¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷vXFrOjne-65UT7P1s.png¬~AA÷4CBvcm6O¬AD÷1623886200¬ADE÷1623886200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls U23¬JA÷Q7GlOWis¬WU÷new-york-red-bulls¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷2PVHy386-SY1ZYPsI.png¬WN÷CED¬AF÷Cedar¬JB÷4bFhNj7m¬WV÷cedar-stars-rush¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷SUF9CojC-xUrFgWTK.png¬~AA÷r3Ard7LU¬AD÷1623886200¬ADE÷1623886200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1623913530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷bLEdMAMg¬WU÷westchester¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2adxvc96-0peLNqz7.png¬WN÷MOT¬AF÷Motown¬JB÷AeI0LUy0¬WV÷motown¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷S8zAUa7k-lEZpyamQ.png¬~AA÷zw7zbTjI¬AD÷1623886200¬ADE÷1623886200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Chester Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Chester Utd¬JA÷fPPIThUJ¬WU÷west-chester-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷UTtwIyUH-E1WEf7y6.png¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷YFOMSCqQ¬WV÷ocean-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Mmp4e8lC-EaPaqCcn.png¬~AA÷ENIRakM5¬AD÷1623884400¬ADE÷1623884400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Rock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rock¬JA÷f5ZO7B70¬WU÷black-rock¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷rXC0sboe-lO4a8WY5.png¬WN÷ACC¬AF÷AC Connecticut¬JB÷YeYS6VM6¬WV÷ac-connecticut¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷tpewiOU0-jcYyM7mQ.png¬~AA÷GjRfawmh¬AD÷1623884400¬ADE÷1623884400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo FC¬JA÷2BWNPqTo¬WU÷kalamazoo-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷QkmSJR96-ILXzIc6T.png¬WN÷FLI¬AF÷Flint City¬JB÷GEzSO3rh¬WV÷flint-city¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷p8RceAne-zT2F02Ql.png¬~AA÷0KEN0V6a¬AD÷1623884400¬ADE÷1623884400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RC New Jersey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RC¬AE÷RC New Jersey¬JA÷MwMH9Xxl¬WU÷real-central-new-jersey¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷OACVZoA6-6Nwi67Ab.png¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷0UKL8ihf¬WV÷reading¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷nPrmYlme-MRkTwKPm.png¬~AA÷MTRj0JXo¬AD÷1623884400¬ADE÷1623884400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bend Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kings Hammer¬JB÷l8rt10jo¬WV÷kings-hammer¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4Sx1uUCN-h2lkTLxJ.png¬WM÷DEL¬AE÷South Bend Lions¬JA÷CrLCISLI¬WU÷south-bend-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷OhFLNiCN-raRZyPYn.png¬~AA÷KCLKZb77¬AD÷1623882600¬ADE÷1623882600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷The Villages¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1622941774¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Weston¬JB÷80Rod5k5¬WV÷weston¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷WtouGlkC-z5SDQDwT.png¬WM÷THE¬AE÷The Villages¬JA÷dQNscoza¬WU÷the-villages¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬OA÷6BR7s086-xbAwTWuo.png¬~AA÷S6GF2ixm¬AD÷1623880800¬ADE÷1623880800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago