Jégkorong »Kanada » WHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷SWsZHFh9¬ZD÷p¬ZE÷dMl8VlcE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000169000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷IFitHgtB¬AD÷1513216800¬ADE÷1513216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷zavmdurh¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷d8uqcLSo¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷4¬AN÷n¬~AA÷fJkHhYFq¬AD÷1513216800¬ADE÷1513216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷Cb2zDbbl¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷Y73WDvqr¬WU÷medicine-hat-tigers¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷WbkUJedh¬AD÷1513213200¬ADE÷1513213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷hMgJt0r5¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷WChNuKcB¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷p2gYIFBb¬AD÷1513213200¬ADE÷1513213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷QZiRvvDH¬WU÷regina-pats¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷OKAUwbSN¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷vPhxIZQ4¬AD÷1513213200¬ADE÷1513213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷6q0ZxIsU¬WU÷swift-current-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷8hn1Yyjo¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hA3kcE7S¬AD÷1513134300¬ADE÷1513134300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷2PC0J0LK¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷tGB4IKzR¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷lz0PKysn¬AD÷1513134000¬ADE÷1513134000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷df0ArMDh¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷zoaEstTb¬WV÷victoria-royals¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷Aq1LLHRu¬AD÷1513127100¬ADE÷1513127100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷lUd2prqt¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷2X06q2bn¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CfM72fRH¬AD÷1513126800¬ADE÷1513126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷2XvyUMba¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷GzquTtE5¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fJBC1EtO¬AD÷1513126800¬ADE÷1513126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷baYqS0TB¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷5¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷xjXmRKrI¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Y9AG0YeU¬AD÷1513126800¬ADE÷1513126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷pGWiQvbO¬WU÷swift-current-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷O6VePbDU¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bm4obfhM¬AD÷1512954300¬ADE÷1512954300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷8QJiLMj8¬WU÷tri-city-americans¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷K0NeKt6E¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷biI33zCB¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷UJtTVrUn¬WU÷edmonton-oil-kings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷8AuXU2qg¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1513237983
412
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷SWsZHFh9¬ZD÷p¬ZE÷dMl8VlcE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000169000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷zinoGDeH¬AD÷1513386000¬ADE÷1513386000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷INTieacb¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷WQXefJC4¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷EsokFXAN¬AD÷1513386000¬ADE÷1513386000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷QmXagwSA¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷4vW3hcsH¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷84pgEiQT¬AD÷1513386000¬ADE÷1513386000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷rPBQzVBq¬WU÷regina-pats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷MFAUZlRk¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷rcyL9BYp¬AD÷1513387800¬ADE÷1513387800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷GxAYY8td¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷UuExYSe2¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷CfpMihVk¬AD÷1513389600¬ADE÷1513389600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷fNiuCIDf¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷8QeqBxT0¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷p2F3YfBo¬AD÷1513391400¬ADE÷1513391400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷C4wNuuF8¬WV÷red-deer-rebels¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷YDvJtLa2¬WU÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷joqQjCpd¬AD÷1513393500¬ADE÷1513393500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷2memAdr7¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷tvfi9GcD¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷OhE7XEQi¬AD÷1513395000¬ADE÷1513395000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷tvrRvaUE¬WU÷vancouver-giants¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷KUtVwJqL¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷4lX7FeNd¬AD÷1513395300¬ADE÷1513395300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷tWaSXazE¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷KMbWWJkK¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷hSIBWYub¬AD÷1513465200¬ADE÷1513465200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷2gWZxwaR¬WU÷kootenay-ice¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷xnN1Yd7r¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷SpBOTWPG¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷KU20gbq8¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷YX64hIbE¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷WIHFVhe4¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷AaL9Wzxe¬WV÷lethbridge-hurricanes¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷W8M5XGMl¬WU÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷Es7KUCAA¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷SzGEVfi1¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷6REIUE67¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷KtZiC4fq¬AD÷1513472700¬ADE÷1513472700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷Gdd9ixEK¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷fmeDjdTQ¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷bXXeBO9k¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷CtcvnGyr¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷jXerozil¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷pbuGDZi9¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷CKwBPyrf¬WV÷spokane-chiefs¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷YTv7QHSm¬WU÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷2ZkBEFx3¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷EqbzWw5Q¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷j5k2RcDs¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷OlvKCg7F¬AD÷1513479900¬ADE÷1513479900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷tfrFOec0¬WU÷everett-silvertips¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷KpsJNFC6¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷vqkgArPe¬AD÷1513479900¬ADE÷1513479900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷Yeompf6f¬WU÷victoria-royals¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷nakiqEL0¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷IZmc92v2¬AD÷1513544400¬ADE÷1513544400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷tMlerYz7¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷KCmashjD¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷WxxuYoH2¬AD÷1513548300¬ADE÷1513548300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷dUWs6yTD¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷zLVo5erK¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷pttqX5W8¬AD÷1513555200¬ADE÷1513555200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷UsVk4FcQ¬WU÷vancouver-giants¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷4zMHaZ5s¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷hOrOBDML¬AD÷1513555500¬ADE÷1513555500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷29WNMZRC¬WU÷everett-silvertips¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷0fkRLgsJ¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷WEsSAXyS¬AD÷1513559100¬ADE÷1513559100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷hlxDqcZP¬WV÷seattle-thunderbirds¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷Ecw9pwKJ¬WU÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~
4
1513237983
442
Segítség: Ez a(z) WHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/Kanada szekcióban. WHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, WHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) WHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). WHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.