WHL 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Jégkorong Kanada WHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷Me06rVIf¬AD÷1545008700¬ADE÷1545008700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷O6mu34ws¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷2cnq2Ohm¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷SY02qB3l¬AD÷1545008400¬ADE÷1545008400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷fic98QFJ¬WU÷portland-winterhawks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷6R0D7pVP¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷OMgUZrE1¬AD÷1545004800¬ADE÷1545004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷ADIXbI7q¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷l4HybxNk¬WV÷prince-george-cougars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷rDoMy5qk¬AD÷1545001200¬ADE÷1545001200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷ra2iJngb¬WU÷calgary-hitmen¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷Mk1eI684¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷tb4PzPbe¬AD÷1545001200¬ADE÷1545001200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷4Ej0HQNA¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷IHf4GpwH¬WV÷kootenay-ice¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷EVdbpilr¬AD÷1544929500¬ADE÷1544929500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷hnJQqswJ¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷EeKMpNNC¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷8lKVlXuR¬AD÷1544929500¬ADE÷1544929500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷6VGEnqg0¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷pMFIo386¬WV÷portland-winterhawks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ljnIxoUr¬AD÷1544929500¬ADE÷1544929500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷zZbqL8Oo¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷EPcmKSwh¬WV÷vancouver-giants¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷CQOlfDaG¬AD÷1544927400¬ADE÷1544927400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷byUY05wU¬WU÷medicine-hat-tigers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷YTK0dPoo¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷fkUqegpA¬AD÷1544925600¬ADE÷1544925600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷QNVQ2R8H¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷4EUU1oON¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷GbVudZU3¬AD÷1544923800¬ADE÷1544923800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷UexI4mv5¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷8nyM37gB¬WV÷saskatoon-blades¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷8YRXce0i¬AD÷1544922000¬ADE÷1544922000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷0Gp18Vvt¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷v7q57kfn¬WV÷regina-pats¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷MyWycFFc¬AD÷1544922000¬ADE÷1544922000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷MVY9699h¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷zZxE5TOb¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷6TmkZBNj¬AD÷1544914800¬ADE÷1544914800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷Otfdmn9U¬WV÷calgary-hitmen¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷pjehlSgO¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷UcLRkDQK¬AD÷1544844900¬ADE÷1544844900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷A3N5l5Om¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷O6R9mPwf¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷0OGNjgBE¬AD÷1544844600¬ADE÷1544844600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷EXyzfR0Q¬WU÷vancouver-giants¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷GtO1ko9s¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷Sxkozh8p¬AD÷1544843100¬ADE÷1544843100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷lO1qjlPB¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷2R5mk8vI¬WV÷prince-george-cougars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷I33FuEpN¬AD÷1544839200¬ADE÷1544839200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷bZ8Whjug¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷KrASgWPn¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷df2JvYaT¬AD÷1544839200¬ADE÷1544839200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷GA3yhAfa¬WU÷kootenay-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷f12uiU95¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷zuEAtfVG¬AD÷1544839200¬ADE÷1544839200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷jTJdah2P¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷QLAOfCAt¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷lOBbqdob¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷6upguXAg¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷KrlcviQa¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷SEA2rG04¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷27w2wBu6¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷tbx6xVfC¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷MyA6szGA¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷AXtAykAI¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷lOuEz9PO¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬~
4
1545180934
426
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷2DhYY2T7¬AD÷1545958800¬ADE÷1545958800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷UFYYddxd¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷86XxdGi2¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷jToGcn68¬AD÷1545958800¬ADE÷1545958800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷M9LKKaU2¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷zDPOJJq9¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷UJpKd6LE¬AD÷1545958800¬ADE÷1545958800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷IyFTIwaF¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷dSDXHcEL¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷CrzPeQzL¬AD÷1546045200¬ADE÷1546045200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷Q1IyHHTR¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷SA43Cyxq¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷QovTfpjR¬AD÷1546045200¬ADE÷1546045200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷AZg8Beik¬WU÷regina-pats¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷8KCBAF6e¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷rRQfj4br¬AD÷1546045200¬ADE÷1546045200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷2sCF9ZL1¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷tYAJ8gy8¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷MHPbkODl¬AD÷1546048800¬ADE÷1546048800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷KIt0Hou8¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷b9u4G5fE¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷2TtdlrTf¬AD÷1546048800¬ADE÷1546048800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷hWv8FP9K¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷6ZrCEqPQ¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷tKu0m2r1¬AD÷1546048800¬ADE÷1546048800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷CGLvA3Xs¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷j7Kr9Nnl¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷zsu4nMc7¬AD÷1546050600¬ADE÷1546050600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷bXJn8s2f¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷xOIj71H0¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷lpq8otDD¬AD÷1546052400¬ADE÷1546052400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷Kn8e6LW6¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷YkCa5unD¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷0naAskY0¬AD÷1546052400¬ADE÷1546052400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷KYtl1r8g¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷bPuh02Na¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷S8V6t9m7¬AD÷1546052700¬ADE÷1546052700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷hnudaMx6¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷6kq0bthC¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷6aUAuT2D¬AD÷1546054500¬ADE÷1546054500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷lEY4c07I¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷S4X8dKMO¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷UuMf9q5K¬AD÷1546135200¬ADE÷1546135200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷rLgjS2gQ¬WU÷kootenay-ice¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷pUuINM1s¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷jkNjAPkE¬AD÷1546135200¬ADE÷1546135200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷QqaoTrvK¬WV÷edmonton-oil-kings¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷ng0sUOOD¬WU÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷K2Ih4CuE¬AD÷1546135500¬ADE÷1546135500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷fBLjL3aP¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷dK7IGN7t¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷bFQb83KQ¬AD÷1546137000¬ADE÷1546137000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷viuMMtHm¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷jRrQL0Wg¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷WvoMnpAt¬AD÷1546139100¬ADE÷1546139100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷vqcNFsNn¬WU÷everett-silvertips¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷hn1RE1xg¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷0OCQ3NSs¬AD÷1546139100¬ADE÷1546139100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷CtXYJv16¬WV÷kamloops-blazers¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷YkYUKKo0¬WU÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷E3zRo4Pn¬AD÷1546139100¬ADE÷1546139100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷n90VDLia¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷QaaZCu75¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷rm2V2srl¬AD÷1546203600¬ADE÷1546203600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷tGywJbGC¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷K6zsIIVI¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷fN5Z11cf¬AD÷1546207200¬ADE÷1546207200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷MBEPt28J¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷zFITuMNP¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷lp5w1LC0¬AD÷1546207200¬ADE÷1546207200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷hf5eytWt¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷Wp4az0om¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~
4
1545180934
383
Segítség: Ez a(z) WHL 2018/2019 eredményeinek oldala a Jégkorong/Kanada szekcióban. WHL 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, WHL 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) WHL 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). WHL 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!