Jégkorong »Kanada » QMJHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷AwvCgPPs¬ZD÷p¬ZE÷zsFVIljP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/qmjhl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0020000000169000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷0WOryfbk¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷U3bxlJ6f¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷8fctmwM0¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fgOnzEDe¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷GKdpncy7¬WU÷rimouski-oceanic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷fBeloHjD¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8dSjZXS1¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷dGZW90TD¬WU÷shawinigan-cataractes¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷AJwy9KrK¬WV÷val-d-or-foreurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MuQvxzqq¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷Yy5Tkuxr¬WU÷victoriaville-tigres¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷nu9Xlail¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷vLMFsdLL¬AD÷1511564400¬ADE÷1511564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷tvQlcNq8¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷PIE¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬JB÷KUOhdsaE¬WV÷cape-breton-eagles¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷IBLJtGzS¬AD÷1511564400¬ADE÷1511564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷x6Jce1EK¬WU÷charlottetown-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷GdI1fLTQ¬WV÷halifax-mooseheads¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pbNBrx6F¬AD÷1511481600¬ADE÷1511481600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷UkJ3ZJi1¬WU÷quebec-remparts¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷Szx7Yw77¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷WfJ7qIj9¬AD÷1511478000¬ADE÷1511478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷8zVfytNl¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷nRTbz0xe¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MPyHMfqd¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷8Cn8pp02¬WU÷gatineau-olympiques¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷n3oCq4F8¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷AuVbovMd¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷fTlKsrpL¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷tQpGrOUE¬WU÷rimouski-oceanic¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷lWT2pby3¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷xhvPt2aR¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷v1QjxM7r¬WV÷victoriaville-tigres¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0Am8OGEq¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷YwdRwERk¬WV÷quebec-remparts¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷KzhNvfCq¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷rZxDNzUk¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷S0eVxYtd¬WU÷shawinigan-cataractes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷6ifZyhd2¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷v7ssTd6S¬AD÷1511391600¬ADE÷1511391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIE¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬JA÷z3GjpGlM¬WU÷cape-breton-eagles¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷EgFfqz4S¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pprwUxiM¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷SxDrnxK9¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷6TBnodZF¬WV÷victoriaville-tigres¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬AN÷n¬~AA÷6gqZUIyG¬AD÷1511305200¬ADE÷1511305200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax Mooseheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬JA÷YwKZmbkc¬WU÷halifax-mooseheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷pENwmI43¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~~
4
1511609071
306
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷AwvCgPPs¬ZD÷p¬ZE÷zsFVIljP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/qmjhl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0020000000169000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷A16ZcH52¬AD÷1511643600¬ADE÷1511643600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷4twu8vbQ¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷6kP63b6s¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷lh5wcyL8¬AD÷1511650800¬ADE÷1511650800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷OQJB2ILm¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷2HIF1xyf¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷IR9sdezF¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷dvIJ0dj0¬WU÷drummondville-voltigeurs¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷8ELNaG56¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷dI8oeFkL¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷UT9WcfzJ¬WV÷baie-comeau-drakkar¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷jwBSbzLC¬WU÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷vsbjfZ4R¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷GIRw6iSu¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷f9Qs5Bsn¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷EZlIkgDr¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷xYFn4Vdh¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷jyKj3kCb¬WV÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷8dlMlDSl¬AD÷1511722800¬ADE÷1511722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷OlIb1TtB¬WV÷halifax-mooseheads¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷pbJf29R4¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷nmmQmXse¬AD÷1511726400¬ADE÷1511726400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIE¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬JA÷jBle0mdH¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷U1maa7BN¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~AA÷4OsVnic1¬AD÷1511726400¬ADE÷1511726400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷OOn3bRQT¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷0pvVgoZp¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AN÷n¬~AA÷rFtZoBC7¬AD÷1511726400¬ADE÷1511726400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷2kIDIUBo¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷ttHHHlRi¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷dIUGAfk8¬AD÷1511730000¬ADE÷1511730000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷AFLLG8tb¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷l6KPFSe4¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷ALYK9E4E¬AD÷1511730000¬ADE÷1511730000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷WU9UEnBA¬WU÷gatineau-olympiques¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷r5DYD6QG¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷jJnkhnZt¬AD÷1511910000¬ADE÷1511910000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷xSCxDQuN¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷GIBtCpeT¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷U9ogi6lm¬AD÷1511913600¬ADE÷1511913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷dCg9743p¬WU÷drummondville-voltigeurs¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷z3hD6OIj¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷Op0djQ3g¬AD÷1511913600¬ADE÷1511913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷l6teV7ei¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷29paURAc¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷2ya0kpJa¬AD÷1511915400¬ADE÷1511915400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷pYZ3ToQ3¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷OOY7S5uA¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~~
4
1511609071
391
Segítség: Ez a(z) QMJHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/Kanada szekcióban. QMJHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, QMJHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) QMJHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). QMJHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.