United¬JA÷IsXwHFpE¬WU÷chicago-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷6aDvfDBN-lW6B8bnU.png¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Voyageurs¬JB÷dYVsGZaK¬WV÷green-bay-voyageurs¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷Orz0W67k-EkzxbQyr.png¬~AA÷dn8Wb9yC¬AD÷1623880800¬ADE÷1623880800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manhattan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island¬JB÷tMyy59iJ¬WV÷long-island¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷pr3JHr86-h6K3HRes.png¬WM÷SAL¬AE÷Manhattan¬JA÷SIXW5kxD¬WU÷manhattan¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Memz30lC-OffFFxI5.png¬~AA÷neaI3XMt¬AD÷1623801600¬ADE÷1623801600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tormenta II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Tormenta II¬JA÷jyuhgCh7¬WU÷south-georgia-tormenta¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷za5I0EAN-6PGTRAOf.png¬WN÷EAS¬AF÷East Atlanta¬JB÷URwdhW7D¬WV÷east-atlanta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷nRChbP6k-UeJhns5O.png¬~AA÷pnDj8DEP¬AD÷1623799800¬ADE÷1623799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bantams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYS¬AE÷Bantams¬JA÷pvxpeYNf¬WU÷south-carolina-united-bantams¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷htXJhVme-6sbUfl1d.png¬WN÷DEL¬AF÷Southern Soccer Academy¬JB÷dEulfhw1¬WV÷southern-soccer-academy-kings¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷02UG4cme-bBsYaAIt.png¬~AA÷zHVaoj7C¬AD÷1623799800¬ADE÷1623799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malaga City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malaga City¬JA÷YHqb4x18¬WU÷malaga-city¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷bHWq3ER0-tMuEPjm4.png¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷nLm23dGE¬WV÷western-pioneers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬OB÷OKZ4giRq-Ei9THQgk.png¬~AA÷WrP8qUyP¬AD÷1623798000¬ADE÷1623798000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wake FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake FC¬JA÷CQwxcfgr¬WU÷wake-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬OA÷dENigviC-MRq3ERin.png¬WN÷TRI¬AF÷Tri-Cities¬JB÷jHxtdE8l¬WV÷tri-cities¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬OB÷8n4i5riC-pWPT7xKn.png¬~
265
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dQf1ThiI¬ZD÷c¬ZE÷0C24IPEo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/foci/usa/usl-league-two/¬OAJ÷zTYs6ujd-QPV3jUho.png¬ZX÷00USA 003......0030000000001000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pWIBeenH¬AD÷1623972600¬ADE÷1623972600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peachtree City MOBA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. 