WHL 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Jégkorong »Kanada » WHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷GSWptda1¬AD÷1539828300¬ADE÷1539828300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷E9e0JCsq¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷h0f4IWdk¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷EJAS5zun¬AD÷1539824400¬ADE÷1539824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷YucKkBsL¬WU÷regina-pats¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷CWeOlVdR¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷Y3stsxpe¬AD÷1539824400¬ADE÷1539824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷rR4UOYJL¬WU÷saskatoon-blades¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷dU8YNhZR¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷zTBO6GPu¬AD÷1539741900¬ADE÷1539741900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷jH7FjiSE¬WV÷tri-city-americans¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷vs4BiXC8¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷K0wxrIUl¬AD÷1539741600¬ADE÷1539741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷MBGLQfk9¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷02FPPE4F¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QwvYrbFr¬AD÷1539738000¬ADE÷1539738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷zeIDSGKd¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷EoHHRzz3¬WV÷kootenay-ice¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷OUi6mv7R¬AD÷1539738000¬ADE÷1539738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷IJmTK41j¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷WMiXJOGd¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷zguIoXgU¬AD÷1539734400¬ADE÷1539734400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷nmHPTTK1¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷QwGTSmz8¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷d2tEnDvO¬AD÷1539561600¬ADE÷1539561600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷jLNGVkjk¬WU÷portland-winterhawks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷UBMKU95e¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷d8L9lKiL¬AD÷1539554700¬ADE÷1539554700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷Mm2cQQwT¬WU÷victoria-royals¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷OdlPLpnp¬WV÷vancouver-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷IHM5k0xF¬AD÷1539554400¬ADE÷1539554400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷QL8lSn9G¬WU÷kootenay-ice¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷4C7hR6OM¬WV÷prince-george-cougars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷OfN1jtN8¬AD÷1539547200¬ADE÷1539547200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷KO5tU8v4¬WU÷calgary-hitmen¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷Wb9pTSgA¬WV÷regina-pats¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2usAmgPH¬AD÷1539547200¬ADE÷1539547200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷dbOCWVzq¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷pMeqlb6G¬WU÷saskatoon-blades¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷6Dm1kFf5¬AD÷1539482700¬ADE÷1539482700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷xj9Sit7i¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷Gt8Wj0Mc¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷lxw6lZ9B¬AD÷1539482700¬ADE÷1539482700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷O67zjKy4¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷2c6vkviA¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷AiJciM72¬AD÷1539482700¬ADE÷1539482700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷x0GyVlPc¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷b9HXVU9i¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷8nuFSxV1¬AD÷1539480600¬ADE÷1539480600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷W2Po8RHp¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷AgOk7oXj¬WV÷kootenay-ice¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷SMlcjeua¬AD÷1539479100¬ADE÷1539479100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷MsRuUxFp¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷zoVqTdUj¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷UetBTIFe¬AD÷1539478800¬ADE÷1539478800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷CIrFDmfN¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷QLnJC79T¬WV÷prince-george-cougars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷KdkgiyQh¬AD÷1539478800¬ADE÷1539478800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷QBuAZbiN¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷42vEYI6T¬WV÷spokane-chiefs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷0My7Ub0k¬AD÷1539478800¬ADE÷1539478800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷IeqBETvH¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷v5p7F9PA¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷MVx3Vvoq¬AD÷1539477000¬ADE÷1539477000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷YiF6HVfb¬WU÷brandon-wheat-kings¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷CrEAGkA4¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~
4
1539945776
168
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷8tAW4ffh¬AD÷1539995400¬ADE÷1539995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷4Omjpk5r¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rFnfq9Kl¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷rZOW3ai8¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷2Vyeuf42¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷0GfbvEJ8¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷fJVluGE7¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷Ayk9HjCe¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷lSmDGAR1¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷KGDz4E9b¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷QwxarTZf¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷vst3smk1¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷MPNz3J6E¬AD÷1539999000¬ADE÷1539999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷rup3wYYE¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷K47WL53s¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷4lDu2wMK¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷lvCzLPIm¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷SUAvKqYg¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷z3fhkk6K¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷dGapnpXh¬WV÷vancouver-giants¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷rDetmQHn¬WU÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷2u3u3YO4¬AD÷1540001100¬ADE÷1540001100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷Y3u7t747¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷CfvBuRJD¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷GOGq1cyR¬AD÷1540001100¬ADE÷1540001100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷Od4mIN26¬WV÷kelowna-rockets¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷Ag0qJ3m0¬WU÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷Y33BdHqr¬AD÷1540081800¬ADE÷1540081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷IJ3iHsIC¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷dA2eG1XI¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷UVdKfeEf¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷6yb6Yrmm¬WV÷medicine-hat-tigers¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷hYg2ZOXt¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷tW1q2hvB¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷0QoqlJND¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷vHpmmwwK¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷8MeOgFT0¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷l0mBX22g¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷SjnFWMHa¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷Cf2Feyal¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷d28WvoAJ¬WU÷regina-pats¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷zg7zv5PP¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷A56m1CgH¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷YwpinchQ¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷AayJsH0s¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷2qeShZr7¬AD÷1540087200¬ADE÷1540087200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷dQjJVtX5¬WU÷vancouver-giants¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷zHkNU0nC¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷GnaWigbD¬AD÷1540087500¬ADE÷1540087500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷IuuSTK1I¬WU÷victoria-royals¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷UFrWSvHO¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷IiwFGxyE¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷rJWDiOgP¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷pSIumr2t¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷drxJFdjK¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷23Dpn2Hn¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷tfCloMWh¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷ld5i0W8N¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷hOQNtyGm¬WU÷regina-pats¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷WEPRueVg¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷48yNEG5Q¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷zHBhptna¬WU÷vancouver-giants¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷lKFdq015¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~
4
1539945776
641
Segítség: Ez a(z) WHL 2018/2019 eredményeinek oldala a Jégkorong/Kanada szekcióban. WHL 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, WHL 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) WHL 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). WHL 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.