2¬JB÷vuMLDwzi¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬OB÷0lnkGE5k-t2NqwJzm.png¬WM÷PEA¬AE÷Peachtree City MOBA¬JA÷0lNHEJKp¬WU÷peachtree-city-moba¬GRA÷0¬OA÷W4kNzTiT-fJ2prQvb.png¬AN÷n¬~AA÷4STwGMT0¬AD÷1624056300¬ADE÷1624056300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne¬JB÷YTLUIjYi¬WV÷fort-wayne¬GRB÷0¬OB÷QiIdEq7k-Q97SIt0s.png¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo FC¬JA÷fwNQJWIo¬WU÷kalamazoo-fc¬GRA÷0¬OA÷QkmSJR96-ILXzIc6T.png¬AN÷n¬~AA÷vBTkdSxS¬AD÷1624057200¬ADE÷1624057200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AC Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACC¬AE÷AC Connecticut¬JA÷GbnSP4pq¬WU÷ac-connecticut¬GRA÷0¬OA÷tpewiOU0-jcYyM7mQ.png¬WN÷SEA¬AF÷Seacoast Utd Phantoms¬JB÷fkoWOOak¬WV÷seacoast-united-phantoms¬GRB÷0¬OB÷OzM2If6k-2mxWIr39.png¬AN÷n¬~AA÷AVyZaAw3¬AD÷1624057200¬ADE÷1624057200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland County¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAY¬AF÷Dayton¬JB÷CrBbAPpd¬WV÷dayton¬GRB÷0¬OB÷vsFa4XiT-dEuxjvOk.png¬WM÷OAK¬AE÷Oakland County¬JA÷bu7fB5Vk¬WU÷oakland-county¬GRA÷0¬OA÷KnmnE6AN-4h6uxABd.png¬AN÷n¬~AA÷vXzpwmWk¬AD÷1624059000¬ADE÷1624059000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Mass Pioneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Rock¬JB÷0MICJTN9¬WV÷black-rock¬GRB÷0¬OB÷rXC0sboe-lO4a8WY5.png¬WM÷PIO¬AE÷Western Mass Pioneers¬JA÷2y09K983¬WU÷western-pioneers¬GRA÷0¬OA÷OKZ4giRq-Ei9THQgk.png¬AN÷n¬~AA÷bkTsFtq7¬AD÷1624060800¬ADE÷1624060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Menace¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷SjLYHAmb¬WU÷menace¬GRA÷0¬OA÷2aH4XS96-84LBtAs5.png¬WN÷FC¬AF÷Wichita¬JB÷tfPxHU24¬WV÷fc-wichita¬GRB÷0¬OB÷bF1F8dUH-nmYPG5SL.png¬AN÷n¬~AA÷INZmx7od¬AD÷1624060800¬ADE÷1624060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Round Rock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷YZGKH7hM¬WV÷houston-fc¬GRB÷0¬OB÷Wt3Bggle-Oj0KJdkH.png¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock¬JA÷fqIGImwG¬WU÷round-rock¬GRA÷0¬OA÷vHTpam7k-OSqNlemK.png¬AN÷n¬~AA÷WvwV0jOd¬AD÷1624060800¬ADE÷1624060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tormenta II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYS¬AF÷Bantams¬JB÷4I7jCoGq¬WV÷south-carolina-united-bantams¬GRB÷0¬OB÷htXJhVme-6sbUfl1d.png¬WM÷DEL¬AE÷Tormenta II¬JA÷29LOGR7S¬WU÷south-georgia-tormenta¬GRA÷0¬OA÷za5I0EAN-6PGTRAOf.png¬AN÷n¬~AA÷6cVsbl8F¬AD÷1624062600¬ADE÷1624062600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaw Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago United¬JB÷jgdhW67F¬WV÷chicago-united¬GRB÷0¬OB÷6aDvfDBN-lW6B8bnU.png¬WM÷KAW¬AE÷Kaw Valley¬JA÷C2clXnh9¬WU÷kaw-valley¬GRA÷0¬OA÷vXFrOjne-65UT7P1s.png¬AN÷n¬~AA÷nFasii8n¬AD÷1624068000¬ADE÷1624068000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lane United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OVF¬AF÷OVF Alliance¬JB÷2PelgTYo¬WV÷ovf-alliance¬GRB÷0¬OB÷nsajNSoe-QJzU2b39.png¬WM÷KUP¬AE÷Lane United¬JA÷OYdpf9Ju¬WU÷lane-united-fc¬GRA÷0¬OA÷001NUMT0-SMkyaPYl.png¬AN÷n¬~AA÷hzNb4MWR¬AD÷1624068000¬ADE÷1624068000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PDX¬AF÷PDX FC¬JB÷YXgRG5Al¬WV÷pdx-fc¬GRB÷0¬OB÷lnRxBGPq-t4KX8TaL.png¬WM÷POR¬AE÷Portland U23¬JA÷fseNHoer¬WU÷portland¬GRA÷0¬OA÷6HYgecAN-lMicI5kc.png¬AN÷n¬~AA÷xtSoE0bD¬AD÷1624123800¬ADE÷1624123800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Atlanta¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. 2¬JB÷E7NpF8XG¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬OB÷0lnkGE5k-t2NqwJzm.png¬WM÷EAS¬AE÷East Atlanta¬JA÷zHOtGlIA¬WU÷east-atlanta-fc¬GRA÷0¬OA÷nRChbP6k-UeJhns5O.png¬AN÷n¬~AA÷0KUoc8NL¬AD÷1624125600¬ADE÷1624125600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Euro New York¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Manhattan¬JB÷bJa0UpxS¬WV÷manhattan¬GRB÷0¬OB÷Memz30lC-OffFFxI5.png¬WM÷U19¬AE÷Euro New York¬JA÷pGedVQML¬WU÷euro-new-york¬GRA÷0¬OA÷vweqYmgT-GbxnDWr1.png¬AN÷n¬~AA÷K4BIinoq¬AD÷1624136400¬ADE÷1624136400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCM¬AF÷Miami City¬JB÷2FlvN2U1¬WV÷miami-city¬GRB÷0¬OB÷AFAPYwiC-dAPiKKqh.png¬WM÷FIR¬AE÷Florida Elite¬JA÷OOkzOrFe¬WU÷florida-elite¬GRA÷0¬OA÷W47gEXjC-pvfPxvFb.png¬AN÷n¬~AA÷beAMj60k¬AD÷1624136400¬ADE÷1624136400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Copa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CED¬AF÷Cedar¬JB÷ShtQp6M8¬WV÷cedar-stars-rush¬GRB÷0¬OB÷SUF9CojC-xUrFgWTK.png¬WM÷NEW¬AE÷New Jersey Copa¬JA÷GIxMon72¬WU÷new-jersey-copa¬GRA÷0¬OA÷Q5ZPrVlC-jRTHAYAG.png¬AN÷n¬~AA÷zwFiS4zA¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSA¬AF÷Boston Bolts¬JB÷4UyOyM44¬WV÷boston-bolts¬GRB÷0¬OB÷pGHUq6Pq-h2GB4Aa3.png¬WM÷BLA¬AE÷Black Rock¬JA÷QwwKx2kb¬WU÷black-rock¬GRA÷0¬OA÷rXC0sboe-lO4a8WY5.png¬AN÷n¬~AA÷tQC43F9E¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lionsbridge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Beach¬JB÷jiVgHZnJ¬WV÷virginia-beach-united¬GRB÷0¬OB÷KW4US38k-EJiBqE4r.png¬WM÷LIO¬AE÷Lionsbridge¬JA÷C0WkIFXC¬WU÷lionsbridge¬GRA÷0¬OA÷ETSaxDVH-6Zuttp2l.png¬AN÷n¬~AA÷6ciDDT72¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Fusion U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAK¬AF÷Wake FC¬JB÷vFYBy2qe¬WV÷wake-fc¬GRB÷0¬OB÷dENigviC-MRq3ERin.png¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina Fusion U23¬JA÷QBU7xrUl¬WU÷north-carolina-fusion¬GRA÷0¬OA÷42inzpSq-KhnINGC9.png¬AN÷n¬~AA÷2Tx918dH¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷IVjnwopJ¬WV÷reading¬GRB÷0¬OB÷nPrmYlme-MRkTwKPm.png¬WM÷NOR¬AE÷Northern Virginia¬JA÷6emrvRUC¬WU÷northern-virginia¬GRA÷0¬OA÷xz6msoBN-4lhOMy5t.png¬AN÷n¬~AA÷hI9QkQFe¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RC New Jersey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley¬JB÷06vYrpiL¬WV÷lehigh-valley¬GRB÷0¬OB÷08ZNuE76-lvRYsiFo.png¬WM÷RC¬AE÷RC New Jersey¬JA÷MFuUqQyF¬WU÷real-central-new-jersey¬GRA÷0¬OA÷OACVZoA6-6Nwi67Ab.png¬AN÷n¬~AA÷Cbzd55Fr¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Villa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEL¬AF÷South Bend Lions¬JB÷jD2hygkC¬WV÷south-bend-lions¬GRB÷0¬OB÷OhFLNiCN-raRZyPYn.png¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Villa¬JA÷CM3lxZZ5¬WU÷toledo-villa¬GRA÷0¬OA÷Q1LfZLRq-2m4dHfja.png¬AN÷n¬~AA÷4hDUlpV1¬AD÷1624143600¬ADE÷1624143600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-Cities¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-Cities¬JA÷Uuqxr46R¬WU÷tri-cities¬GRA÷0¬OA÷8n4i5riC-pWPT7xKn.png¬WN÷TOB¬AF÷Tobacco Road¬JB÷WlV3wOEr¬WV÷tobacco-road¬GRB÷0¬OB÷2L5dfFRq-jRoDkXDk.png¬AN÷n¬~AA÷EcBUxpyE¬AD÷1624145400¬ADE÷1624145400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peachtree City MOBA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalton¬JB÷0OLhDn2T¬WV÷dalton¬GRB÷0¬OB÷hpok2vBN-M92mN9pr.png¬WM÷PEA¬AE÷Peachtree City MOBA¬JA÷MXMlESnN¬WU÷peachtree-city-moba¬GRA÷0¬OA÷W4kNzTiT-fJ2prQvb.png¬AN÷n¬~AA÷ENfLB7xF¬AD÷1624145400¬ADE÷1624145400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Soccer Academy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Asheville City¬JB÷4zZ4cq6E¬WV÷asheville-city¬GRB÷0¬OB÷KjHhn8Rq-IyGTirKd.png¬WM÷DEL¬AE÷Southern Soccer Academy¬JA÷Qqz1bPj8¬WU÷southern-soccer-academy-kings¬GRA÷0¬OA÷02UG4cme-bBsYaAIt.png¬AN÷n¬~AA÷pljHCmN8¬AD÷1624145400¬ADE÷1624145400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷CSWJZuE7¬WV÷the-villages¬GRB÷0¬OB÷6BR7s086-xbAwTWuo.png¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay U23¬JA÷YyYFzMb1¬WU÷tampa-bay¬GRA÷0¬OA÷nmOomMUH-jgfZ3H3r.png¬AN÷n¬~AA÷hEgPARiL¬AD÷1624145400¬ADE÷1624145400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls U23¬JB÷AZ0xuyjm¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬OB÷2PVHy386-SY1ZYPsI.png¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷dWdYuHzs¬WU÷westchester¬GRA÷0¬OA÷2adxvc96-0peLNqz7.png¬AN÷n¬~AA÷zwqU9o7R¬AD÷1624147200¬ADE÷1624147200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corpus Christi FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIT¬AF÷Little Rock Rangers¬JB÷rmapwFKa¬WV÷little-rock-rangers¬GRB÷0¬OB÷O28zLE5k-A9Xko9ii.png¬WM÷CRO¬AE÷Corpus Christi FC¬JA÷4d0tve5g¬WU÷corpus-christi-fc¬GRA÷0¬OA÷vJAHqgkC-pAYlhFyM.png¬AN÷n¬~AA÷hlAYy4jK¬AD÷1624147200¬ADE÷1624147200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi Brilla¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brazos Valley Cavalry¬JB÷W6CO7QPj¬WV÷brazos-valley-cavalry¬GRB÷0¬OB÷rkQEyihT-fe41mKwD.png¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi Brilla¬JA÷I38K86Ap¬WU÷mississippi-brilla¬GRA÷0¬OA÷OhZGCmDN-MaaIbzdf.png¬AN÷n¬~AA÷nB9xyO5Q¬AD÷1624147200¬ADE÷1624147200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Scott Gallagher¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. Louis Scott Gallagher¬JA÷pA06W92i¬WU÷st-louis-scott-gallagher¬GRA÷0¬OA÷xjho6ljT-hbdBMXso.png¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Voyageurs¬JB÷O0aAVTHc¬WV÷green-bay-voyageurs¬GRB÷0¬OB÷Orz0W67k-EkzxbQyr.png¬AN÷n¬~AA÷UXmwvQIM¬AD÷1624212000¬ADE÷1624212000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Park City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rush¬JB÷MXWTtaTH¬WV÷colorado-rush¬GRB÷0¬OB÷GAEkIsWH-vqG6cvlr.png¬WM÷PAR¬AE÷Park City¬JA÷8USPsuEB¬WU÷park-city¬GRA÷0¬OA÷INIJlugT-nF0xFHZ8.png¬AN÷n¬~AA÷OW04WsEs¬AD÷1624215600¬ADE÷1624215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago United¬JB÷WQ2IT7nA¬WV÷chicago-united¬GRB÷0¬OB÷6aDvfDBN-lW6B8bnU.png¬WM÷FC¬AE÷Wichita¬JA÷hz4EUmX3¬WU÷fc-wichita¬GRA÷0¬OA÷bF1F8dUH-nmYPG5SL.png¬AN÷n¬~AA÷6ej9V1Tm¬AD÷1624219200¬ADE÷1624219200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kings Hammer¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakland County¬JB÷zcUkBaWr¬WV÷oakland-county¬GRB÷0¬OB÷KnmnE6AN-4h6uxABd.png¬WM÷KIN¬AE÷Kings Hammer¬JA÷Qm2MSR1G¬WU÷kings-hammer¬GRA÷0¬OA÷4Sx1uUCN-h2lkTLxJ.png¬AN÷n¬~AA÷KpewdtfE¬AD÷1624222800¬ADE÷1624222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PDX FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OVF¬AF÷OVF Alliance¬JB÷OxgMP0gJ¬WV÷ovf-alliance¬GRB÷0¬OB÷nsajNSoe-QJzU2b39.png¬WM÷PDX¬AE÷PDX FC¬JA÷pnfIQtvD¬WU÷pdx-fc¬GRA÷0¬OA÷lnRxBGPq-t4KX8TaL.png¬AN÷n¬~AA÷YV1glkh5¬AD÷1624222800¬ADE÷1624222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUP¬AF÷Lane United¬JB÷ShKyXxIq¬WV÷lane-united-fc¬GRB÷0¬OB÷001NUMT0-SMkyaPYl.png¬WM÷POR¬AE÷Portland U23¬JA÷jTd8l5mH¬WU÷portland¬GRA÷0¬OA÷6HYgecAN-lMicI5kc.png¬AN÷n¬~AA÷6LZa4PUl¬AD÷1624224600¬ADE÷1624224600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids¬JB÷dA50ZWJO¬WV÷grand-rapids¬GRB÷0¬OB÷xvtsBHR0-MycfzqPt.png¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo FC¬JA÷pz2dzD4I¬WU÷kalamazoo-fc¬GRA÷0¬OA÷QkmSJR96-ILXzIc6T.png¬AN÷n¬~~
224
Hirdetés
Hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Hirdetés
Albánia Algéria Andorra Anglia Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Kupa Angola Argentína Aruba Ausztrália Ausztria Bundesliga Azerbajdzsán Bahrein Banglades Belgium Jupiler League Benin Bermuda Bolívia Bosznia-Hercegovina Botswana Brazília Campeonato Brasileiro Bulgária Burkina Faso Burundi Chile Ciprus Costa Rica Curaçao Csehország Dánia Dél-Afrika Premier League Dél-Korea Dominikai Köztársaság Dzsibuti Ecuador Egyesült Arab Emirátusok Egyiptom Elefántcsontpart El Salvador Eswatini Észak-Írország Észak-Macedónia Észtország Etiópia Fehéroroszország Feröer-szigetek Fidzsi Finnország Franciaország Ligue 1 Fülöp-szigetek Gabon Gambia Ghána Gibraltár Görögország Grúzia Guatemala Guinea Haiti Hollandia Eredivisie Honduras Hong Kong Horvátország India Indonézia Irak Irán Írország Izland Izrael Jamaika Japán Jemen Jordánia Kambodzsa Kamerun Kanada Katar Kazahsztán Kenya Kína Kirgizisztán Kolumbia Kongó Kongói DR Koszovó Kuvait Laosz Lengyelország Lesotho Lettország Libanon Libéria Líbia Liechtenstein Litvánia Luxemburg Magyarország OTP Bank Liga Merkantil Bank Liga MOL Magyar Kupa Makaó Malajzia Malawi Maldív-szigetek Mali Málta Marokkó Mauritánia Mauritius Mexikó Mianmar Moldova Mongólia Montenegro Mozambik Namíbia Németország Bundesliga 2. Bundesliga Nicaragua Niger Nigéria Norvégia Olaszország Serie A Serie B Coppa Italia Omán Oroszország Örményország Pakisztán Palesztina Panama Paraguay Peru Portugália Primeira Liga Réunion Románia Ruanda San Marino Seychelles Sierra Leone Skócia Spanyolország LaLiga Copa del Rey Srí Lanka Svájc Svédország Szaúd-Arábia Szenegál Szerbia Szingapúr Szíría Szlovákia Szlovénia Szomália Szudán Tádzsikisztán Tajvan Tanzánia Thaiföld Togo Törökország Trinidad és Tobago Tunézia Türkmenisztán Uganda Új-Zéland Ukrajna Uruguay USA MLS Üzbegisztán Venezuela Vietnám Wales Zambia Zimbabwe Zöld-foki szigetek Afrika Afrikai Nemzetek Kupája VB Ausztrália és Óceánia VB Ázsia Ázsia Kupa VB Dél-Amerika Copa America Copa Libertadores VB É. és K.-Amerika Gold Cup VB Európa Euro Bajnokok Ligája Európa-liga UEFA Nemzetek Ligája U21-es EB VB U19-es EB U17-es EB Világ VB Olimpiai Játékok U20-as VB U17-es VB Barátságos válogatott-mérkőzés Barátságos mérkőzés
Segítség: Ez a(z) USL League Two 2021 eredményeinek oldala a Foci/USA szekcióban. USL League Two 2021 livescore, részeredmények és végeredmények, USL League Two 2021 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása…), - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) USL League Two 2021 eredményei mellett több mint 1000 labdarúgó versenysorozat eredményeit követheted élőben a világ több mint 90 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnoki eredmények, nemzeti kupa livescore, egyéb versenysorozat). USL League Two 2021 eredmények élőben, real-time frissítve.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup